bugün

birileri kursa da oynasak oyunu. ne zamandır uludağ sözlük haxball gecesi yapmıyoruz. evet.
2012 yılında efsaneleştiğim oyun. ancak daha sonra yavaş yavaş performanstan düştük. ve jübilemizi yaptık.
oynarken inanılmaz keyif aldığım nadir oyunlardan biridir. lag girmese çok daha iyi olacak ama sözleşmemizin bitmesini bekliyoruz, bitince türk telekom ile anlaşacağız şimdikinden çok daha iyi olacağına eminim.
bir aralar güzel oynardım. yine dönsem yine güzel oynarım.
gerçek bir efsane amk. 10 senedir modası geçmedi. hala dünyanın her yerinden insanlar bu oyunu oynuyor. basit gibi görünse de tam bir zeka oyunudur.
1 dk yapana meme!
http://www.haxball.com/?r...784146559c8822623d3ebae14
lanet internet yüzünden oynayamadığım oyun. eskiden space bounce odalarına girer bi güzel kafa dağıtırdık. ama gittikçe unutuluyor artık. pek fazla kişi de oynamıyor. bana göre efsane oyunlardandır.
arkadaşla teke tek maç oynanması ayrı bir zevkli oyun.
Bir zamanlar benim için tam bir zaman törpüsüydü, ama ondan aldığım zevki de hiçbir oyun vermedi. Hey gidi yıllar.
prolarını bekliyorum mesaj atsınlar. *
eğer iyi bir çocuk olursanız geceleri Praétor nickiyle beni görebileceğiniz oyundur.
amk sırf şu oyun için bilgisayar alacağım. vallaha billaha özledim. roomlarının akışına ölürüm heksbalım, ölürüm heksbalım. aheey.
kurun len mq.
bir ara (2012-2013) iki gözümün çiçeğiyle çok oynadığım, şimdi ise yüzüne bile bakmadığım oyun.
efsane oynardım ya. oldukça zevkli oluyordu multiplayer oynayınca.
http://html5.haxball.com/?c=NRTxyWvxf74

koşun real kapışıyoruz.
Vay tbag efsanesi geri mi geldi. Hadi bakalım. Bekliyoruz efendim...
sanırım 2011 - 2012 yılları arasında gerçekten efsaneydi. lag var lafı unutulmazlar arasında yer alır.
Bir zamanlar pro olduğum oyundur. Sonra agario falan çıktı mertlik bozuldu.
şu 1 yıldır yığınca çocuğun dolmasıyla bozan, oyun platformudur. liseli falan değil, direkt çocuklar mesken etti. sabahlara kadar açık felsefe odaları, derdim var odaları bitmiş.

geceleride ortam değişmiyor.
oyunu şu ana kadar hiçbir yönlü oynayamıyorum. defansı çok iyi yapamıyorum, gol de atamıyorum.
Bir zamanlar top class bir os olarak boy gösteriyordum ama bir süreliğine bırakmıştım oyunu, eski yeteneğimden eser kalmamış artık hp odalarında bile oynayamıyorum.
bi ara çok fena ulusözlük ligi dönen oyun, eski tayfa hala buralarda mı bilmiyorum ama varsa bi el sallasın da keyiflenelim.
Can sıkıntısına girilip iki el atmalık oyun.

Gece 1 gibi girdim aq oyununa az önce çıktım. ilginç şekilde acayip sardı. Ben aslında kaleciymişim onu öğrendim.
8 yıldır oynadığım biricik oyun. bir ara bilgisayarımın artık çok lag yapmasından ve de derslerden ötürü 2 yıl ara vermemden dolayı performansımda önemli derecede bir düşüş olsa da hala zamane veletlerini elimin tersiyle tokatlayıp, daha ayağa pas bilmeyen sadece ileri vurmaktan anlayan özürlü gençliğe elimden geldiğince ban atarak düzgün bir pro odası kurmaya çalışıyorum. şimdi veteran amcalar gibi hissediyorum, teorik bilgi sonsuz ama uygulamak için bedenim kondüsyon eksikliği yaşıyor. saatlerce oynamaya başladım. performansımda iyileşme var ancak eski halime yaklaşabilir miyim zaman gösterecek.

şimdi gelelim haxball'un duygusal kısmına. bu oyunda o kadar iyi insanlar tanıdım ki çoğuyla daha yakın olmayı dilerdim ama muhabbetim koptu zamanla oynamaya oynamaya. abartısız söylüyorum, bir gece yarısı girip de hayatınızın en güzel muhabbetlerini edebileceğiniz oyunlardan biridir. tabi bunun için saatin en az 3 falan olması gerekir ama yine de sonuç tatminkar. öyle iyi, öyle zeki, öyle eğlenceli, öyle matrak, öyle düzgün adamlar var ki bu oyunda, hepsiyle kanka olmak istersiniz de ömür yetmez. 8 yıl önce tanıştığın adamla hala muhabbet eder ve o sohbetteki samimiyeti hisseder, o eğlenceyi hala yaşarsın. bromance yaşatır bu oyun insana. odana gelir, pro çıkar, muhabbeti sarar, kafa olduğunu velet olmadığını kanıtlar, ayrılık vakti gelir kopamazsın. bir oyun daha diye diye saatler geçer, en son face, steam ya da tel alır kapatırsın ve bu adamı, ucu bucağı olmayan derin okyanustan binbir zorlukla tuttuğun bu özel balığı o okyanusa geri bırakmak zorunda kalmadığın ve artık ona nasıl ulaşabileceğini bildiğin için yüreğin huzur dolu şekilde mutlu mutlu uyuyabilirsin(aşka bak be.)

kısacası haxball benim için yeri asla ama asla doldurulamayacak, sabahları veledi zinaların işgaline uğrasa da akşamları kendisine gerçek ruhunu kazandıran gerçek tayfası ile 8 yıldır hiçbir şey kaybetmeden hatta yeni güncellemeleri ile daha da güzelleşerek hayatına devam eden mükemmel oyun olarak kalmaya devam ediyor.

haxball oynayan tüm adam gibi adamlar, hepinizi çok seviyorum. bu hayatın rengi sizsiniz lan. iyi ki varsınız.

''Paul Payne''.