bugün

2D tarayıcı tabanlı online futbol oyunu. Kısacası, vakit geçirmek üzere diye girdiğiniz bu oyunun bir süre sonra sizi bağımlısı haline getirme ihtimali yüksek. (kapanırsa çoğu oyuncu ne yapar bilmiyorum.) 2011 yılından bu yana büyük gelişmeler yaşandı. En önemli değişikliklerden biriside oyun içerisindeki harita çeşitliliği oldu. Sadece futbol değil yön tuşları ve x ile yapabileceğiniz her türlü oyunu burada oynamanız mümkün. Örneğin; eğlence haritalarında sandalye kapmacadan tutun da engellere takılmadan ilerlemeye kadar farklı oyunlar bulunabiliyor. Burada sadece tek dezavantaj üyelik sisteminin bulunmaması. Dolayısıyla banladığınız oyuncular tekrar tekrar sizi oyundan soğutmak için odaya girebiliyor. VDS satın alıp kendi botunuzu hazırlayıp odanızı 24 saat aktif bir şekilde tutabiliyorsunuz. Türkiye'de ise bir kısım için popülerliğini koruyan spacebouncebrake v3 haritası (sahibi Rio* diye garip(?) bir nicke sahip) sadece profesyonel oyuncular tarafından bir aşamaya gelindikten sonra oynanabiliyor. Çünkü buradaki fizikler normal oyundan tamamen farklı. Gerçi sahibi de leş gibi oynuyor ama neyse *
https://youtu.be/gLAsnkrsVN4

oyun donduğu halde :D
real soccer v6 sarıyor cidden

https://youtu.be/Oz5aeFGEI9s
Lag duyarlılığı en yüksek olan oyun. Aklınıza gelebilecek her türlü oyunda yüksek pingle bile oynayabilirsiniz ama bu oyunda zerre kadar lag bile oyundan alacağınız keyfi sıfıra düşürür.
real soccer'de defans önemlidir.

defans bir sanattır.

https://www.youtube.com/watch?v=_1isCcPjDzg
Şu oyuna bir türlü pc'ye indirme, kişisel hesap kurma, uluslararası lig ve turnuva yapmak vb. özellikler getirmediler. Mario yatacak yerin yok oğlum iki tema değiştirince adam mı oldun?

T: bazen hiçbir şey olmasa da bir yerden illa lagı basan oyun.
sahaya ruhunu koy.

https://www.youtube.com/watch?v=VvuXLCmd7dI
4 yıldır oynadığım oyun. ilk olara 2011'de oynamıştım.

ah ah eski günler.
https://www.youtube.com/watch?v=VvuXLCmd7dI

Sahada ruhunu koy
ilk olarak 2010 senesinde başladğım bıraktığım , daha sonra 2016 senesinde yeniden başlayıp hala oynadığım 2d browser futbol oyunudur. çok zevklidir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.