bugün

27 yaşında geleceğe dair nesillerinizden ümidi kesmek istiyorsanız 10 dakika geçirmenizi tavsiye edebileceğim online oyunumsudur.
Iyice chat odası gibi olmuş olan oyun. Üzüldüm.
kesinlikle uzak durulması gereken yer. tek başınıza bir odaya giriyim falan demeyin. internet erişimini 18 yaş altına açan insanları kınamak çok doğru bir yaklaşımdı böyle durumlarda.
aptal adminler yüzünden boku çıkan oyun. ulan kale boş, topu sürükleye sürükleye götürüyorum tam gol atacam admin sebepsizce banlıyor. zaten oyun değil artık, chat odası. sikişli sokuşlu ergence ve boş laf kalabalığı sadece.
kolay görünen ama zor olan şeyler listesi yapılsa ilk üçte yer alabilecek 2 boyutlu oyun. oyunun en iyi yanı puan ve üyeliğin olmaması. kendinizi geliştirdiğiniz taktirde bağımlısı olursunuz tabi çoğu kişi o kadar dayanamıyor biraz emek istiyor oyun.

ramazan ayında zaman geçmiyor diyenler tercih edebilir.
Girilecek gibi degil artık ergen kaynıyor.
ne demek oda full?
başkasının yerine yazıyodum bazıları yedi valla.ama sözlüğün oda kurduğunu bilseydim gelirdim.
sadece güldürme değildi be efso skillerimizle yendik bi kere ...
Eskiden çılgınlar gibi kapışırdık şimdi kekolara kalmış ortam.
http://www.haxball.com/?r...12fcc5e9aab6c7&pass=1

şifre: 123

uludağ yazarları olarak turnuva atılan nostaljik oyun
http://www.haxball.com/?r...e5c286928f84a316cc1bb242f
sniper atmak isteyen gelebilir.
son 2 yazımı yiyip bitiren oyun. neyseki sonra bilgisayar bozuldu da bırakmak zorunda kaldım.
kafa vuruşlarında baya uzmanlaştığım oyundur.
bir zamanlar arkadaşlarla toplanıp birlikte maç yaptığımız ve benim her zaman mağlup olduğum oyundur.
birileri lig kursa da eski günleri yad etsek. eski ibneler hala burada mı?
1 yıla yakın süredir oynamadığım birkaç ay sonra bir şey olmazsa bi girip tekrar ortalığın amına koymayı düşündüğüm oyundur. gerçi baya paslanmışımdır ama kumaş sağlam olunca 2 güne prof.
bir yandan da diyorum 1 yıldır oynamıyorsun zaten berk sakın başlama başlarsan yine eskisi gibi bağımlı olacaksın aman berk aman.
neyse birkaç ay sonra geldiğinde düşünürüm artık.
ulan olmadı girip sohbet ederim. sohbeti için bile oynanır bu oyun. bir sikten anlamayan gavatların ezerim seni laflarını bile özledim. sonra banlarlardı diyecektim demiyorum orospunun çocukları.
allah için turnuva düzenlesin biri.
ayıp günah. şu ramazanın yaz akşamlarında bundan güzel ne olabilir. acilen birinin el atması gerekiyor.
ben de liderlik vasfı yok o yüzden ben düzenleyemem.
herhangi kaça kaç yapılırsa yapılsın turnuva kurulacaksa bu yazımı gören kişi hemen yazarsa pm olarak çok sevinirim. yıllar geçse de üzerinden yazın abi. ben her daim buradayım.
kaliteli oyundur.
Bir zamanlar ne oynardım be.Güzel oyundu zamanında.
dünyanın en iyi oyunu.
amına kodumun veletleri olmasa güzel oyun. eğer oda açacak falan olursa beni yeşillendirsin hemen gelirim.
real soccer odalarında, iyi bir defans ve anlaşabileceğim bir orta saha varsa, fena pas yaptığım oyundur.
birileri oda açsa da oynasak oyunu. evet.
Oyun çok zevkli, çok basit ve çok zor değüşük yani.