bugün

dans videosudur.

siz canlı yayında osurunca bişe yok kadın dans edince kovun amk.
Osuruklu haberturk un ettigi buyuk ayiptır.
Noolmuş lan dans ettiyse.
Bir insanın özel hayatında kendi paylaşım alanında bir şey paylaşması kurumu rahatsız etmesi enteresan. Ahlak dışı bir durum mu var? Değişik. Evet.
Şahsen tanımıyorum. Ayrıca videodan bir şey anlamadım.
kadınlar cinsel obje değildir len aq.

hoş öyle olsaydı göd görüntüsü ile başlamazdı video. evet değil tabi deli misin?
Bu video cok ta masum görünmüyor. Bir haber spikeri niye yayınlar ki böyle birseyi. Belki haber sunmaktan sıkılmış başka programlar yapmak istiyor olabilir.
vücudu güzel abi , kıskanmış da olabilirler. ancak ve ancak son dönemde sürekli 3. tip haber sitelerinde zaten böyle spikere can kurbane misali sözler de dönüyordu. sıkıcı bi durum
Güzelmiş. Ulan amma sapık insanlarız
görsel
aramızda para toplayıp maaşa bağlayıp sözlüğe kazandıralım bence. hem habertürke osmanlı tokadı gibi tokadı yabıştırmış oluruz hemde kalemi kuvvetli bir yazar aramıza katılmış olur *

(bkz: kalemi kuvvetli yazar)
ister dans eder, ister amuda kalkar size ne. bırakın kim ne yaparsa yapsın. afganistan mı lan burası? arabistan bile kadınlara yönelik kolaylıklar sağlamaya başlarken biz bok çukuruna doğru yuvarlanıyoruz.
Kovulmamıştır istifa etmiştir.
Habertürk neden bu arkadaşı spor spikeri yapmış bunu anlamadım.
Çok iyi bir show girl olur.
istediği ilgiyi de topladı.
Biraz saçma olmuş.
Habertürk özel bir kanal değil mi? sahibi bu tarz videolar çeken bir kadını çalıştırmak istemeyebilir sosyal hayatta da ağır başlılık arıyor olabilir kanalın itibarı açısından böyle bir durumda "sana ne benim özel hayatım bu" diyemezsin çünkü insan özelini paylaşmaz. Kadın zaten ağlamıyor kendi çıkmak istemiş kendisine uygun bir kanal olarak görmediği için.
Çok seksi bu kadın. Kovanlar hata etmiş.
Ulan bu ümit erdimin yanında kezban tipli bir şeydi estetiğin a.ına koymuş.
Allahı var hak etmiş kovulmayı.
Ohhh hatun çok güzel oynamış... Ablacım senin kıymetini bilmeyen zevksizleri gondikleyeyim.. Kovulur mu lan böyle güzel oynayan hatun?? Vallaxi güzelliklere doğru bir açıdan bakamaz olduk artık.. Yazık olmuş.. Senin kıymetini bilenler çıkar elbet.. Üzmesin canını bu oynak ablam..
miss gibi dans etmiş kadın ne var bunda .
Kim ki o?..
Habercilik biraz da ciddiyet isi sanırım o insanların soğuk durgun yapısına alışınca dışarıda sergiledigi tavırlardan da insanlar benzer bir yaklaşım bekliyor olabilir. Şaşırtmayan işten kovulma.
Abla da devlet gibi kadınmış yalnız.

Birkaç gündür sosyal medyada denk geliyordu kimdir necidir derken bugün çıktı kokusu. Yolu açık olsun.
tabii ki herkesin dansına kimse karışamaz ama bence gayet ortadoğulu bir kadın olduğu ayan beyan olan kadındır.

ne bileyim yani bir dişi bayan olarak ben beğenemedik açıkçası.

böyle bir insana da haber sundurmam ben arkadaş.

habercilik ciddi bir zenaattir yani özetle.

kanal yönetiminin aldığı karar kesinlikle yerindedir, zlra ben bu toplumda boyle hareketleri asla onaylamam.
(bkz: maşallah)
Eksileyenlerin hepsi agir kuru gotludur.
Heybetini gizli tut yigidim, durusun cakallari korkutuyor.
Videonun amacını bilmiyorum karıyı da tanımıyorum ama çok zeki biri olmadığı açık. Siz sırf güzel diye böyle düşük zekalı karıları spiker yaparsanız olacağı budur. Kadına entelektüellik ciddiyet fazla gelmiş özüne dönmüş hakettiğini de vermiş kanal yönetimi. Şimdi gitsin pavyonlarda iş arasın.