bugün

"Borçlarını ödemeleri karşılığında 10 yıllık müzik çalışmalarının getirisini vereceği konusunda sözleşme yaptığı kişileri, başka bir şirketle anlaşması olduğunu söylemeyerek dolandırdığı" iddiasıyla yargılanan şarkıcı Haluk Levent ile menajeri hakkında "yakalama emri" çıkarıldı.

http://www.showtvnet.com/haber/guncel/

(bkz: o degil de bir haluk levent vardi ne oldu ona)
(bkz: 2008 de olmasi muhtemel ekonomik kriz)

belki kimilerine alakalı gelmeyecek fakat karşılıksız çek, senet sayısınında bir hayli artması akp nin icraatları. acaba haluk levent isteyerek mi geldi bu noktaya? orasıda ayrı bir tartışma konusu.
bu adam kendi yaşantısının, seçimlerinin kurbanı olmuştur. çünkü kendisinin konserine 2,5 ytl verip gittiğimi bilirim vakti zamanında. bir kaç sene öncesinde tüm gençliğin gözdesi olduğu yıllarda oda başkaları gibi 350 ytl'ye konser verseydi, çıkmasaydı her çağıranın programına, gitmeseydi öyle her ile ilçeye, çıksaydı gözde sosyete mekanlarında, sussaydı bulaşmasaydı etliye sütlüye eminim şimdi yakalama emirlerinin yerine 3 katlı villasında güzel sevgililileriyle sevişiyor olurdu.
(bkz: cem uzan a hapis şoku)
adamın emniyet ile sözleşme imzaladığını düşünmeye başlıyordum az daha.
ara sıra fox ana haber'de duyduğum cümle.
habersiz kalan haber kanallarının baş vurduğu durum. güldürür.
her yıl düzenli olarak verilen emirdir.
artık haber siteleri için sıradan bir başlık olmuştur.
benzeride şudur.

hadisenin frikiği için tıklayın.
Vay be seneler once bu adamin telefonlari dinlenerek kadin ticareti yapiyo diye dava actilardi ustune telefon konusmalari magazin programlarinda haber programlarinda gunduz kusagi programlarinda ha bire yayinlanip durdu o zaman kanit olarak kullandilar telefon gorusmelerini bi de.

Umarim mesaj gitmesi gereken yere gider, hic sanmiyorum ama.

Bir muzisyene yonelik yakalama emridir.
(bkz: milli takımdan tatsız prova)
(bkz: kadıköy de gelenek bozulmadı)
(bkz: vergi borçları olanlar dikkat)
(bkz: dolar rekor kırdı) gibi sürekli karşımıza çıkan haberlerden biri.
(bkz: mustafa pektemek sakatlandı)
(bkz: beşiktaşta sakatlık şoku)
(bkz: Beşiktaş a stat müjdesi)
(bkz: görünce inanamayacaksınız)
(bkz: kanserin ilacı bulundu)
ben size yalama emri vermiyorum, haluk levent'i yakalama emri veriyorum.

(bkz: haluk levent kaç tazı tut)
(bkz: ze roberto galatasaray da)
"Yeşil kod adlı muhmut yıldırım hakkında kırmızı bülten çıkarıldı" haberiyle kıyasıya yarışir.
(bkz: cardozo fenerde) *
magazin programlarının değişmez klişesi. adam 20 yıldır aranıyor *
güncel Önemli Başlıklar