bugün

son yıllarda çıkmış en iyi oyuncu. evet.
Taylan biraderlerin yönettiği 2004 yapımı okul filminde müdür rolünde yarım dakika görülmüştür.
Hollywood standartlarında bir aktör.
Nam-ı değer Sülüman.
Eski dizisini de yeni dizisini de hatta ne Aliyeyi ne de bindirbir geceyi izledim ama adam hem karizmatik hem iyi oyuncu.
iyi oyuncu olmasına iyi oyuncu da benim eski müdürlerimden birine çok benziyor. ve ben o müdürden nefret ederdim. ne zaman görsem o antipatik müdürü anımsıyorum. acaba evrenin bana "kimseden nefret etme evladım" demeye çalıştığı manasına gelir mi?
Türkiye'nin en iyi oyuncularından biri. Halihazırda vatanım sensin adlı dizide oynamaktadır. Benim kalbimi acı aşk isimli sinema filmi ile kazanmıştır. Adamın filmde götürmediği kadın kalmadı. Umarım yine öyle acılı, romantik filmlerde oynamaya devam eder. Üstadım.
Yerli dizilere bakış açımı değiştiren oyuncu.
sevişmediği karı kalmayınca el mecbur kendi karısıyla sevişmeye başladı.
Muhteşem yüzyıl performansı güzeldir. Evet.
Halit bey hangi rolde olursa olsun o role cuk diye oturan değişik bir çekiciliği olan aktör. Helal be sana der başarıların devamını dileriz efendim.
Bu adam bu kadar iyi rol yapmayı nereden öğrendi?
vatanım sensin'de oyunculuk dersi veren aktör.
görsel
Muhtesem yuzyildaki rolunde kariyerinin zirvesini yasamistir.
Padisah gibi bakiyodu.
Adama her rol yakisiyor. Turkiye'nin en basarili aktoru.
Artık ustalığa terfi etmiştir.
2010'lara damga vurmuştur.
Oyunculuğunu beğenmeyenini görmediğim oyuncu. Muhteşem yüzyılda rol aldığı dönemde kariyerinin zirvesini yaşadı çünkü adamda tam bir padişah tipi var. Tarihteki süleyman'ın rolü gereğince, sevinci, öfkeyi, üzüntüyü, hırsı, duygusu bile olmayan sahneleri tüm içtenliğiyle oynadı. Gerçek bir oyuncu. Seviyorum.
Balık bakışlı oyuncu. Renkli göz hoş evet ama manalı bakış mühim.
Şimdiden yaşayan efsanedir gözümde.

Her ülkeden en iyi beş oyuncuyu toplayalım deseler ilk üçe sikini sallaya sallaya girer o derece sağlam.

Eğer ki üniversitelerde oyunculuk konusunda biri okutulacaksa şener şen'in ardından bu adam yazılır kitabın giriş sayfasına.

Büyüksün abi...
Gerçekten de efsane oyuncu. Ve baya bi karizması var. Karısı onun yanında tırt ama.
kenan gibi tek tip rolle iş götürmez.
kıvanç gibi son projelerinde başarısız değil.
Çağatay gibi kütük değil.
burak gibi başarısız olmasına rağmen, başarılı diye yutturulmuyor.
tolgahan gibi yeteneksiz değil.
murat yıldırım gibi çıkarcı değil.
e.altan gibi küstah değil.
i.kaleli gibi tek projelik biri değil.
nejat gibi bencil değil.
e.akyürek gibi soğuk değil.

tek eksik özelliği var: o da yüzünün güzel olmaması. *
sözün özü; h.ergenç, m.günsür ile birlikte piyasanın en kıymetli 2 isminden biridir. *
jönlüğü kenan ve Kıvanç'tan ibaret görenlere duyurulur.
oyunculuğu çok iyi. biraz da eşine oyunculuk dersi verse çok iyi olur.
yolu nuri bilge ceylan ile kesişirse oscar alabilir. bunu başaran ilk türk olur.