1. 1.
  amcamın ben inşaat da gece bekciyim derken ertesi gün arkasında koruma görevlisi olarak gazetelere çıkdığı adam...
  4 -2 ... antalyalii
 2. 2.
  sarıyer istinye civarında harikulade bir yalısı olan işadamı.
  ... vandalkepceoperatoru
 3. 3.
  tmsf ile anlaşmış işadamıdır.
  http://tinyurl.com/2gu5jj
  ... iiissstttaaannnbbbuuulll
 4. 4.
  abdullah öcalan'ın iddiasına göre pkk'ya parasal yardımda bulunan iş adamı.
  http://www.internethaber....news_detail.php?id=151284
  1 ... jikase
 5. 5.
  17 yaşındaki kızla bugün evlenecek olan işadamı. kendisi 71 yaşında şimdiki eşi 17.

  (bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)

  http://www.hurriyet.com.t...aber/12098169.asp?gid=229
  1 -1 ... patlak fermuar
 6. 6.
  yanılmıyorsam üçüncü evliliğini yapmakta. ilk eşini de genç birisi için terketmişti, eskiyince napsın bunu da değiştiriyor.
  adam zengin elinde olanak var. bu kızı almasa başka 17lik kız bulur. bu adama suç bulana kadar kendi evladını böylelerine yem edenlerin suratına tükürmek lazımdır. bu baba vermese, böle evladını harcamaya hazır başka y kromozomlu insan görünümlü canlı vardır maalesef.
  4 ... forever young
 7. 7.
  kırkından sonra azanı nasıl paklarlar onu test eden iş şeysi.
  1 ... the godfather
 8. 8.
  bunu mu demek istemiştiniz;

  (bkz: hüseyin üzmez)
  5 ... 4bucuktan5bucuk
 9. 9.
  patrondur, şaşırmamak gerek.
  2 -1 ... kisil
 10. 10.
  kendisine 10 çocuk vermiş ilk eşi*ne yaptığı yanlışı itiraf etmiş, geri dönmek istemiş, fakat ilk eşinden "beni bıraktığında 40 yaşındaydım bundan sonra onu ne yapayım" karşılığı almıştır. Aslında evlenmeden de istediği hatunla yaşayabilecekken neden evlenmek istemiştir nam-ı diğer halis ağa? yaşlandığı için kendisine bakacak bir eş desen? ihtiyacı yok bana göre.. taze bir vücut desen, bakire kızlardan harem kurabilir di istese.. 71 yaşında evlenmek niye?
  yanılmıyorsam 1 tane oğlu 9 kızı var halis toprağın. eski eşlerinin aldığı nafakalar çok konuşuldu. Damatlarının çoğu şirketlerinin başında.. kızları da öyle.. gayrimeşru oğlu olduğunu iddia edenlerde oldu para koparmak için.. mahkemelik oldu. tüm sıfatlar para demekti onun için.. çocukları- eşleri hep parası için etrafındaydı. kimbilir ne sorunlar yaşadı eşleri ve çocuklarıyla..
  Acaba halis ağa ömrünün sonuna doğru yaklaşırken, hatrı sayılır mirasını çocuklarına ve diğer mirasçılarına bırakmak istemediği için mi evlendi?!
  herkesin aksine benim aklıma bunlar geldi hep.. 17 yaşındaki bir kıza hiçbir anlamda yetmeyeceğini kendisi de gayet iyi biliyordur. ölüme yaklaşırken bir şeylerin intikamını alıyor gibi sanki.. gidip sarıkamışın bir köyünden hiçbir özelliği olmayan bir genç kızla evleniyor. kız köken olarak kendisi gibi kürt büyük ihtimalle. ölmeden önce mirasından aslan payını almasını istediği kişiden başka bir anlamı yok onun için.. *

  edit: böyle olmasını ummuştum.. * yazık..
  5 -2 ... disikartal