Çok güzelsin falan demeyin. Güzel olduğunun farkındadır. Şimdiye kadar. zaten binlerce kez söyleyen olmuştur. erkekler güzel olduğunu bakışlarıyla hissettirmiştir. siz farklı olun. hiç iltifat etmeyin. onu beğenmemiş gibi davranın. Kız hırslanıp o sefer o size yanaşır.
güzel bir kızla iftara gitmek diye okudum, hay allah iyiliğini versin.

iltifat güzeldir, güzel çirkin, kadın erkek fark etmez. insan olan herkes iltifatı sever.
duydum ki unutmuşsun gözlerimin rengini.
senin camının önüne konan serçe kuşu olurum nerelerdesin

sönmez reyiz..
--spoiler--
iltifat güzeldir, güzel çirkin, kadın erkek fark etmez. insan olan herkes iltifatı sever.
--spoiler--

türk kızları sevmez. bu bana asılıyor diye düşünür. hele yakışıklı ve zengin değilseniz direk sizi potansiyel tecavüzcü olarak görür.
Birçok erkekten güzelliği ile ilgili iltifat almış olduğu için bu iltifat güzelliğine olursa sıradan durur kesinlikle şüphesiz.. Onun daha farklı bir özelliği hakkında edilecek bir iltifat hoşuna gidecektir ve sizi onun gözünde daha farklı kılacaktır..
-‐-‐--‐-‐--‐-‐-
onun daha farklı bir özelliği hakkında edilecek bir iltifat hoşuna gidecektir ve sizi onun gözünde daha farklı kılacaktır..
-‐-‐--‐-‐--‐-‐-

"Senin o kadınsı kıvrımlarına belinin inceliğine götünün bombesine can alır can veririm yavrum!"
Deyin. Evet.
Bence genel olarak iltifat saçma birşey. Gereksiz.
Yalancı iltifatlar yüzünden gerçekten beğeni beyanlarımız rağbet görmüyor. Pis numaracılar. inş. Yalandan inleyen karılarınız olur.
güzel kız bu taktiği anlamadıysa salaktır.
Güzel kızın ancak egosunu okşar.
Her şey de olduğu gibi iltifat da yerinde güzel. Yoksa içi boş sözcüklerden ibaret.
Ayy hic öyle değilim....... Buramda şu var, şuramda bu var deyip göööya sızlanır. Niyet bellidir: beni biraz daha öv, daha çok öv, daha çok, daha cokkkkk!!!!
tavan yapan egosunu daha çok arşa çıkaracak sizi ezik gibi görecektir. biraz omurgalı alfa olun. şahsen ben güzelim herşey hakkım gibi davranan kızları görmezden geliyorum.

güzel bir kızla tanıştım bana trip atıyor en son artık beni arama falan dedi. tamam aramam dedim. başta demiştim ben senin ego nu havalandıran abazalara benzemem diye blöf yapıyorum sandı peşinden koşacağımı falan. benle konuşmak için türlü bahane üreten kız var sanamı eyvallah edecem güzel diye hemen yeni sevgili buldum daha güzel.
dış görünüşü çekici olmayan, ağzı laf yapmayan, güldürme becerisi bulunmayan birini üzecek girişim. çünkü kızlar yukarıdaki özelliklere sahip değilseniz sizi çok kolay yok sayabiliyor günümüzde.
Etmeyin abi iltifat falan. Zaten gün içinde 10 tane alev emojisi,10 tane iltifat,çiçek alıyorlar. Ya biz erkekler?

Hangimiz en son bir iltifat,iyi ki varsın,seninle gurur duyuyorum gibi birşey duyduk? Ulan ilk çiçeğimizi bile öldüğümüz gün alıyoruz. Yazık bize
doğru olan bir eylemdir.
her kadın iltifatı hak eder