bugün

slash'siz de çok iyi olan gruptur. there was a time gibi efsane eserler üretebilmektedirler.
bu adamların bir şarkısı var, this i love. işte sadece bu şarkı yüzünden bile sevilecek, dinlenilecek gruptur.
guns n' fuckin' roses baby!!! sloganlı hard rock grubu. haklılarmı? evet. guns n' fuckin' roses baby!!!! özlüyoruz eskileri!
do you know where you are? you in a jungle baby! you're gonna die!
az önce bir filmde live and let die çalıyordu, hemen aklıma düştü. müziğin en büyüklerinden bir grup. dinlemeye doyulmaz...
axl rose'n kişisel projesine dönüşmüş efsane
Hanoi rocks olmasaydı belki de sözlüklere konu olamayacak gruptu.
kendini tarzını yaratabilmiş en iyi müzik grplarından biri. axl rose'un solisti, duff mckagan'ın bassisti ve slashin gitaristi olduğu süper grup.
bir efsanenin ne hale gelebileceğinin bir örneğidir. 80'lerde guns n roses'ın bir dj'i olacağını söyleseniz, sizle dalga geçerlerdi.
1980'li yılların en önemli gruplarından guns n roses , axl roseve ızzy stradlin tarafından kuruldu.grubun ismi ilk olarak "rose" daha sonra ise "l.a.rose" olarak değiştirildi.grupta birtakım değişiklikler meydana geldıkten sonra,bir album kapağı tasarımcısının oğlu olan slash in gruba girmesi ile aynı dönemlerde guns n roses adı kullanılmaya başlanmıştır.

ilk albümleri "appetite for destruction" dünya çapında tam 20 milyon sattı ve a.b.d listelerinde 1 numara oldu.
grubun dünyaca ünlü "sweet child o mine" şarkısı axl rose tarafından eşi erin everly için yazılmıştır.

çok az grup bugun, tüm dünya çapında 100 milyondan fazla satma başarısı yakalamıştır,guns n roses bu gruplardan biridir.
halen daha dinlediğim ve benim için en iyi grup. özellikle 'p' harfi ile başlayan şarkıları inanılmaz güzel. (bkz: patience) (bkz: pretty tied up) (bkz: paradise city) (bkz: perfect crime)
tanım: efsanevi sıfatını hakeden zamanının aşmış grubu.

orijinal ekip dağılmadan önceki zamanlarında yaptıkları işler ki yaklaşık 20-25 sene öncesi oluyor, dinleyen herkes biliyor zaten ne kadar aşmış bir grup olduğunu, onun için uzun uzun onları övmeye gerek duymuyorum. adamlar 20 seneyi aşkın süre önce don't cry, november rain, welcome to the jungle ve adını yazmadığım onlarca muhteşem parça yapmışlar. ki günümüzde bile bugün çıkmış gibi orijinal eserler. saygıyla eğilesi bir grup gerçekten. slash ile yollar ayrılmasa çok daha iyiydi elbet ama her şeye rağmen tarih onları yazacak efsane olarak. he son olarak knockin' on heaven's door yorumları adamın ağzına ediyor.
herkes çocukluğunda kendine bir kahraman edinmiştir.kimisi babasını,kimisi süpermeni kimisi,cruyffu kimiside,kendi zihninde canlandırdığı özel bi insanı.hayatlarına o totemi örnek alıp ona göre yaşamaya başlarlar.

ben çocukluğumda guns n roses'ı tanıdım.okadar etkilenmiştim ki bigün bende axl olucam slash olucam demiştim.Allah'ın takdiri ya yeteneğim müsade etmedi.hiç biri gibi olamadım.

Bugün 26 yaşındayım hâla kahramanım onlar.60 yaşıma geldiğimde belki odamda posterleri olmayacak ama onlar benim için hala dünyanın en iyileri hâla büyük kahramanlarım kalacaklar.
morsiyah ın adamlarıdır.
10 senedir dinliyorum ben bu adamları ve dinlemeye de devam edeceğim. insanın her haleti ruhaniyesi için şarkı yapmışlar. aşıksan sweet child o mine, araba sürerken back off bitch ve you could be mine, yorgunsan patience, mutluysan used to love her.
(bkz: daha sayayım mı)
ilah topluluklarından biri. Knockin' on heavens door mesela.
Dünyanın en iyi şarkıları 100 diye bir liste olsa nereden baksan 10 tane şarkı sokacak gruptur. Bana göre ilk 10 a Sweet child o mine'ı sokarlar. My michelle falan filan gider. 10 taneyi de aşar bakarsın. Bu arada benim için bir diğer özellikleri de Dünyanın en iyi filmi olarak kabul ettiğim Terminator 2 (tabi daha iyi filmler vardır, sanatsal vs de benim için bu) nin soundtrackinde de you could be mine la bulunmuşlardır. En sevdiğiniz filmi izlerken arkada en sevdiğiniz gruplardan birinin, en sevdiğiniz parçalarından biri çaldığını düşünün. pek kişinin tadamayacağı bir zevk.
don't you cry şarkısı ile beni alıp başka diyarlara götüren uzun süre de geri getirmeyen grup.
rocket queen ini tek geçeceğim grup.
rocket queen şarkısında axl rose' un steven adlerin manitasıyla iş pişirirken çıkan sesleri kullandığı söylenegelir.
slash duff ve matt in ayrılmasıyla gerçekte dağılmıştır sözde devam etmektedir.
(bkz: velvet revolver)
candır.
(bkz: it s so easy)
nam-ı diğer gnr.
kendilerine yakışan uzun saçları ve giyimiyle karizma olan grup üyelerinden oluşur.
(bkz: paradise city) dinlerken ayrı bir gaza gelirim orası ayrı.
(bkz: sweet child o mine)
80 lerin sonunda ve 90 ların başında dünyanın en iyisi olan grup.