bugün

entry'ler (151)

herkes nickine yakışanı yapsın

Radiohead'ın en güzel şarkısıyım.

gecenin şarkısı

Dire straits-Sultans of swing.

sözlükteki kızlara askıntı olmayan erkek yazar

Sözlükte yazmasının amacı askıntı olmak değil, sözlüğe artı bir değer katabilmek ve sözlüğün de kendisine bir şeyler katabileceğine inanan yazardır.

sözlük yazarlarının itirafları

Gelecek kaygım çok fazla.

superonline

görsel
Katılmadığım önerme. Ayrıca en alt limitteki paketi kullanmaktayım.

inci sözlükteki yazarların uludağ sözlükte yazması

inci sözlükte gördüğüm caps sonrası, beni uludağa yönlendirmiş durumdur.

akp döneminde çocuğuna süt içiren bilinçsiz aile

çocuğuna süt içirmekle kalmayıp, çocuğunu okula gönderen bilinçsiz ailedir. yıl 2012, ayıptır.

galatasaray trabzonspor maçı 3d koreografisi

türkiye'nin en büyük kulübünün fenerbahçe olduğunun göstergesidir.

2 mayıs 2012 gs ts maçı için ne dediler

mal gs şampiyonluğu bize hediye etti.

(bkz: sevinçli fenerli)

fenerbahçe şampiyon olmazsa etek giyerim

ileri görüşlülüktür, tebrik ve takdir edilesidir.

piiz

bugün paü'de konser veren sözde grup.

ulan adamların sırf piyasadaki ünlü pop müzik şarkılarını cover'lemekten başka yaptıkları bir iş yok sanırım. bu kadar ticarileşip düşmeyin be kardeşim! ben inanıyorum ki bu grup biraz özgün olsa çok güzel işler başarabilecek. fakat sırf biraz ünlü olmak için kıytırık pop şarkılarını niye dile getirirsin be kardeşim? 1 gram zevk almadım konserinizden, hatta yarısına bile gelmeden alanı terk ettim. piiz'den önce çıkan amatör öğrenci grupları beni piiz'den daha çok eğlendirdiği için, kendilerine buradan teşekkürlerimi borç bilirim. piiz'miş peh.

amerika da şeriat uygulansaydı olacaklar

(bkz: brazzers taki kel adamın sikinin kesilmesi)

facebook ta gördüğü her şeyi paylaşanlar

(bkz: face ne amına koyim)

dost herkes çıkıp gittiğinde çıkıp gelendir

muhtemelen kapı gidenler tarafından açık bırakılmıştır.

dizilerle yozlaşan türk milleti

piyasada bir sürü toplum ahlakına aykırı dizi varken, behzat ç.'nin savcı esra ile evlenmesini tehditvari bir şekilde isteyen rtük'tür asıl sebebi.

barcelona chelsea maçında semih in oyuna girmesi

arda turan'ın top toplayıcılığını yaptığı karşılaşmadır.

barcelona chelsea maçı için ne dediler

"thank you god" - drogba.

umut sarıkaya

(bkz: #15281028)

rüyada umut sarıkaya yı görmek

gece gerçekleştirdiğim eylemdir. artık bilinç altına karikatürleri nasıl bir ittiysek adam rüyama kadar girdi lan. neyse lafı uzatmadan rüyamı, hatırladığım kadarıyla siz değerli uuserler ile paylaşmak istiyorum.

--spoiler--

bizim çamaşır makinesi bozulmuş ve artık nasıl bi hikmetse tamircimiz umut sarıkaya'dır. umut, büyük bir şevk ile tamirci çantasını aldı ve çömelerek işini gayet profesyonelce yapmak üzere işe koyuldu. makinenin tamir edilme süresince aramızda hiçbir diyalog geçmemiştir ne yazık ki. ama sevgili umut sarıkaya, her göt çatalı görünen tamirci gibi sırf adet yerini bulsun diye çatalı göstermektedir. her neyse işini ustalıkla yapıp, makineyi tamir ettikten sonra umut, "tuvaletinizi kullanabilir miyim" şeklindeki sorusunu bize yöneltip, doğal olarak olumlu yanıtını almıştır. çok sıkışmış olmalı ki tamircimiz, kalın montunu çıkarmadan dahi koşarak tuvaletin yolunu tutmuştur. yaklaşık 15 dakikalık macerasından sonra tamircimiz, kan ter içinde tuvaletten çıkmıştır. "borcumuz ne kadar usta?" sorusunu sormamıza izin vermeden apar topar evden çıkan tamircimiz, bizlere güzel bir şok yaşatmış ve ağlayarak evi terk etmiştir.

--spoiler--

dipnot: bu rüya tamamen gerçek olmakla beraber, rüyaya enstantane katma maksatlı minimal hayal gücü kullanılmış ve rüya, heyecanla yataktan kalkmama sebebiyet vermiştir.

hadi malaga vur mala

inşaatın devam ettiğinin bir göstergesi olarak: mala