bugün

it's so easy adlı parçaları arabada dinlenmemelidir,zira çoşkuyu çok fena verir bunyeye, çok çoşkuyla araba kullanmak iyi diildir. hastasi olduğum grup.
6 mart 2007 tarihinde, grubun chinese democracy albümünün çıkacağı axl rose tarafından söylenmiştir. ne derece dorudur bilinmez tabii.
24 şubat 2007 itibariyle avrupa turnesine çıkmaya hazırlanan efsane.
godfather'ın soundtrackini öyle bir yorumlamış grup ki dinleyenin tüylerini diken diken ediyor.
(bkz: knockin on heaven s door)
kutsallığı axl'ın yalnızlığıyla sona ermiş grup. Külliyatı bende mevcuttur. Bayılırım hani!
(bkz: gnrturkey)
noverber rain...
http://www.youtube.com/watch?v=siBoLc9vxac
http://www.drs3.ch/www/node/75250 adresindeki oylamanın bir adayı da paradise city.eğer birinci cıkarsa euro 2008 in acılış sarkısı olacak.
son olarak 3 yeni şarkısı internete sızdırılan grup.
knockin on heaven s door yorumu,godfather theme coverları ve november rain le ayrı bir yeri olan grup.
yaptıkları şey sanılanın aksine glam rock değil hard rocktır. aksini iddia edenle tartışmaya hazırım. pop rock öğeleri de taşır yaptığı müzik. çok geniş kitlelere ulaşmıştır bu sayede. axl'ın egosuna yenik düşmesi sonucu grubun bence şah damarı olan slashla yollar ayrılmıştır. sonrasında axl grubun isim hakkını filan almıştır bir tek kendi kalmıştır en sonunda.
sweet child o' mine en sevdiğim şarkılarıdır. ain't it fun en sevdiğim coverlarıdır. sweetchild o' mine gerçekten çok başarılı bir parçadır ve inanılması güç ama slash'in işe yaramaz dediği bir gitar partisyonundan çıkarılmıştır.
yakın zamanda bunaltıya chinese democracy adlı bir singleları düşmüş olan grup. axl rose'un gnr'sinin single'ı desek daha doğru olur.
Chinese Democracy' si internette dolaşmaya başlamış grup.
izzy'nin ayrılmasıyla sarsılmış, slash'in ayrılmasıyla bitmiş olan gruptur.
guns n roses değil artık sadece roses olan gruptur.axl rose denen heriften nefret etme sebebidir.

son albümleri kesinlikle ve kesinlikle eski albümleriyle kıyaslanamaz.ne bir guns tadı kalmıştır, ne bir havası.

ayrıca bana göre dünyanın tartışmasız en iyi grubudur.bana guns n roses kadar zevk veren grup yoktur.ama orjinal kadrosuyla tabi ki.(1985-1996)

şu an yeni haliyle gelseler (axl ve saz arkadaşları) bedava konser verseler gitmem o derece diyorum.guns n roses efsanesi benim ve bir çok guns fanının gözünde slash ayrıldığından itibaren ölmüştür.

ayrıca bu grubun orjinal kadrosuyla dinlemeyenin, içinde hissetmeyenin hayatında eksiklik vardır.
En zirvede olduğu dönemde Türkiye'ye gelmiş, inönü stadı merkezli bir deprem yaratmış gruptur.

26 mayis 1993 guns n roses istanbul konseri
slash'in yarattığı etkiyi yaratacak bir gitarist bulması imkansız derken axl'in gidip buckethead gibi aşmış bir gitar virtüözünü dahil ettiği gruptur. albüm kayıtlarının tamamına yakınında bulunmuştur buckethead, zaten bazı parçalarda etkisi iyiden iyiye belli oluyor, sololar baş döndürücü düzeyde. ancak o da ayrıldığı için pek bir tadı tuzu kalmayacak grubun...
26 mayıs 1993 'te türkiye'nin 2. stadyum konserini vermiş olan yabancı grup.

not: 1.sini de 1992'de bryan adams vermiş.
iğrenç bir uykusuz esprisi olarak
(bkz: tabancamın sapini gülle donatacağım)
15 yıldır çıktı, çıkacak diye milleti kabız ettiği albümü çıkarmış grup, piyasalara geri dönmüş. albüme bakıyorum, siz 15 yıl ne bok yediniz sorusunu soruyorum kendi kendime. her ne olursa olsun, 15 yıl düz duvara tırmanan millet hayvan gibi abandı albüme haliyle. satış listelerinde 1 numaraya vurdu albüm. resmen arabesk olmuş. derbeder bir ergen gencin aşk isyanları gibi.
türkiye amerika'nın 15 yıl gerisinden geldiği için bu dandik duygu sömürüleri türkiye'de moda olabilir de, elin gavuruna nasıl yedirdiniz, vallaha hayret.
ergenekon iddianamesinde yer alması olası olan gruptur. *
(bkz: november rain)
şarkının 6. dakikasındaki solo insanın aklını alır, o derece mütiştir..
tokyo 92 performansları gerçekten çok çok iyi olan grup. axl roses cok karizmatik ozamanlar, o da ayrı hani.
güncel Önemli Başlıklar