bugün

entry'ler (1625)

ülkeyi yönetiyor olsaydınız ilk işiniz ne olurdu

kek. kek önemli.

25 haziran 2018 wikipedia sansürünün kaldırılması

iyi partinin müjdesini verdiği açılıştır. Uzun zamandır duyduğum en kaliteli seçim vaadi. Ülkeme, milletine hayırlı olsun, oyum sana helal olsun Meral Akşener.

göztepe ağız ve diş sağlığı merkezi

kanal tedavisi için ellerinde yeteri kadar ekipman ve doktor olmadığını söyleyen kamu hastanesi! soran olursa ağız ve diş sağlığı merkeziyiz dersiniz beybisi.

ayrıldıktan 2 gün sonra başka erkeklere koşan kız

sorsan unutmak için yapıyordur. gerçeği erkeksizlik onun için vakit kaybıdır.

sözlük erkeklerinin hayalindeki kız

pembe nufuz cüzdanı, yeni kimliklerde ona da gerek var mı bilmiyorum. Aydınlatın lütfen.

dua lipa

bir lana del rey değil lakin; kimsecikler de dua lipa değil. zalımın kızı.

galatasaray lıların siyahi turisti gomis sanmaları

http://www.youtube.com/watch?v=2ETIQafv38s

Fenerbahçe taraftarının sahaya girmesiyle ölümüne kapışır.

fikret orman ın espri anlayışı

Söyledikleri ile belki pek beceremez ama yaptıkları ile taraftarın yüzünü güldürür.

puldüşü

doğum günü yazarı, özlenen dost, aile babası. her sene buradan feryat ettiriyorsun beni, çekirdek ailenle mutluluklar. dön gayrı vol. on yüz milyon baloncuk.

barış manço nun 1 tane bile güzel şarkısı olmaması

http://www.youtube.com/watch?v=zZEMi4TZ_gU

ismini yazmasa beatles mı led zeppelin mi söylediğini anlayamayacaklar için kulaklara not düşülsün.

zuhal topal la naz ın evde kalması

evlilik programlarının kapatılmasına sevinen herkesin, uç seviyede müdavimi olduğunu görünce şaşırıyorum. sevmiyorsanız, uyuz oluyorsanız izlemeyin kardeşim. bu primi sizler verdiniz.
bacaksız kim? şenol kim? umut, ceyda, nurşen kim? siz kimleri var ettiniz?

esra esgil

yutup da videolarına denk geldiğim, şarkı sözlerine ve sesine hayran kaldığım abla. bütün sosyal mecra stalklamalarıma rağmen hakkında bilgiye ulaşamadığımdır aynı zamanda. böyle uhrevi bir yeteneğe sahip insanlar sadece eşe dosta mı şarkı söylecek!
sahne falan alıyorsa ve nerede çıktığını bilen varsa gazozu benden.

xayah

league of legends ın 7. sezonunda görücüye çıkan nişancı rolündeki şampiyon. hikayeye göre sevgilisi rolünde ki rakan ile eş zamanlı oyundaki yerini almıştır.
(bkz: rakan)

görsel

sevdiği kadın için vatanını satan erkek

Onun vatanı sevdiği kadındır.

noah hutchinson

(bkz: noah hutchinson)

kukuya eğilip vatan sana canım feda demek

Savcı Sayan ın anlattığına göre güney doğuda doğum kontrolü yaptıran aileler arasında geçen ilginç komplo teorileridir.

http://tv.haberler.com/do...e-cihazi-6130750-videosu/

ianad

(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)

yaran diyaloglar

efsane diyalogdur.

- Başkanlık sistemi hakkında peki düşüncelerin nedir?
+ Ban ka ba baam. Nasıl?
- Başkanlık hakkında düşünceleriniz.
+ Başkanlık maşkanlık anlamam da Ankara dikkat etsin hareketlerine. Ben genelkurmay Cumhurbaşkanı başkanınızım. Türkiye cumhuriyetinin hemde Amerika nın pırezınt pırezınınım. Dikkat et ayağını denk al. Süleyman Demirel de*!? yemin ederim yetmiş milyon kişiyi vurucam. Namuzsuz evladıyım devrim ihtilal dinlemem. La yeter ya askeri politikayla ne oynuyorsun. Tutukla hepsini gitsin bitsin. 33 000 1 in kendisiyim TBMM 01 ara beni bul! Ankara beni bulsun. Yarın öbür gün hazine açıldığında bulamadığında canını yakarım.

müftünün karısı

sizine lan yazarın özel hayatından hedesi. alınıyorum sözlük.

şimdi ölseniz mezarınıza kaç kişi gelir

tabutu taşıyacak 4 kişiden sonrası ekstraya girer. zahmet etmeyin, çelenkte göndermeyin. bağış yapın daha makbule geçer.