bugün

uludağ sözlüğün barındırıldığı sunucunun isyan bayrağıdır.
çöküşün resmi..
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
sözlüğün mysql veritabanını sömürmememiz için yapılmış yeni hede. sanırsam belli bir bağlantı adedini aşınca belirli bir süre böyle oluyor.
uludağsözlüğün anasından başlayıp avradına kadar süregelen küfürü içinde barındırabilecek sinir harbi yaratan ekran. evet terbiyesizim ama elimde değil uyuzum gri ekrana, bilgisayarı kırmadığıma dua edin.
nükleer silahlarla yok edilmişcesine, koca bir entry ordusunun acı bir tablosudur.
(bkz: gri sözlük) * *
canı sıkıldıkça tekrarlayan, sinir katsayımı arttıran ekran.

(bkz: burdan yetkililere sesleniyorum)
yalnızca ara ara çıkmasını temenni ettiğimiz ekrandır. şöyle de olabilir;
http://img200.imageshack..../9983/tamamigitti1gd3.jpg
(bkz: yok artık)*
mysql sunucusunun sigara molası vermesidir.
sinir bozucu ekran. üzerine dalınması gereken ekran. sabrı zorlayan ekran. eeohegsklgajhfkdpısıdııfı
(bkz: gri ekransiz sozluk istiyoruz kampanyasi)
görülmemek için defalarca "yenile" tuşuna basmaya ve parmak eskitmeye sebep itici ekran.
mideme kramp girmesine sebep olan ekran. bi el atın artık şuna cıvkı çıktı valla...
tam 1 saat once tam 1 sayfalık entrimi hiç etmiş tam 1 ekranı kaplayan 1 gri ekrandır. ettiğim küfürleri saymayacagım. anlamıssınızdır zira...
sözlüğün yazarlara kıçını dönmesiyle bizim görmüş olduğumuz ekrandır. "teker teker gelin, kaldıramıyorum" demek istiyor da olabilir...
son bir haftadır* sözlüğe girildiğinde sürekli karşılaşılan, yeter artık ya bir bozulma lan dedirten, gri renkten nefret etmemize yol açan, bari her bozulduğunda farklı renk ekran olsa da bu sefer hangi renk çıkacak diye eğlensek dedirten can sıkıcı ekran.

sözlüğe ithafen;

belki birazcık bozuldun
serverın belki can çekişiyor
belki biraz da bozardın ama
sana gri renk hiç yakışmıyor
(#765465)
gecenin 3'ünde dahi uuser'ı yalnız bırakmayan ekrandır. vefalıdır kendileri. severiz.
artık gri ekran gerçeğiyle yaşamayı bilmeliyiz dedirtecek kadar kanıksanmıştır.
(bkz: deprem gerçeği ile yaşamayı bilmeliyiz)
uuser'ın kabusu. *
+ya hasan abi gri bi ekran geldi ne yapayım
dedikten sonra hasan abinin,
+reset at,demesine neden olan sözlük ekranı.
karsilasildiginda artik boku çiktigindan direk "aq yine mi ya!" tepkisini vereceginiz sözlük iskencesi.

(bkz: sözlükten soguma nedenleri)
bir espri olarak gri sözlük ekranı:
http://img281.imageshack....mg281/3843/sozluk1ym8.png
akabininde ekrana kafa atma isteği uyandıran sözlüğün cilvelerinden işte..