bugün

sürekli kalbimizde yaşatılan ölümsüz kızdır. yeni polemiklere karışıp eski popülaritesine dönmesi için her gece dua etmekteyiz.

(bkz: o değil de bir ilhan irem vardı noldu ona)
*internette dolanırken rastgele bir forum sitesinde (bkz: http://www.papisim.com/forum/showthread.php?t=6446) karşılaştıgım başlıkla ilgili konuydu bu hatun.
okudum, güldüm, eglendim. bizim sözlük gibi başkalarınında aklını meşgul ediyormuş bu hatunlar demek ki.

--spoiler--
merdivenlere oturmuş dünya umrunda değildi, mor ojeleri cadı gibi uzun tırnakları, ipodu kulagında, kıçını hayvan gibi yaymıştı...yanında sacları zibidi gibi uzun, çakma konversi kenarlarından bir karıs yırtılmış sevgilisi sacını oksuyordu..belliki babasına isyan vardı, free takılma adına...amca geldi düğmeye bastı ve kapı acıldı..kıcını kıpırdatmadı kız..adamcagız aradan yaprak gibi süzüldü titreyen bacaklarıyla...ulan kime poz yapıyorsun, kime bu isyan diyesim geldi...sanki umrundaydı otobüstekilerin...ismi mi neydi, tuh kafamı ditim almayı unuttum ismini, yazılırdım a.q...
gözleri kömürlük penceresi gibi boyalı, mor uzun çoraplarıi başında bant ile son duraga kadar merdivenleri tapuladı..derdi ya barlar sokagına bir an önce rexx' in oradan akmak yada sevgilisiyle çiftleşmek...
--spoiler--
sansar salvodan gelsin;
Canavar Gibi bembeyaz Yüzleri, Gothic mi Götik mi Belli Değil Hali.*
aslı tandoğan'ın kabadayı'da canlandırdığı kız. *
bunlar yerlerini emolara bıraktıgı için, günümüzde daha az görülmektedir.*
ayrıca orjinalini bulmak bu zamanda nerdeyse imkansızdır.
siyahlar içinde olan bir grup gördüğünüzde içinde en az bir adet bulabileceğiniz kız türüdür. *
harflerin az noktalı olmasından dolayı şanslı kız.
herkesin sürekli ona baktığını düşünen kızdır.
şekil itibariyle;
http://img212.imageshack....g212/5378/gotikkizcb5.jpg
Kabarık saçları ve siyah ojeleriyle bayramda anneannesinin dedesinin elini öpen kızdır.
http://tinyurl.com/3xdwltg
bugün ayrı bi nefret ettim bunlardan, niyedir bilinmez, birine benzettim heralde. yoksa bugün tanıdığım biri bunlara mı benziyordu, ya da ben mi benzettim onuda anlayamadım. o kadar tanıyacak vaktim olmadı doğrusu, ya öyleydi yada değil, ama bana bugün itici geldiler doğrusu. çokda kırıcı olmayım canım, normalde pek karışmam ama bu gün böyle işte, bu gün sevmedim, belki de size benzeyen yada benim size benzettiğim kişiden ötürü. bilmem artık. hadi selametle gotik kız.
tikkylerle dalga geçerler acımasızca. ama hepsi de tikky olmaya özenir. tikky çakması dark tikkylerdir bunlar.
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
güldüren anlık görüntü.
tek kelimeyle iğrenç ve özentidirler.çoğu şişkodur bide şişkoluğuna bakmadan daracık file falan giyerler.tikkiylere laf atarlar ama kendi yüzlerinde marshall boya vardır resmen.
sadece fantezi için giyinilirse güzeldir.
kendilerini bir hiç uğruna piç eden kızlardır.

oysaki kız dediğin;
abercrombie eşofmanını giyer, hollister tişörtünü giyer, rayban gözlüğünü takar, eline de beyaz iphone'u alıp bağdat caddesine gider.
budur yani benim hatun anlayışım.

o yüzden gotikleri sevemedim bir türlü.
gördüğüm yerde kaçıyorum, ağlamaya başlıyorum.
modası geçmiş kızdır.
eğer orjinalse dünyanın en çekici kızıdır. ama kirli, paslı ve pis görünümde kıyafet giyip, siyah oje sürünce kendini gizemli sanıyorsa ugg giyen kız kadar iğrençtir.
anılarımı canlandırmış başlıktır. lise yıllarımın başlarında sınıfımızdaki bi gotik kız ve lise yıllarının sonlarına gelmiş bi arkadaş arasında geçmiş muhabbettir o anı.
o arkadaş: gotikkişş şenii şikcemm..
gotik kız: gerizekalllııı... *
(bkz: baba ben gotik oldum)
daha önce bu şekil bir arkadaşım olduğundan söyleyebilirim, beni heavy metalciyim diyerek gayet güzel kandırmış olup, slayer dinlemeye başlayınca ani bir iç sıkıntısıyla kendini ifşa ederek ortamı yerle bir eden kızdır.
adamı şoklardan alıp şoklara sokarlar. bir de "gel sana makyaj yapıcam" diyen bir cinsiyle karşılaştım ki düşman başına! (yok ya iyi kız aslında)
mühim not: thrash metal dinleyicileriyle araları iyi olmuyor, en azından benimle çok zorladı.
leyla ile mecnun da ki erdal bakkalın karısı nurten ve yeğeni leyla yı gördükten sonra sempati duyduğum kız.
beyaz tenli, siyah saçlı, yemeyip yanında yatılası kızdır.
Mümkünse türk olmasındır. yabancılarının bir çekiciliği var ama türk olanları tam apaçi oluyor . Düşman başına, aman diyim uzak durunuz.
Tas gibi kizdir. Genelde bedeni ufak olur, hatlari fazla belirgin degildir ama dar veya acik kiyafetler giyinince cikar ortaya. Fileli kiyafetler giyidi mi bir saclari kizil ise tadindan gecilmez...