bugün

çoğu webmaster'ın gelir kaynağı reklamlardır. ama son zamanlarda ringofon,bedava melodi, gibi reklamların istilasına uğramışlardır.
Az zahmetle o kadar parayı nasıl kazandırabildiğine şaşılacak reklamlardır. Adsesse ile bir banka hesabı ile direkt üye olunabilir.
1-Cebinde Fenerbahçe Marşı
Melodini Seç, Anında Cebine Gelsin En Güzel Fenerbahçe Marşları Bedava .
2-Eşimi aldatıyorum
Aldatılıyorum,bunun için bende Aldatıyorum benimle olmak istermisn .
edit:3-Muslima.com
daha nicesini içeren reklamlar bütünüdür.
niyeti bozmuş reklamlardır;

--spoiler--
büyütmek bu kadar kolay sadece 3kutuyla büyütün
--spoiler--

bazense boylu boyunca bir hatun kaplıyor ki ortalığı adamı rezil eden cinsten.
abuk sabuk reklamlardan olusan sag framein gulu.

"Kocasını Aldatan Bayanlar
Partnerlerini Arıyorlar Sen Olmak istermisin?"

ne demek yahu? zaten ahlaksiz olan erkek milletini iyice ahlaksizlastiriyor. ayrica suca da tesvik ediyor.

arti soru eki olan mi ayri yazilir.
firefox kurulur, sonra da üzerine no script eklentisi kurulur. bundan sonrasında ise no script ayarlarından google-analytics sitesine izin vermezsen ne sözlükte ne de başka bir yerde google reklamları ile karşılaşmazsın. mis.
mütemadiyen önüme çıkmasına rağmen bir defa bile tıklamadığım sayfanın en gereksiz kısmı.
http://img149.imageshack.us/my.php?image=ulukp4.png
kutsalkitap reklamiyla yarmis gecirmis reklamlardir. basligi "hey gavur anlatsana"ydi.
''evlenmek için düğmeye bas'' diyen garip reklamlardır. kapat butonuna bastığınız halde kapanmıyor.
beni benden alan google aparatı. arkadaşım, hangi insanların fotoğraflarını aldınız izinsiz de koydunuz bilmiyorum. belli, facebook'tan falan bulmuşsunuz bir-iki güzel hatun resmi, paint'te de alt alta koyup raklam diye sallamışsınız gitmiş. ayıptır. yapmayın.
yüzyılın mutluluk hareketi mottosuyla yayın yapan bir islami evlenme sitesinin reklamına ev sahipliği yapan aparat.
hayatımın aşkını bulduğum reklamlardır.

evet, kız bulma sitesi reklamı çıktı biraz önce, reklamda en üstte yer alan küçük burunlu arkadaşa tutuldum. ah ulan google reklamları...

o değilde, tıklasam kimbilir nereye yönlendirecek...

edit: o reklam için;

http://img25.imageshack.us/img25/8452/dsfsdfx.jpg
nasıl dua edilir? hangi dualarınız kabul olur? şeklinde beni dumur etmiş reklamlardır.
arkadaş sitesi başlığı altında çeşitli hatunların egzotik resimlerini gösteren reklamlar.
webmasterların ekmek kapısıdır.
şuan yazar olmak için akın akın yazdığım sayfa da sağ tarafta olan ve uludağ'a para kazandıran güzel bir araçtır.
'' Allah kimdir?
Allah kendiliğinden var olandır. insanlar O'na kavuştular.
Allahitanimak.jesus.net''

diye bir reklam yayınlanan reklam şeysi...
gün itibariyle,
(bkz: 18 23 yaş kızlarla sohbet)
(bkz: 24 29 yaş kızlarla chat)
(bkz: dul bayanlarla arkadaşlık)
Az önce "allah sana yardım etmek istiyor" diyerek şaşırtmıştır.

O değilde, birden "ayça" geldi aklıma. O da kamera açmak istiyodu bi aralar.
üst frame de yer alan istatistik butonunun içeriğinde gördüğümüz reklamdır. ya ben yeni görüyorum ya da zall yeni reklam koyuvermiş oraya.
Seviyorum onları.
''şaplak at'' şeklinde gittikçe artan reklamlardır.
(bkz: am bulmak için bilgisayarını kullan).
Google da 30 dk saatler fiyatlarına filan baktim.

iki uc gündür tum google reklamlarında karsima saat rekmalari gelmeye başladı.
Yani karsimiza cikan google reklamlari her kullanicaya ayri, ilgi alanına göre cikiyor.

Buradan cikaracagimiz sonuç ise, karsimiza cikan erotik reklamdan şikayetçi olan kullanicilar sucu kendinizde aramalisiniz.
Erotik aramalarıniz yoğun ki karsiniza ona gore reklam cikiyor.
Edit: arama indexli reklam deniyormuş buna.