1. 1.
  schwarzkopf'un muhteşem saç bakım serisidir. şampuanı, saç kremi, fıs fıs bakım kremi... hepsi de harikadır. saçın kırıklarını kırık olmaktan çıkarır, saçı yumuşatır, kuaföre gidiş zamanlarını geciktirir. üstelik çok da pahalı değildir. tavsiye edilir.
  4 ... yasak merve
 2. 2.
  özellikle kahverengi saçlar için olan saç parlatıcı köpüğünün hem kokusu çok güzeldir hemde ıslak saçlarınızın dolaşmasını önleyip saçınıza ışıltı verir.
  1 ... benbunlarikimseyeanlatmadim
 3. 3.
  en inatçı, en dolaşmış saçları bile rahatlıkla açabilen, yumuşatan, evcil ve canınızı yakmadan, saçları koparıp, kırmadan taranabilecek bir hale getiren mucizevi saç bakım şeysi. ayırca, şampuan ve saç kreminin (hani şu sarımtrak olanı) kokusu banyodan sonra muhteşem bir hal alır saçlarda. böyle güzel koku daha yoktur şampuan ve saç kremi camiasında.
  2 ... filozofil
 4. 4.
  schwarzkopf a ait olan saç bakım serisinin adıdır. şampuanı ve sıvı bakım kremi gerçekten işe yaramaktadır. saçları hem parlak gösterir hem de ciddi anlamda onarır. ayrıca hoş kokusu da ekstradan bir güzelliktir.
  1 ... lawinia
 5. 5.
  gayet güzeldi ürünleri falan da, müşterileri aralarına girmemle beraber diğerlerinin yaptığı gibi bunlar da kullandığım ürünü piyasadan çektiler. bir değil iki değil arkadaş, ne zaman şöyle saçımın insan gibi görünmesini sağlayan bir ürün bulduysam, şişe bittiğinde ikinci kez almak nasip olmadı. gliss'in de sıvı saç kremlerinden birini bulduğumda sevinmiş, onunla beraber kırlarda koşup eğlenmiş, mutlu mesut bir geleceğe yelken açmıştım. ne olduysa ilk şişeyi bitirip ikincisini almaya gittiğimde oldu. aynı ürün raflarda yoktu. aynı amaca hizmet ettiğini iddia ettikleri farklı bir şişeye çevirmişler ürünü. peki gerçekten öyle mi ? alakası yok. bok etmişler güzelim kremi. ulan nerenize battı da formülüyle oynadınız anlamadım ki ? daha iyisini yapacağı iddiasıyla, sağlam işleyen düzeni bozmayı babama özgü birşey sanırdım ben. adamın "dur şu televizyon'un içinin tozunu alayım" diyip çalışan aleti bozmuşluğu var.

  neyse yani sayın gliss yetkilileri ben almıyorum bıraktım, eski düzene dönebilirsiniz.
  1 ... giallo e blu
 6. 6.
  schwarzkopfun ürünü. marakeş yağı ve hindistan cevizi ile derinlemesine bakım ürününü kullanayım dedim. yıllardır ilk defa şampuanımı değiştirdim, kafamı boynumdan koparıp koku gidene kadar bir yerde muhafaza etmek istiyorum. öyle rahatsız oldum. lakin ilk yıkamada şunu keşfettim, saç taramada kolaylık sağlıyor. ultimate repair saç bakım maskesi var bak bunu da bir ara kullanmıştım, saçın ağırlaşıyor ve fazla yağlanıyor. üzgünüm schwarzkopf gliss sınıfta kaldın.
  ... pierrot mon ami
 7. 7.
  L'Oréal saç maskesiyle birlikte kullanılırsa harika sonuç verir.
  ... mimarishvili
 8. 8.
  sıvı saç kremi, bim ve a101'de 6.95 tldir. insanlar benim gibi rossmann'a gidip kazıklanmasın diye burdan yazmak istedim.
  ... kalpseklindedomates
 9. 9.
  Yeni serinin içine kireç alaşımı katıp katmadıklarını merak ettiğim şampuan firması. Naptınız len benim mis gibi şampuanıma saçlar tiftik keçisi gibi oldu amk
  1 ... sedanelaburda
 10. 10.
  Saçları keçe gibi yapan şampuan. Alman malı falan dedik ama...
  ... delicious