bugün

entry'ler (1236)

şimdi bu insancık ne yapsın

Rahat olsun.

sözlük sözlük içindir anlayışı

(bkz: sözlük goygoy içindir)

sözlük goygoy içindir

Diğer bütün muadillerini yıkıp geçicek olan akım.
(bkz: tabi lan)

ygs 2015

Türkçesi harbi anlamda zor ve matematiği kıvrak zeka gerektiren sorulara sahip sınav. Zaten stresli bünyeyi oturtmuşsun kıç kadar sıraya sonra yok orkide toplayan yok yarışmada 2 evet alan bilmem ney. matematiği fulleyene ülkenin anahtarını versinler aq. Ha matematik soruları kolay diyene de tek sözüm evde çay kahve yanında 10 dakikada herkes çözer. Önemli olan gerçekten seçici ve yerinde sorular hazırlayıp adil bir değerlendirme yapmak. sen ölmeyi bayılmak sanmışsın aq.

kız evleneceği kişiye eski flördünü anlatmalı mı

Kesinlikle anlatmamalı, anlatırsa da ayrıntı vermemelidir. Tabi sonradan kafasının sikilmesine meraklı değilse. (bkz: bir dost)

kitap okuduğunu sanan kadınlar

en son bilmem ne soslu küçük kızarmış patatesler isimli cicili bicili kitaplarıyla şehir hatları vapurlarında boy göstermişlerdir. Neyse herkesin popisi kendine.

herkesle iyi geçinmek

Çok da zor bir şey değildir aslında. Kibirli olup ben bunla konuşmam şunla muhattap olmam havasında olmaktansa belli ölçüde herkesle iyi ve samimi olmak iyidir. hiç beklenmedik zamanlarda beklenmedik kıyaklarla karşılaşırsınız. ha bunu bir alışverişe ve çıkar ilişkisine dönüştürmek ayrı bir olay tabi.

looney tunes dash

Küçüklükten kalan looney manyaklığıyla başladığım oyun. Allahını seven 23. Bölümü nasıl geçicez onu desin.

yazarların odalarında asılı olan anlamlı şeyler

Çalışmayan mavi sony kulaklıkla çiviye asılmış mavi teneke fener.

kızların çay sevmeme sorunsalı

(bkz: siktir git çay koy)

pacta sund servanda

Vergi hukukunda idare ile uzlaşıldıktan sonra mükellef dava açma hakkını kaybeder. idarenin geçmişte yapmış olduğu işleme karşı artık dava açamaz.
kısaca (bkz: sikilmiş götün davası olmaz)

yazarların telefon duvar kağıdı resimleri

http://i.hizliresim.com/7VqLyr.jpg

millet apple simgesi filan sanıyor.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Biri bu dehşete son versin.

resimlerimi montajlasana

Şantaj montaj yapılması gereken kişidir.

zeki insanların az uyuduğu yalanı

Uyku problemi zeki insanların lanetidir diye ortada dolaşan saçma sapan söylemdir. Aynştayn uyuyamıyodu diye buna kendinden pay çıkarmak ne derece saçmaysa bu da o derece saçma. Evet zekasızım ben günde 12 saat uyuyorum.

istanbul şehir üniversitesi

Güney kampüsünde güvenlik görevlisinin kütüphane kaçta kapanıyor diye sorduğumda 5 te çıkarsanız sevinirim dediği üniversite. Misafir öğrenciler için ne bir uyarı asıyorsun ne girişte durduruyorsun sonra bir şey sormaya gidince boşto çokorson sovonorom to to to oldon çok. Tavra bak anasını satayım sanki içerde adam bıçaklıyoruz. Sen benim yaşadığım kafayı yaşasan emaneti dayar içerdeki her şeyi tararsın kardeş haberin yok.

Sınav haftası olması hasebiyle kütüphaneyi öğrencilerine tahsis etmek istersin anlarım da her şeyin de bir üslubu var.

Ayrıca doğu kampüsü 2 sokak yukarda olan üniversite hll spr dvm dragosa taşının da göreceyim seni güvenlikçi dayı.nokta.

gliss

Yeni serinin içine kireç alaşımı katıp katmadıklarını merak ettiğim şampuan firması. Naptınız len benim mis gibi şampuanıma saçlar tiftik keçisi gibi oldu amk

dövme yaptırılası sözler

Çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu.

türkiye eğitim gönüllüleri vakfı

Şu anda kanal d de gecesi mi ne yayınlanan kuruluş. Bu vakıfla ilgili tek anım ise şudur;
iki sene önce filandı annemle ayakkabı tükkanımızda oturuyoruz içeriye chp teyzesi kılıklı bi abla girdi
-ben xxxxx türkiye eğitim gönüllüleri vakfına bağış yapmak ister misiniz?
-annem: (beni işaret ederek) ben onun eğitim gönüllüsüyüm
-iptal

çocukluğumuzda bizi mutlu eden küçük şeyler

Kabuk tutan sinek ısırığı yaralarını tek tek sökmek. bir de kapı aralığına tırmanmak tabi ki.