1. 15.
    Saç ürünleri vaat ettiğini veren tek markadır. Eksik olmasınlar.
    ... ne alakasi var oglum
  2. 14.
    Saç bakım ürünlerinde bir numaradir. ideal için her ürünü beraberinde kullanmak gerekir.
    6 ... otur da bir muhabbet edek
  3. 13.
    bir ara sıvı saç spreyinin pembesi vardı oda arkadaşımda , o kullanmazdı ben kullanırdım çok hoşuma giderdi

not : başlıktaki tek erkek benim amk gelip gene bana yavşamayın baştan peşin peşin diyeyim.
    3 ... kullanilmayan hesap
  4. 12.
    yağlı saçlar için olanı harika olan şampuan. bu aralar arayış içerisindeyim sık sık değiştirir oldum şampuanımı. saçlarım ince telli kıvırcık ve yağlı ama çok güzel arındırdığı gibi mis gibi de kokuyor. sıvılaştırılmış keratin içermesi de bence artı yönü. bi kaç kullanımda saçlarınız parlamaya başlıyor.
    1 ... lustral seyahat
  5. 11.
    Saçı yumuşatıp ışıl ışıl yapan şampuan ama üstüne krem de şart.
    1 ... bik bik
  6. 10.
    Saçları keçe gibi yapan şampuan. Alman malı falan dedik ama...
    ... delicious
  7. 9.
    Yeni serinin içine kireç alaşımı katıp katmadıklarını merak ettiğim şampuan firması. Naptınız len benim mis gibi şampuanıma saçlar tiftik keçisi gibi oldu amk
    1 ... sedanelaburda
  8. 8.
    sıvı saç kremi, bim ve a101'de 6.95 tldir. insanlar benim gibi rossmann'a gidip kazıklanmasın diye burdan yazmak istedim.
    ... kalpseklindedomates
  9. 7.
    L'Oréal saç maskesiyle birlikte kullanılırsa harika sonuç verir.
    ... mimarishvili
  10. 6.
    schwarzkopfun ürünü. marakeş yağı ve hindistan cevizi ile derinlemesine bakım ürününü kullanayım dedim. yıllardır ilk defa şampuanımı değiştirdim, kafamı boynumdan koparıp koku gidene kadar bir yerde muhafaza etmek istiyorum. öyle rahatsız oldum. lakin ilk yıkamada şunu keşfettim, saç taramada kolaylık sağlıyor. ultimate repair saç bakım maskesi var bak bunu da bir ara kullanmıştım, saçın ağırlaşıyor ve fazla yağlanıyor. üzgünüm schwarzkopf gliss sınıfta kaldın.
    ... pierrot mon ami