1. 1.
    ing.sevinç,neşe.
    2 -1 ... lilith
  2. 2.
    yeni başlamış bir dizi. sanırım müzikal havasında geçecek.
    izledim güzel.
    1 ... opusmagnum
  3. 3.
    süper eğlenceli, insanda inanılmaz derecede dans edip, şarkı söyleme isteği uyandıran, komik dizi. favori karakterlerim ise sue sylvester ve kurt tabii ki.. 13. bölümünden sonra nisan ayına kadar ara vermiştir ve tam da bağlandım derken üzmüştür.
    1 ... kirlisuyundapariltilar
  4. 4.
    Genellikle netten indirdiğim dizi ve filmlerin hepsini izleyip silerim. arşiv yapmam. arşivimde sadece battlestar galactica vardı şimdiye kadar. Artık (bkz: glee) de var.müzikleri, dansları ve karakterleriyle müthiş eğlencelik bir dizi. kesinlikle kaçırılmamalı.
    1 ... orkutfb
  5. 5.
    2010 altın küre'den en iyi dizi (müzikal-komedi) ödülüyle dönmüş eğlencelik dizi. karakterler çok orijinal. şarkılar ve söyleyenlerin sesi de pek bir lezzetli. ayrıca heroes'da doyamadığımız karakterler üzerine bir amorti, teselli armağanı.
    1 ... karanos
  6. 6.
    son derece kaliteli ve güzel bir yapım. resmen insana pozitif enerji pompalıyor. emeği geçenlerin ellerine sağlık. harbiden de güzel bir iş ortaya çıkarmışlar.
    2 ... nil nil nil
  7. 7.
    bon jovi nin it's my life şarkısındaki sözleri biraz değiştirerek izleyecilere sunmuş müzikal tadında dizi.

(bkz: these are my confessions)
    1 ... yenisteril
  8. 8.
    müzikalimsi muthis bir dizidir. ** *
    2 ... alinyazisi tipeksi
  9. 9.
    bağımlılık yapan dizidir.
    nerden de başladım kurtulamıyorum.*
    3 -1 ... elijah snow
  10. 10.
    şarkıları kim seçiyorsa buradan kocaman kocaman öpüyorum kendisini. acaba senaryoyu mu şarkılara göre yazıyorlar yoksa şarkıları mı senaryoya göre seçiyorlar anlamadım ama seçimler bir harika. cuk diye oturuyor valla olaylara. bayıldım, bayıldım. bir an önce türk tv kanallarından biri bu dizinin yayın haklarını satın almalı. bu muhteşem diziyi herkes izlemeli!
    5 ... nil nil nil