bugün

buz dolabı gibi kadın ne mimik var ne güzel bakışlar. klasik bi tip sönük saçlar kısaca vasat.
(bkz: esrarlı gözler)
Tipinden ağır derecede samimiyetsizlik sezilen hatun.

Hani şöyle tipler olur, melek yüzlü ama sinsilikten nerdeyse ölen. Durmadan ortalık karıştıran, ve aşırı derecede kıskanç olan. Ama yine de kendini melek diye tanıtan.

Bu tip o tip.
iyi bir 31 malzemesidir.
(bkz: boşalmalık)
bugüne kadar yer aldığı her proje, başarısız olup yayından kaldırılmasına rağmen halen neden başrol verildiği anlaşılamayan hatun.
kız yetenekli değil, insanlar itici buluyor ee hala neyin peşindesiniz. illa oynatacağım, muamelesi iyi bu kızın vazgeçemiyorum diyorsan yan rol ver.
oynadığı hiç bir dizi tutmamıştır. oyunculuğu vasat olan bir oyuncudur.
Bir oyuncu (!) rolünü ancak bu kadar samimiyetsiz ve ruhsuz oynayabilir . Kız resmen oyunculugu beceremiyor sanki birilerinin dayatmalarıyla , zorla yapıyor gibi bu meslegi . insanlara bu izlenimi veriyor .
güzel ve orantılı boynundan başlayıp göğüs kafesine seri bir öpücük hüzmesi kondurduktan sonra ineceğim göbek deliğinin etrafında adeta bir atlı karınca gibi dil darbeleriyle ortamı şenlendirip geçtiğim klas kukide uzun uzun vakit geçirme niyeti taşıdığımı işlem sırasında yapacağım etkin ve soğukkanlı ancak samimi ve şehvetli dilsel ve dişsel dokunuşlarla çok da akılda kalıcı bir şekilde gösterebileceğim kutu kutu pense elmamı yerse dedirtmek için olağanca hayat motivasyonumla dört bir yana koşuşturmak istediğim zarif ve teen kategorisi gönüllüsü kadın.
dizi filmlerden uzak durmalı. güzel fakat oyunculuk yok. sempatiklik yok. güleryüzlülük yok.
hayatımda gördüğüm en güzel kadın. hatta insan.

(valla kpss çalışıyorum kafamı kaldırıp tv yi açtım ilk karşıma bu çıktı ilk defa insan görmenin etkisiye de söylemiş olabilirim. * )
Tvdeki en çirkin kadınlardandir.
(bkz: yatak mı)
(bkz: seni bi yerden tanıyorum ama)
Oynadığı hiç bir dizi tutmamıştır. Bu da sırf güzel diye birine başrol rol oynatılmayacağını örnekliyor. Yan rollerde oynayabilir. Ama başrol için yeterli olgunluğu yoktur.
potansiyel şişman. 20 yıl sonra sibel can olur. şimdilik gideri var.
gideri olan bağyan.
Oyunculuk sifir sifir sifir sifir.
Sıfır oyunculuğa sahip bir bayaağn. Sırf güzellik var diye de başrol verilmez ki sektörün iyice suyu çıkardılar TV de bir şey izlenilmiyor ozlenıyor o eski diziler.
Klasik sarışınlardan bana gore ama gözleri güzelmiş.
güzel kadın. kötü oyuncu.
Kendisi gibi taş varlık olan berk cankat ile aynı dizide oynayan tatlı şeker miss turkey kızımız...
Yaz dizisi oyuncusu..
Güzel kadın.
Oyunculuğu vasat olduğu için , rol aldığı her senaryoda mini şortuyla göz doldurmaya çalişan, yeni yetme oyuncu, yazın ya dizi yapmasınlar yada paraya kıyıp gerçek oyuncuları oynatsınlar , mızmız kızlara tahammülümüz yok..
yüzü gözüyle kurtaran çakma artist. sendeki oyunculuk yeteneğine ben...
Muhteşem yüzyılın ilk bölümünde oynamış olan kız.bugun farkettim.
güncel Önemli Başlıklar