oyunculuğunu asla geliştiremeyen kızımız.
Miss Turkey 2011 de ikinci olup , bi kac dizide oynamış , Narkotik operasyonda Cagatay Ulusoy , Cenk Eren , Yusuf Akgün ... gibi isimlerle birlikte göz altına alınıp serbest bırakılmıştır .
sanırım onu yer yüzünde çirkin bulan bir tek ben varım.
türkiyenin en güzel kızıdır. bilin diye söylüyorum zevkler tartışılmaz.
türkiyenin en güzel kızının yanı sıra, en naif ve en sempatik kızıdır. allah sahibine bağışlasın, maaşallahtır.
kendisine 'sempatik' diyen agir ozurluleri bize gostermis donuk, duygudan yoksun, kesinlikle bi yerden torpilli olan kizi.
bu ne kadar guzel bir kizmis ya.
Türkiye nin en güzel kadını dedirten kişilik. sesi, yüzü, mimikleri ve daha fazlası resmen aşık ediyor kendine.
Sıradan bir yüzü olan , fiziğinde de hiçbir albenisi olmayan sadece ünlü olduğundan ve bizim abaza erkeklerinizden dolayı abartılmış oyuncu .
Bu kadar az entry girilmiş olması şaşırtmıştır.
standart Türk dizisi oyuncusudur.
1992 doğumlusu bir kız. çok güzel su gibi maşallah nazar değmesin. (bkz: nazar boncuğu)
maalesef güzel ve çekici bir kadın olmasının yanısıra oynadığı dizi ve filmlerde yapmacıklık olayını aşamayan kişidir.arkadaşım bir allahın kuluda görmüyor mu bu kızın beceremediğini ama yok yok kesin torpilli.
kimse bahsetmemis ama guzellik yarismasina katilmadan once muhteşem yüzyıl adlı dizinin ilk 4 bölümünde figüran olarak yer almistir. bugun muhtesem yuzyilin ilk bölumunu tekrardan izlerken kesfettim.
ineğin memesini taze gelinin sik tuttuğu gibi tutmuştur.

görsel
görsel

ya süt sağmak eylemini öğrenmesi ya da hiç bulaşmaması gereken kadın.*
baş parmak avuca doğru kıvrılacak. meme baş parmak ve diğer *parmakların arasında kalacak biçimde avuçlanacak. hayvanlaşmadan ama sertçe sıkılıp aşağı sündürülecek.

bak, hayatımda süt sağmamış olmama karşın ben bile biliyorum. gerçi benim ki genetik. köylü çocuğuyum.
türkiye dışındaki herhangi bir avrupa ülkesinde asla'oyuncu'olarak geçmeyeceğine inandığım güzelliğinin parasını yiyen kadın.gerçi uyuşturucu operasyonunda makyajsız halini de gördük ama...
Tövbe bismillah kardeşim tanrı bunu yarattıktan sonra emekliye ayrılmıştır kesin.
güzel bir gadın.
beni bitiren hatun. ama cigarcıymış duyduğuma göre. para dayanmaz buna.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/694985/
her gün kullandığı makyaj malzemeleri adobe photoshop cc ve lightroom'dur.
çoookk güzel bayan.tam evlenilecek hatun.
goca gafalı.
yüzünü ve fiziğini beğendiğim, sempatik bulduğum ancak oyunculuğunu beğenmediğim hanımefendi. kendisi sadece modellik yapabilir.
uyuşturucudur.