bugün

miss turkey 2011'in açık ara favorisi.
dün gece zapping yaparken fox tv de gözüme takılan kızdır. çok güzeldir. facede baktım 2.000 küsür hayranı olmuş.

diğer yarışmacıları tam bilmiyorum ama bana göre kesinlikle favoridir.

3 yıl sonra editi: ben güzelden anlarım arkadaşşş ;))
şimdiden gönüllerin birincisidir kendileri.
loreal paris miss turkey 2011 2. si olmuştur an itibari ile. trabzonspor gibi oldun kız gizem. gönüllerin birincisi.
su gibi duru derler o derece bir güzellik sahibi miss turkey 2011 2. si. ama gönlümün birincisi. kendisi miss world de ülkemizi temsil edecek. iki favorim vardı zaten aslı melisa pamuk da 1. oldu. kendimi kutluyorum.
boydan birinciliği kaçırdığını düşündüğüm miss turkey 2011 yarışmacısı. yoksa gönüllerin birincisidir kendileri.
loreal de dereceye girmiş saf,temiz bir güzelliği olan, boyu kısa olduğu için birinciliği kaçırmış olan kızımız.

edit: http://galeri.uludagsozluk.com/g/gizem-karaca/
loreal paris miss turkey 2011 yarışmasıyla birçok erkeği peşinden koşturan hatun. su gibi kız vesselam.
arkadaşı olduğum Türkiye ikinci güzelidir. şaka değil gayet de ciddiyim. Gönül isterdi ki birinci olsun ama ikincilik de iyi olmuştur, güzel olmuştur, hoş olmuştur. Hemen e-mail, Face falan istemeyin, kasmayın, peşinen söyleyeyim. *

p.s. Bütün bunlara ilaveten Marlboro light içen, çok şık çizmeler giyen, resim yapma yeteneği olan bir hanımefendidir.
bir kız çocuğu ismi.lisede bu isimde bir arkadaşım vardı,kim bilir şimdi nerelerdedir.*
Bugün Miss World 2011'de ülkemizi temsil edecek olan güzelimizdir, arkadaşımdır. Derece alır ya da almaz ama miss world seçilsin ya da seçilmesin kendisi her daim güzel bir hanımefendidir, bu kesindir. Kendisi henüz çok genç olmasına rağmen, çabuk fark edilmeyi başarmıştır. Arkadaşıma başarılar ve iyi şanslar diliyorum. Net üzerinden izlemek için bir yer bulmak çabası içindeyim an itibariyle, zira digiturk yok evde! *
ilk beşe giremeyecek bu kız. iddia ediyorum.
ilk 15 bile giremeden elenmiş. ne demiştim.
eve düşen yıldırım adlı dizide eve düşen yıldırımı oynayacak aktris.
adı kadar kendisinin de çok güzel olduğu bir hanım kızımız. bir insan bu kadar masum olamaz ki. sırf onun için dizi izlemeye başlayacam iyi mi.
gece yarısı saat 2 civarın da kanalları zaplarken rastladıgım ve sadece o kız yüzünden dizi bitene kadar başından kalkamadığım afet, güzellikler güzeli hanım.
Daha ilk performansı olmasına rağmen Eve Düşen Yıldırım dizisinde Muazzez karakterini gayet başarılı canlandırmış güzellik.
Tanrının bitirme tezidir kısaca bu kız.
90 dakika aptalca bir diziyi izlettiren hatun.
kendisini gerçek hayatta bilemem ama dizideki muazzez karakteri çok yapmacık ve antipatik konuşuyor. insanın o çemçük ağzına geçiresi geliyor.
Miss Turkey'de çok sempatik bir kızdı. Şuan oynadığı dizide o kadar yapmacık ki ..
"sarayda güçlü bir kadın olmak isterdim" diye açıklama yapan güzellik.
an itibarıyle hasta olan ünlü. hiçbir kasığım tutmuyor diye bir cümle kurmuş.
(bkz: dünyanın en güzel kızı)
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar