bugün

entry'ler (579)

kendi şehrini 3 kelime ile anlat

Deniz
Trafik
Sadakatsizlik.

erkekler odunsa şairler neden hep erkek

Çünkü kadınlar konuşmaktan yazmaya fırsat bulamamışlardır.erkeklerde kadınlara laf yetiştiremeyeceğini anlamış kendilerini yazmaya vermişlerdir.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

Dumanın içe çekilmesiyle birlikte , hafıza güçleniverir sanki bir anda , binbir türlü düşünceye dalar insan, keşke şunu da söyleseydim der ya da neden bu kadar ileri gittim diye düşünüp kendine kızar, bazen özür dileyeceğim der , eli telefona gider ama arayamaz , saat gecenin 3üdür ve akla gelen çoktan uyumuştur , sabah ararım denir sonra ve o sabah hiç gelmez , çünkü gecenin cesareti Güneş'in doğuşuyla birlikte hayatın koşuşturmasına bırakır kendini, ta ki bir gece sonraki 03 sigarasına kadar.

yazarların kitaplıklarının gözdeleri

Tess gerritsen serisi, ben de şizofren seviyorum.

insan

Kalbiyle beyni arasında sürekli seçim yapmak zorunda kalan varlık ve maalesef ki bir gelenek haline gelmiştir ki insan; 25 yaşına kadar kalbiyle karar verirken 25 yaşından sonra beyniyle karar vermek zorunda bırakılmıştır.

gecenin şiiri

Erkek kadına dedi ki:
-Seni seviyorum,
ama nasıl,
avuçlarımda camdan bir şey gibi kalbimi sıkıp
parmaklarımı kanatarak
kırasıya
çıldırasıya...
Erkek kadına dedi ki:
-Seni seviyorum,
ama nasıl,
kilometrelerle derin, kilometrelerle dümdüz,
yüzde yüz, yüzde bin beş yüz,
yüzde hudutsuz kere yüz...
Kadın erkeğe dedi ki:
-Baktım
dudağımla, yüreğimle, kafamla;
severek, korkarak, eğilerek,
dudağına, yüreğine, kafana.
Şimdi ne söylüyorsam
karanlıkta bir fısıltı gibi sen öğrettin bana..
Ve ben artık
biliyorum:
Toprağın -
yüzü güneşli bir ana gibi -
en son en güzel çocuğunu emzirdiğini..
Fakat neyleyim
saçlarım dolanmış
ölmekte olan parmaklarına
başımı kurtarmam kabil
değil!
Sen
yürümelisin,
yeni doğan çocuğun
gözlerine bakarak..
Sen
yürümelisin,
beni bırakarak...
Kadın sustu.
SARILDILAR
Bir kitap düştü yere...
Kapandı bir pencere...
AYRILDILAR...

türbanlı kızların ülkeye sağladığı tek fayda

Birgün yoğunbakıma yolunuz düşerse , diğer türbanlı kızları bilmem ama benim faydamı görmüş olabilirsiniz.

kızlardan soğutan kızlar

Eskiden çok geveze , konuşkan bir kızdım, üniversitede birkaç bölümün ortak aldıgı bir derste ,önümde bir grup başka bölümden erkek arkadas vardı, artık ne kadar gürültü yaptıysak, dersin sonunda yanıma geldi ve "sayende artık kızlara ilgi duymuyorum , resmen kızlardan soğudum, o Nasıl bir çenedir " dedi, bugün o kızlardan soğumasına sebep olduğum arkadaşı bulup ," bende insanlardan soğudum , beni konuşmaktan soğuttukları için" demek istiyorum.

facebook twitter instagram kullanmayan kız

Çevresi tarafından "aman be sende ot gibi yaşıyorsun " tarzı gereksiz cümlelere maruz kalan kızdır. Birde sevgilinin olmamasını bu duruma bağlarlar , sanki Facebook açsak sıraya dizilecek tüm adaylar , neymiş biri benden etkilenirse bana Nasıl ulaşırmış ,Tabiki sosyal paylaşım sitelerinden , neden ki gelsin yüzüme söylesin , daha cesurca değil mi ?

sözlük yazarlarının yılbaşı planları

Nöbet tutmak , hemde seçme bir grupla , saat 00:00 olduğunda tek başıma dışarıya çıkmayı düşünüyorum , hayır daha dün gece Hakkında tutanak tuttuğum eline geçirdiği an beni katletmeyi planlayan bir Adamla geçirdiğim seneden bana ne fayda ?

3 kelime ile babayı anlatmak

Aşk
Komedi
Dram.

gecenin sözü

Beni unutma ! Bilirsin unutulmak dokunur ya her insana!

efendi erkekler neden reddedilir

Efendi erkekler efendi kızlardan hoşlanmıyorlardır belki de , kendilerinden farklı, uçuk hayatlara ilgi duyuyorlardır ve ilgi duyulan kişi tarafından da reddediliyorlardır , olamaz mı olabilir. Yoksa efendi bir kız kendisi gibi efendi bir erkekten ilgi görüyorsa bu ilgiden neden rahatsız olsun?

eski sevgilye mesaj atılmalı mı sorunsalı

2,5 yıl boyunca o kadar saygısız ve sevgisiz bir ilişkimiz oldu ki; anlatamam, buna rağmen hala mesaj atmaya yüzü olan insanlar olabiliyor maalesef , ilişki bittiyse lütfen mesaj atmayın , karşı tarafı üzmekten başka bir işe yaramıyor.

aileden zengin olmak vs sonradan zengin olmak

Bir de hiç zengin olamamak var , onu ne yapacağız ? Hep merak etmişimdir Acaba zenginler de pijama giyiyor mu, ilk uyandıklarında onlarında gözlerinde çapak oluyor mu, zenginlerin uykusu gelir mi ?

evleneceksen gel

Herkesin sözde kanal değiştirirken denk geldiği ama karakterleri analarından babalarından iyi tanıdıkları program , insanlardaki cool olma çabalarını anlamıyorum , bu program gündüz kuşağının en çok izlenen Show programı, adı üstünde Show , o insanlarda o Show programının bir parçası , insanlar kendilerini kepaze etmekten rahatsızlık duymuyorlarsa ben neden izlemekten rahatsızlık duyayım, hem o saatte insan ne izleyebilir ki, Japonya'nın Amerika'ya olan ticari üstünlüğü mesela, hangimizin dikkatini çeker ?ben izliyorum ve bol bol da gülüyorum Uğur bile güldürmeye yeter , hele Seda'nın herkese annem yavrum demesi yok mu, 20lik delikanlılarla Bodrum tatillerini unutmadık bacım , kısacası evet izliyorum hemde evde kaldığım Hergün.

gecenin sözü

Şimdi bir raskolnikov olmak istiyor yüreğim.

sözlük yazarlarının itirafları

Erkeklerden karşı cins anlamında nefret ediyorum cümlesini kullanalı çok Zaman olmamıştı ki , aslında öyle değilmiş der gibi oldum kendi kendime ..şimdi farkettim ki ben gerçekten erkeklerden nefret ediyorum , onlara ilgi duymaktan , Zaman ayırmaktan , onları sevmekten nefret ediyorum , evet erkekler benim sadece kankalığımı hakediyorlar , oda sadece bir kısmı, onlardan herhangi biri benim sevgilim olamaz, bende onlardan birinin sevgilisi olamam.hayır gerçekten erkeklerden çok fazla nefret ediyorum.

veliköy

Tekirdağ ilinin Çerkezköy ilçesine bağlı bir köy, çocukluğumun bir kısmını bu küçük köyde geçirdim , fazlasıyla kötü anım mevcut , birdaha yolum düşmez inşallah .

nazım hikmet ran

ne ben sezarım,
ne de sen brütüssün...
ne ben sana kızarım
ne de zatın zahmet edip bana küssün..
artık seninle biz,
düşman bile değiliz..