bugün

türk kızına bakış açımızı az kalsın değiştirecek olan kızdır. ama onun da gücü yetmez.
çok güzel bir kız. ancak tesadüfen güzel olmuş gibi bir havası var. parmakları dolma gibi falan. çamur atmak niyetinde değilim zaten bu kıza çamur da atılmaz ama kardeşleri çok güzel değildir kesin.
bence, dünyadaki en güzel kadındır.

sırf bu güzellik yüzünden eve düşen yıldırımı izliyorum dersem tutkumun büyüklüğünü anlayabilirsiniz.
zarif ve güzel oyuncu.

(bkz: hastasıyız dede)
gıcık tipli güzel bayan.
yamulmuyorsam az önce emir'in yolunda gördüm kendisini.
emirin yolu'nda izlemeden önce hastasıydım. acayip güzel geliyordu gözüme,öyle böyle değil hani. bir eşi daha bulunmaz diyordum. emirin yolunda izleyince tüm iyi düşüncelerim yok oldu. saç rengini koyulaştırmış,heralde ondan. abi sen doğuştan sarışınsın, ne diye koyu renk yaparsın saçını? ne istiyon yani. yazık olmuştur güzelliğine. kısa zaman içinde sarışın maşalı saçlarına dönmesi dileğimle.
1992 dogumlu olmasina ragmen goz etrafinda sasirtici derecede kirisikliklar var. 20 yasinda boyleyse on yil sonra ne olur cok merak ediyorum. ama buna ragmen su an turk televizyonlarindaki en guzel kiz kim diye sorsaniz, kesinlikle gizem karaca derim.
o kadar da güzel olmayan.

abartılıyor kanımca.
Guzelligi bir kenara rol yapamayan bir kizimiz kendisi.
az önce tv de zap yaparken denk geldim bir genç kıza öpüşme öncesiydi belli ki ve kız kişisi " daha önce memintomu elletmedim" gibisinden bir tepki verdi ve içimden konunun yine vajinismusa bağlanacak diye değiştirdim hemen. tahminimce o kız bu kız. eğer oysa bildiğin çirkindir. ben uzun boylu esmer iri adamım arkadaş esmer adama esmer kadın demiş ünlü düşünür kurukahveci mehmet efendi.
kendini izlettiren çok sempatik bir kız. inşallah çok iyi yerlere gelir.
eve düşen yıldırımda çok güzeldi ama emirin yolunda bir çirkinleşmiş.
bu kız hakkında ilk kez çirkin diyorum bu da biline.
sarışınken dünyaları titrediyordu resmen güzelliğiyle. acilen sarışın olması lazım.
güzel kızdır, oyunculuğu da gelişme aşamasında.
emirin yolunda gördüğüm kadarıyla bütün hareketlerini ferihaya benzetmesi söylenmiş. mimikler, donukluk aynı.
yine de diziyi izlenebilir kılıyor.
beğeneni ne kadar fazlaysa beğenmeyeni de bir o kadar fazla olan şahıstır. ha ben beğeniyor muyum? yok, beğenmiyorum tabii.
ayrıca kendisinin oyunculuktan uzak durması da gerekmektedir.
#14650403 ***
bana 1 saat verin, çıkayım dışarıya size bunun gibi 10 tane kız getiririm dediğim şahsiyet. bizim ülkemizde birisi azıcık fame olsun, gerisi sorun değil zaten.
(bkz: hilal cebeci)
su damlası gibi kız. allah sahibine bağışlasın diyelim.
geçenlerde instagramına denk geldim. bakarken insanlar ne hayatlar yaşıyo sen de anca evde otur diye kendime kızdım. şöyle bi 8 cm daha uzun olsaymışım dedim ama Allahı var tatlı kız. Beyaz showda izlemiştim yüksek enerjili ve gerçekten sempatik. Kendisini bozmamasını dilerim.
burnu estetiktir. tamam tamam bok attım izi kalsın. her mankene lan kesin burnu estetik bunun diye düşünen şahıs kişisi. kesin bununki de öyle.
babasının arabasına gps taktırıp nerede olduğunu gördüğü türkiye'nin tescilli güzelidir.
görsel
narkotik operasyonuyla goz altina alinmis olan tescilli guzel.
gözaltına alınırken böyle görüntülenmiştir: http://galeri.uludagsozluk.com/g/gizem-karaca/
Türkiye 2. Güzelinin ne kadar çirkin olduğunu gösteren kız.
Makyajsız hali güzel olmayan oyuncu(!). Oyuncu da değil zaten.