bugün

Bik bik benim bilezige ihtiyacim yok ya da birilerinin bilezik almasina. Ayrica gerçekten iki tarafı da çok iyi tanisam bile böyle bir işe karışamam. Allah herkese hayırlısını versin.
The one that goes, goes.
oldukça hanım görünen, hayatın zorluklarını tecrübe etmiş, takdirlere layık hanımefendi yazar.

yazdıkça yazsın, yoruldukça yazsın, taburcu olunca yazsın, yattıkça yazsın, kalktıkça yazsın ama hep yazsın.
şehre yeni bir film gelmiş sen seversin bu filmi;

görsel
Artık sevmiyorum true.
karıyı canından bezdirdin hesabını silip harbiden giderse sorumlusu sensin koca götlü true.
Bu true kadar tehlikeli bir adam yok.
saygıdeğer bir ablamızdır, birebir sohbetimiz hemen hemen hiç olmasa da karşılıklı kalbî tebessümlerimiz her daim olur, hayırlı cumalar apılam.
tavsiye film ablam sen seversin.

görsel
Kasım geçti true.
Muhabbetimiz olmasa da sözlükteki sevdiğim yazar kardeşlerden.
inşaAllah hayatında hep güzellikler olur.
Çok iyi bir yazar değil mi?

Neden ben bu yazarı seviyorum inanın bilmiyorum ama yine de seviyorum..

Edit: harbiden giden gider, gidecek olan varsa koşarak gitsin..
zaten pek sevmediğim bir yazardı. ama iyi niyet ve sabır göstererek kendisini donuza eklememiş, saygı duymuştum.
kendisi hakkımda alaycı bir çıkış yapıp kalbimi kırdığı için donuza ekliyorum.
hiç şikayet etmeyin, bunu siz hata yaparak kendiniz istediniz.
mutlu ama uzak olsun.
'' donuzladıysan niye okuyorsun ? '' diye bir soru sorup, art niyetli olmadığı halde kötü niyetli yazarlarca artılanmış ve üzmüş yazar.
hemen açıklama yapayım. sözlükten çıkış yaptığımda donuz listemde olan yazarların başlığıma yazdığı entryler tavsiye bölümünde zaman zaman karşıma çıkıyor. ben de bunları istemediğim halde görüp cevap hakkımı kullanabiliyorum. durum bundan ibarettir.
yani sinsi sinsi offline olup '' hakkımda ne yazılmış '' diye okumuyorum. yanlış anlamışsınız belli ki. saygılar...
yazdıklarını görebilmeme rağmen bana donuza elşediğim yönünde iftira atması hoş olmamış yazar.
bu vesileyle sırf beni hedef göstermek amacıyla herkesi donuza eklediğim şeklindeki algıyı bitirmenizi rica ediyorum. sırf beni zor duruma düşürmek için yapmadığım bir şeyi yapıyormuşum gibi davranıyorsunuz. lütfen bu yanlışı yapmayın.
yazdıklarını sevmesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilerim. saygılar...

edit: ayrıca hakkımda yazdığı gerçek dışı durumun artılanarak desteklenmesi de hoş olmadığı gibi yanlış olmuş. lütfen böyle şeyler yapmayın. gerek yok.