1. 1.
  lise zamanlarımızın* vazgeçilmez ayakkabı markalarından biridir.yeşil çizgisi ve ayakkabının altındaki logosuyla tanınır.bir de metal yeşil kutusu vardır saklama kabı olaraktan.
  3 ... veritaserum
 2. 2.
  ne zaman alsam altındaki demir armanın kesin suretle düştüğü, yine de modelleri ile göz dolduran, püsküllü olanların lise yıllarıma damgasını vurduğu hoş ayakkabı markası.
  1 ... cemmm
 3. 3.
  lise yıllarında yakaladığım ve yakalamış olmaktan dolayı mutsuz olduğum modanın eseri ayakkabıdır. Barbour marka kabanlar, lacoste marka çantalar, burlington marka çoraplar, calvin clein boxer'lar, timberland marka botlar, harley davidson çizmeler bu modanın diğer ürünleridir. Aynı model ama marka olmayanları 10 kuruşa satılıyorsa, bu ayakkabı altında markasının yazılı olduğu bir çivi parçası var diye 100 kuruşa satılır. Ziyandır gnahtır. En komiği de millet birbirine senin ki çakmamı diye sorar durur tüm sene. Bu yüzden george hogg giyenler birbirlerine ayakkabısının altını sergiler. Tam görgüsüzlüktür tam. iyi ki gelmiş ve geçmiştir.
  1 ... la douce
 4. 4.
  türkçesi; bildiğin corcik abi bu.

  http://images.gittigidiyor.com/1526/15261411_0.jpg
  ... st johan
 5. 5.
  (bkz: corcuk)
  ... taharetmuslugu
 6. 6.
  kaliteli, klasik model erkek ayakkabıları üreten bir ayakkabı markasıdır. ayrıca; halk arasında kolej ayakkabısı diye bilinen ünü püsküllü sevimli ayakkabıları üren firmadır.
  -1 ... peynirciks
 7. 7.
  1998 yılında aldığım nubuk püsküllü versiyonu her ne kadar 2 senedir giymesem de halen taş gibi sapasağlam durmaktadır. vakti zamanında 100 usd vermiştim, sonuna kadar hak ediyor verilen parayı. halen varmıdır satılıyormudur bilemen.
  -1 ... maussollos
 8. 8.
  türkiye'de divarese mağazalarında satılan, tipi çok acayip olmayan, ancak çok kaliteli duran ayakkabı markası. cuma günü %30 indirime giriyormuş. tabi ayakkabılar 500-600 tl arasındaki fiyatlarda olduğu için biz fakirler için değişen bir şey yok.
  ... canimi
 9. 9.
  Boyner'de cüzdanları 250 liraya satılan markadır.
  1 ... forzaslan
 10. 10.
  tişörtleri en kısa program ve soğuk suda yıkanınca bile giyilemeyecek kadar küçülüyor. oldukça boktan bir türk markasıdır.
  1 ... chief