bugün

dizide yaptıklarına bakılınca her eve lazım diye düşündüren şahsiyet. epey bir hayat kurtardı can simidi gibi adam valla.
çok amaçlı genco.
genconun, az önce kardeşi için "ben kızı yedim bitirdim, yaşandı bitti... bakma sen onun iyi aile kızı hallerine, ucuz kız, bildiğin sürtük" diyen aliturkaya kafayı bastığı dizidir.
genco adlı karakter şu pınar adlı karaktere "lan yeter! baban şu bu o!!" dese de kurtulsak dizisi. Ayrica kendisine "kız kardeşine bişileri açıklamadın tamam haklısın ama bu kadar sümsük olma. Kalıbının adamı ol biraz!" demek istediğim aynı adlı dizide ki lanet herifin teki.
an itibari ile kanal d de başlayan dizi.
tibet karakterini sevdiğim genco dan ise tiksindiğim dizidir. *
esas oglanin esas kiza sayko sekilde takildigi dizidir. adam ne olursa olsun birakmiyacam seni tarzi konusmalara baslamis durumda.
(bkz: zoraki kahraman)

adamı her bölümde mutlaka he man ya da superman yaptıkları dizi. evinin balkonundan okula kanatlanarak gelirse kimse şaşırmasın.

gözden bir anda kaybolmalar, her b.oka atlama eğilimleri, cankurtaran tripleri.. ne lan bu ..
başroldeki elemanın terminatör 4'ün çekilmesi durumunda hollywood'a transfer olabileceği dizi.
son bölüme bir göz attıktan sonra kahramanın dublör kullanmasının ve ilgili makamlar tarafından şövalye ilan edilmesinin gerektiğine karar verdim... genco, nam-ı diğer; mavi gözlü kara murat..
son bölümünde genco malının, pınar öküzünü öptüğü dizi.

yurdum gençliği de bunu aramakta zaten, mal genco esas kızı öpsün, fikret kocasına versin.
(bkz: godfather)
(bkz: zeytin ithalat ve ihracaat firmasi)
(bkz: ret edemeyecegi bir teklif goturmek)
bilmem kaçıncı katın penceresinden atlaması, bir çatıdan diğerine uçabilmesi, buna rağmen sapasağlam ayakta kalabilmesi nedeniyle şefinin kendisine taktığı süpürmen lakabını sonuna kadar hak eden kişi.
son bölümünde genco'nun damdan dama atlamasının akabinde tarkan'ın destur demesiyle güldürmüş dizi.
harbiden destur be genco..*
(bkz: çakma superman)
(bkz: öküz gibi rol yapan aktörler)
bu akşamki bölümünde bir sahnede imar planı diye gösterilen bir belgenin fikrimin ince gülü adında ki bir başka dizinin senaryosu yazan bir kağıt parçası olduğu dizi.* * bari bi iş yapıyorsunuz doğru düzgün yapın.
bi cok yazarı morartırcasına devam eden türk işi dallas. *swh~ ~
penguen çizeri servet sönmez in 'genco nun yalan dünyası' isimli köşesinin baş karakteri.
geçen hafta dizi reklamında gördüğüm kadarıyla damdan atladığında sapasağlam kalabilme gücüne sahip 'hay maşallah' kişisi. ayrıca çok izleyeni var dizinin onlara da 'hay maşallah'.
uzun zaman sonra tekrar izledigim ama gecen 2 ayda hiçbir şeyin degişmedigi türk işi süperman filmi aman birde mahalle aşkları var dallastan calıntı.
modern karamurat
"genco ağbiiiiiiiiiiyyyy -genco beeeeeeeeeeeeeeeyyyyy" seslenişlerini duydugum anda kapattıgım ve bidaha açılmaması gereken dizidir.
dürürürüürürürüüürürüürüdürürürüüürürürüüürürürürrara..... gibisinden bi jeneriği olan dizi. eski bi erkin koray şarkısı hatta bu müzik yamulmuyorsam.
Yaz dizisi olarak baslayip yeni sezonda da devam eden, fakat yeni sezona uzatilan yaz dizisi gibi sonu husran olacak fantastik dizi.
yazar grubuna Türkçe isimler sözlüğü armağan etmek istediğin dizi.ejder,Tibet falan bu ne lan çin takvimine göre mi yazdınız bu diziyi?