bugün

(bkz: şenol hoca)
2007 de çıkmış dizi. O zamana göre güzel ve kaliteliydi, oturup izlerdim. Başroldeki kız ilk aşklarımdandı. Dizi bitince aşk da bitti tabii.
Bu dizide hazal kaya ya aşık olan bir çocuk vardı abisinin arkadasiydi hatta.

Gerçek hayatta babasınin boğazını kesmiş.

https://www.google.com.tr...ncu-orhan-gundem-2039064/

Hazal Kaya nin yerinde olsam altıma sicardim bir zamanlar başrol oynayıp meşhur olmana katkı sağlayan adam katil çıkıyor.
halit akçatepe konuk oyuncu olarak yer almıştır. syagılarımla.
Bir erkek ismi.

Artık Nasıl Bi Çiçek çocuk ana-babanın evladıysa. Bu günah meyvesinin tohumu bence yumurta kasa transporter'da atıldı. Başka izahı yok.
eski bir dizi, liseliler bilmez.
Sevmediğim ve itici bulduğum hitap şekli.
Bir zamanlar kanald'de yayınlanmış dizi.
kullanmayı cok sevdıgım hıtap seklı.
Sıkça hitap şekli olarak kullanırım.

(bkz: nasılsın genco)
süper kahraman tarzı yaralanmayan adamın adını aldığı eski bir dizi.
Dolmuş Driver oyunundaki dolmuş sürücüsüdür.
senaryosunun gezi parkında
yazıldığı ortaya çıkan dizi film.
http://www.youtube.com/watch?v=3SaofY0utak
en beğendiğim türk dizilerindendir. Harika bir jenerik müziği vardır.Hala daha dinlerim.Sanki insanı farklı bir dünyaya götürür.
ne dizisi bildiğin işkence olan türk dizi tarihinin en kötü dizilerinden sadece bir tanesidir.
alpay atalan ve selen sevyen in başrollerini paylaştığı kanal d dizisidir.
boş laf ustası.
yakışıklı, karizmatik, hoş ve çekici olan başrol oyuncusunun evlendiğini, yeni öğrendiğim dizidir. * *
hemşerim olduğunu düşündüğüm yazar.*
hala özlenen dizi. onun gibisi gelmedi ve gelmeyecek.
an itibariyle yaz okulu için uykusunu almaya çalışmaktadır muhtemelen. meraklısına bildirmek bile istemiyorum zira kendisi ile dünya kupası bitene kadar yıldızımız barışmayacaktır.*
an itibariyle kanald'de eski bir bölümü yayınlanmaktadır. meraklısına bildirilir.
bir zamanlar kanal d de yayınlanan ve aşk ı memnu nun nihal in keşfedildiği dizi. o zaman rocker kız özge modundadı ve daha çekici idi.
(#7749838)

tüm doktor adaylarına ipne diyen yazardır. ayıp etmiştir.
(#7123614) hakkındaki söylentiler doğru çıkmış pasif yazar.
güncel Önemli Başlıklar