bugün

Sana yürüyebilir miyim bebeğim canım sıkılıyor da.
Neyse sen çayı koy çekirdek alıp geliyorum.
Güzel yazıları olan kalitesiyle göz dolduran, hanım yazar. Kalemi kuvvetli olsun.
Güzel yazıları bulunan, esrarengiz bir yazar.
yazdıklarını okuduktan sonra çok değerli olduğunu düşündüğüm yazar.
beni takipleyen yazar onur duydum zira döktüren hasret kaldığımız türden bir güzel yazar.
Gece yarısını geçince sözlükte kaliteyi artıran yazar.
Sayı ve kalite olarak çok az bulunanlardan.
Koruma altına alınmalı.
Bana bir bardak a Rh(-) kan borcu olan yazar.

Öde artık yeter banane.
görsel

Teşekkürler.
Geceyi seven anlamında bir söz. ilk defa görüyorum böyle bir telaffuz. Demek ki neymiş tdk yetersizmiş efendim. Yazarı tebrik ediyorum. Bir yazar.
nickinin hakkını veriyor benim gibi gececi yazar birde beni cumartesi göreceksiniz hiç uyumadan bir gün yazarım

http://c12.incisozluk.com...11501/7/2746437_oc167.jpg

http://c12.incisozluk.com...11504/6/2125006_of976.jpg
kendisini severim. yazdıklarını okumak hoşuma gidiyor. teşekkürler.
Sevdiği insanların çikolata olmasını isteyen bir yazar.

Üzücü ve kırıcısın..
Bana bu kitabı ve kalemi hediye etmiş canım yazar, duygularımı ifade etmek için sartre olmayı isterdim.

görsel
inşallah PTT kalp taşıyordur.
herkes ekmeğinde.
bir yazar.
Muzip bir tarafı olduğunu düşündüğüm sözlük yazarı.

Nickini çoğu kişinin anlamadığını düşünüyorum. Örneğin Fordist dendiğinde Ford seven, Fordçu gibi bir anlam çıkmaz * -ist genel olarak bizde -izm yanlısını desteklemek için kullanılır. Örneğin, modernist kelimesi modernizm yanlısı kimse demektir. Fakat bunun tek bir ististası var kök kelimenin özel bir anlamı olması... Şimdi bu yazar arkadaşımız ya Kastamonulu ya da Bartınlı... Ya da bu iki yerde yaşıyor da olabilir... Zamanı vurgulamak içinde kullanmış olabilir. Geç kalmışlığı vurgulamak için.

Edit: imla.
Güzel kalpli, duruşu olan bir yazardır.
Girdiği her entry derin manalar barındırır.
başın sağ olsun, gönlü bol insan.
Başı sağolsun.
Nahif bir yazar. Başı sağolsun, umarım Kötü zamanları çabuk atlatır.
Sağ olun sayın yazarlar. Bu zor günümde yanımda olan herkese çok teşekkür ediyorum. Tanıdık tanımadık. Belki babaanne uzak niye bu kadar üzüldü dense de biz birlikte büyüdük. Ben onun bembeyaz yüzünü, mis kokulu tabutunda gördüm asla unutmayacağım unutamayacağım bir acı daha. Çok erken oluyor. Fazla erken yaşıyoruz bazı şeyleri. Belki kaldıramıyorum ama lanet dünya ki beni içine çekmeye ağzımda kekremsi tadlarla gülümsemeye zorluyor. Güleceğim ama seni asla unutmayacağım.
Şimdi öğrendim. Başı sağolsun. Babaannesi huzur içinde uyusun. Kendisi ve sevdikleri çok yaşasın.
Çok merak ediyorum sevmeyeni var mıdır?

Aklı başında yazarların önde geleni bence. Sen yaz biz okuyalım. *
bildiğim bişey varsa o da kitap okuyan adamdan zarar gelmediği. o değil de umarım elmas online değildir.
ziyaret etmekten, ziyaret etmesinden hoşnut olunandır, başarılar.
nickinin hakkını veriyor her gece sızlükte severiz kendisini oldukça bilgili biri.
güncel Önemli Başlıklar