bugün

fenerbahçe'nin net boruyu döşeyeceği takım.

ki bugün ünal aysal'ın; "maç sonucu ne olursa olsun birlik ve beraberliğimizi korumalıyız" açıklaması her şeyi açıklamaktadır.

yazık. ahahahahaha diye güldürmüstür.

(bkz: galatasaraylılarda bulunan göt korkusu) nu başkan seviyesinde yaşadıklarının da açıklamasıdır bu.
--spoiler--
cimbom seni severiz uğrunda can veririz
iyi günde kötü günde senle ağlar güleriz
basın yalan yazıyor şampiyon olmayınca
içim rahat etmiyor fenere koymayınca
--spoiler--
pazar günü galibiyet alacak takımdır.
Fenerbahçe'yi 14 sene sonra yenecek takımdır.

içime doğdu.

Adettendir torku konyasporluyum.
(bkz: tek mallık galatasaraylılık)
Neredeyse artık her maç verilen 1 milyon dolar pirim ile ünal aysal'ın takımı nasıl ayakta tuttuğunu gördük.

fenerbahçe derbisinde yine verilecek olan bu pirimler alınacak bir mağlubiyetle futbolcuların morallerini 2 katı bozacak ayrıca pirimle yürüyen bir takım yaratıp anadolu kulüpleriyle oynanacak olan maçlara konsantrasyon olarak çok daha düşük çıkacak bir takım yaratıyor.

fatih terim'in gidişinin bariz etkilerinden biride bu. fatih terim'in bu tür pirimlere sıcak bakmadığı 6-1 mağlup olunan real madrid maçından sonra beşiktaş maçında yönetimin futbolculara pirim vermek istemesi fatih terim'in şiddetle karşı çıktığını bu tür maçlarda futbolcuların onurları için mücadele etmesi gerektiğini fatih terim'in kendisinden dinledik hepimiz.

(fatih terim'in pirime karşı çıkmasından sonra yönetim futbolculardan biriyle bu pazarlığı yapmış ve beşiktaş maçının pirimini hoca ile değil galatasaraylı kaptan bile olmayan bir futbolcuyla kararlaştırmıştı) yine bir mağlubiyet sonrası verilecek olan pirim o formayı giyenlere yakışmıyor. galatasarayın duruşu bu olmamalı.

edit : bkz
görsel
güldürün yüzümü bu gece. bizler inanıyoruz.

tarihe bir galibiyet daha yazdırın aslanlar.

arman için oyna
forman için oyna
bizim için oyna

ölümüne oyna!
görsel
bugün günlerden GalATAsaray.
Pazartesiki komedi konusudur.
pazartesi değil, pazar günü saat 21'den sonraki komedi konusudur.
Aksam beni krizlere sokacak olan takimim. Gerek sakatliklar gerek mancini beni aksam oynanacak olan mac hakkinda umitsizlige surukluyor. sneijderin formundayken sakatlanmasi cok kotu oldu. Iki uc hafta once sakatlansaydi umrumda olmazdi. Musleranin sakatligi zaten beni öldürüyor. Sen sakatlanma olm. Bok mu var? La drogba, reyiz, tassagini yiyim aksam kurtar bizi. Biraz kendini gostersen yeter. Son olarak, icim rahat etmiyor.
beni akşam hayal kırıklıgına uğratmamasını umdugum takım . .
asla vazgeçmeyeceğim takımımdır. sen fanatik değilsin dön hadi yavşaklığı kadar nefret ettiğim bir durum daha yoktur. lafını edenin canını okurum. yeteri kadar fanatiğim, holigan olmaya gerek yok. edit: yenseniz de yenilseniz de kalbimiz sizde aslanlar.
herzaman şerefiyle, alnının akıyla oynayan gurur duyduğum takımım. Yenilsende yensende herzaman galatasaray.
galatasarayımızın bu akşamki muhtemel kadrosu;

kalede: yusuf

geri dörtlü : yusuf, yusuf,yusuf, yusuf

orta saha :yusuf, yusuf,yusuf, yusuf

ilerde yusuf. yusuf.

teknik kadro ve tribünler : yusuf yusuf.
bugünkü maçı kazanarak galatasaray kadar çok şampiyon olabilme hedefini gerçekleştirmeyi amaçlayan rakibine izin vermeyecek takımdır.
hazır mısınız cinconlular;

görsel
Sol bekimiz stoper, sol açığımız santrofor, forvet arkamız ön libero, kalecimiz 4.kaleci. kadro planlaması gerçekten müthiş.
bazen yeniliyor olabilir ancak bir özgül ağırlığı var.
ölmüş gömeni yok kulüp, ama kurumsal.
yersen.
uzun zamandır iyi oynayamayan takımım. kopenhag maçında gol atamadık, fener maçında da. Allah bilir madrid maçında da aynısı olacak. ama gol yemeye gelince biz onu iyi biliriz. en son ne zaman gol yemeden maç kazandık bilmiyorum. bir de umuyorum o çok profesyonel yöneticileri yaptıkları hatanın farkına varmışlardır. sezona başlamışken, transfer sezonu bitmişken, takımın başında iki sene üst üste şampiyon olup, tek şampiyonlar ligi macerasında da çeyrek final oynamış bir teknik adam varken tutup da hoca değiştirmek hangi mantığa hizmettir? en azından devre arası beklenemez miydi madem o kadar profesyonelseniz? hayır sıkıntı terimin gitmesinde ya da mancininin gelmesinde değil. ligin ilk devresi bitmek üzere ve biz fenerbahçeden 9 puan uzaktayız. ama sorun bu da değil. nedir o zaman sorun? sorun şu abiler, takımın başındaki hoca burak yılmaz gibi vasıfları oldukça sınırlı bir oyuncudan sol açık yapmaya, ceyhun gibi terim zamanında yedek kulübesinin demirbaşı olan bir futbolcudan joker oyuncu, aydın yılmazdan kurtarıcı yapmaya çalışıyor. ve bunlardan dolayı ben bu adamı suçlayamıyorum. neden? çünkü takıma çok ters bir zamanda gelmiş, deneye yanıla öğrenecek oyuncularını. e iyi de kardeşim bahsettiğimiz takım koskoca galatasaray. sanica boru elazığspor değil ki? sezonun ilk yarısı bitecek bizim hoca halen takım deniyor. e ben şimdi kimi suçlayayım? ve daha da kötüsü, üç senedir kadro olarak hep üstüne koyan takım, performans olarak da hep geriye gidiyor. gerçekten de üzücü.
garibime giden özelliği ise ne kadar kötü durumda olsa bile feci özgüven sahibi taraftarı olması.
yine kocasına muhteşem zevkler yaşatmış kulüp. bir fenerbahçeli olarak değinmek istedğim konu ise şu. neden fenerbahçe cimboma düzenli olarak koyuyor?

(bkz: fenerbahçe cimboma neden koyar sorunsalı)