bugün

2013 türkiye süper kupasını kazanan takımdır.
bu takımın inanarak oynadığı her maç beni keyiflendiriyor bu takım galip gelemese bile ben hoşnutum takımımdan oyunculardan teknik direktörden başkandan. hepsi başımızdan eksik olmasın bu camia sonsuza dek hep bayrağı göklerde adı en üst sıralarda olsun.
iyi ki galatasaraylıyım ve yense de yenilsede her zaman takımımın yanındayım.
yarın ki maç için de çok umutluyum umarım koleksiyona bir kupa daha ekleriz onun dışında bir espirisi olmayan maçtır.
http://inciswf.com/galatasaray1.swf
Yarın bu saatlerde taraftarını buralarda göremeyeceğlmiz takımdır.
bu akşam limit artırımı yaparak 7 yiyecek olan takımdır gavatasaray. nolacak şimdi.
Şereftir Galatasaray'ı sevmek.
(bkz: galatasaryın 2013 türkiye süper kupasını kazanması)
bolca fenerliyi bu akşam göt edecek takım. O zaman görücez asıl fenerli kalacak mı burda. Swh.
hepiniz metin gibi oynayın
yenilmekten sakın korkmayın
ruhunuzu koyun bu gün ortaya
aslan gibi çıkın sahaya!
insanın gurur duyarak tutması gereken takımdır. bu takımı tuttuğum için gurur duyuyorum ya, maçtan önce bazıları gibi büyük büyük konuşmadan usulca çıktık, oynadık ve kazandık. bu iş bu kadar basit, heyt be. helal olsun aslanlar, helal olsun!
nerde mal var bu takımı tutuyor, bence bu tesadüf olamaz.
sezona emirates cup ve super kupa gibi iki üst düzey kupa ile başlamış üst düzey takımdır...
türkiye'nin en kaliteli futbol kulübüdür. gerçek galatasaraylılık şampiyonlukta, yenilgide, beraberlikte, galibiyette hep takımın yanında olmaktır. maçtan önce büyük konuşup maçtan sonra ağlamamaktır, basit galibiyetlerle değil büyük avrupa kupalarından bahsederken gururla övünmektir. gerçek galatasaraylılık samimiyetin ta kendisidir.
türkiye süper kupa maçının normal süresini yüzde 53' e yüzde 47 topla oynama ve 10 gol denemesi ile kapatmış kulüp. kazanmak hakkıydı, drogba' nın golü bunu garantiledi. hakem yüzünden kazandığını iddia edenler, bruno alves' in gördüğü iki sarı kartın haklılığına gölge düşürmek isteyen fanatiklerdir.
kupalarda sürekli fenerbahçeyi iteleyen takım. 2 senedir alınmadık kupa bırakmadı bu takım. helal olsun.
son 3 ayda 3 kupa kazanan takım. gurur.

(bkz: winner)
kesinlikle burak'ı kaybetmemesi gereken takım.
yer yüzündeki en ballı takım.
fenerbahçe'yi bir süper kupada daha domaltmış olan takım. muhtemelen bu senenin de şampiyonu.
işi kupa almak olan takım..
Her ilde her ülkede kupa alabilen takım.
fenerbahçe spor kulübü'yi her yendiğinde kupa alan takım. bu durumda iki olasılık var:

1- galatasaray spor kulübü futbol takımı ucunda kupa olunca fenerbahçe'nin futbol takımını yeniyor.
2- galatasaray spor kulübü'nün kupa koleksiyonu olduğunu bilenler, fenerbahçe'yi yenmemiz için bize gaz amaçlı olarak her yengide kupa veriyor.
güzelim nike formalarına bildiğin a4'e basılmış gibi arial yazılar basılıp, işgüzar pezevenkler yüzünden berbat edilmiştir.

her kuşu siktiniz bi leylek kaldı ya...
görsel
süper kupayı müzemize getiren ASLAN takımıdır !