1. 1.
    chelsea da oynayan futbolcu.
    11 -10 ... pink floyd
  2. 2.
    afrika uluslar kupasında çeyrek finalde kameruna attığı golle takımına yarı finale taşıyan ama final maçındada kaçırdığı gollerle ve penaltıyla bana göre takımına kupayı kaybettiren chelsea de aynayan yırtıcı forvet.
    3 ... lancelot
  3. 3.
    2004 yılında 35 milyon euro karşılığı marsilya'dan chelsea'ye transfer olmuş, fildişi sahilleri'li, sağlam yapılı futbolcu. üstün fzik gücüyle koşar, pres yapar, hava toplarını alır ama benim gözümde hiç bir zaman 35 milyon euro luk bir futbolcu olamayacak.

edit:bu aralar çok sıcak belki de eder 35 milyon euro, bilmiyorum!!
    2 -11 ... elendil
  4. 4.
    chealsea'nin striker ı.ama hernan warken ona yer verilmemeli.
    2 -8 ... armi
  5. 5.
    şampiyonlar liginde dördüncü maçlar sonunda attığı beş golle gol krallığı tahtında oturan chelsea'li oyuncu. aynı zamanda, barcelona'yı hem içerde hem dışarda attığı gollerle yıkan oyuncudur. * *
    3 -2 ... fowler
  6. 6.
    attığı gollerin yanısıra güçlü fiziğiyle de göz dolduran, milan' ın transfer listesine girmiş olan futbolcu.
    1 -1 ... legend of the stranger
  7. 7.
    chelsea deyken milan'ın transfer listesine girmesi bir şey ifade etmeyen forvet. otuziki yaşında fenerbahçe'nin transfer listesine kesinlikle girecek futbolcu.
    7 -3 ... aktif matkap
  8. 8.
    günümüz futbolunda bir futbolcunun basarılı olabilmesi için gerekli bütün özelliklere(fizik gücü, zeka, teknik ve takım oyunu) sahip chelseali santrafor...suan için en iyi o...
    2 ... like a_ rolling stone
  9. 9.
    dünyanın en iyi santraforlarından biri olan fildişi sahilli futbolcu. hem premier ligde, hem şampiyonlar liginde gol krallığının zirvesinde yer almaktadır. güçlü fiziği, hava hakimiyeti, top sürüşü ve son vuruşları ile komple bir futbolcudur, her takıma lazımdır.
    2 ... fowler
  10. 10.
    az once akil mantik almayan bir gol atmis futbolcu. 2006 senesinin en formda forveti olan bu manyak, rakip ortasaha ile ceza sahasi arasinda kalan bir bolgede topu gogsunde yumusattiktan sonra insanustu bir vurusla aglara gondermistir. hep beraber ohaa diyoruz kendisine.

edıt: iş bu entryden 3 gün sonra bu sefer newcastle'a salladı bir tane. frikikten.. uzak doksana.. 2006 yılının hilesi bu adam. 2005'i için (bkz: ronaldinho)
    3 ... elendil