1. 1.
  neredeyse tum formatlari destekleyen bir media player. cok kullanisli.
  5 ... laz pacino
 2. 2.
  son derece başarılı bir pc programıdır.program sayesinde indirmekte olduğunuz herhangi bir dosyanın hatalı olup olmadığını denetliyebilirsiniz.eğer film indiriyorsanız görüntülerine bakabilirsiniz.hemde bunu bilgisayarınızda herhangi bir codec yüklü olmasada yapabilirsiniz.
  bunun dışında film izlemek içinde gayet iyi bir programdır.
  4 ... msd
 3. 3.
  şu ana kadar bende açamadığı video uzantısı çıkmayan program.indirilen filmleri download bitmeden kontrol etmekte cabası.
  3 ... say
 4. 4.
  (bkz: videolan client media player)
  2 ... laz pacino
 5. 5.
  söylenildiği gibi her uzantılı dosyayı acımadan acabilen kara gün dostu program. fakat altyazıların nereden yüklendiğini göstermek bu kadar mı zor, yada altyazıya şirket olarak mı karsılar gibi düşünceleri, gecenin bir vaktinde uğraşmaktan yorgun düşmüş bünyelere hasıl eden programdır da aynı zamanda. bu noktada umut sözlük oldu, bilen bir el atsın, sukelayıda basmazsam insan değilim, bu kadar da menfaatçi, bir o kadar da pragmatistim..
  (bkz: videolan player a altyazi yükleme)
  3 ... lazy pigeon
 6. 6.
  Codec gerektirmeyen şahane bir programdır. *
  2 ... paradigma
 7. 7.
  küçük ama son derece başarılı bir video player. web adresi http://www.videolan.org
  2 ... sairfilmenam
 8. 8.
  en başarılı açık kaynakli yazılımlardan biridir. yukarıda sayılan özelliklerine ek olarak "stream to network" özelliği (ister bir rtp unicast ve multicast, isterse http) ile tadından yenmez olur. isteyen herkes kendi televizyon kanalını kurabilir.
  1 ... lync
 9. 9.
  http://www.videolan.org
  ... ditty
 10. 10.
  özellikle eMule'de yarım inmiş klip ve mp3 leri dinlemenizi sağlayan çok basit bir arayüze sahip olan ve neredeyse her skim formatı destekleyen eşşiz bir program..
  2 ... hamdullah lannister