bugün

http://inciswf.com/6sifir.swf
futbol konusunda en cahil taraftara sahiptir. onlara göre galatasaray hiç kötü oynayıp yenilmez, hep bir bit yeniği vardır işin içinde.
o olmasaydı, bu bunu yapmasaydı, şu gelmeseydi, bu gitmeseydi gibi zırvalara papuç bırakmayacak türkiye'nin en şanlı tarihine sahip şerefli kulüptür.
görsel
türk ırkçısı taraftarları olan takım gsli ve türk olmayanlar onların gözünde ikinci sınıf işe yaramaz kişilerdir.
uefa'yı nasıl aldığını kabul etmeyip hala mazeret uydurmaya çalışan zekaları eğiten takım.
mazeret nöronlarının çalışmasıyla birazcık zeka belirtisi gösterebiliyorlar.
o olsaydı bu olmasaydı...

galatasaray olmasaydı bokunuzla oynardınız.
uefa kupası'na henry'nin yamuk kafası sayesinde sahip, türkiye'nin gururu.

yumurtaya can veren allah'ım bazı kullarına akıl vermeyi unutmuş musundur..
Türkiye.
şu an kartalspor ile maç yapan takım.
ilk yarı 2-0 öndeyiz.
Şu an Kartalspor karşısında 2-0 öndedir.

Sıkıntıdan yapcak iş bulamadım ondan GS maçını takip ediyorum, çok acı bir durum yarabbi.*
oturup 15 gun önce falcao'yu izlediğin avrupa süper kupasının 2000 yılındaki sahibidir..

onu da henry'nin yamuk kafasıyla aldı herhalde!

ayrıca volkan demirel üstüne gelen toplara planjon yapınca büyük kaleci, ön direkten arka direğe koşup topu çıkartan taffarel'i hatırlamamak harika bir beyin..

allahım yaratıyorsun bari takip et..
şahsi destekler olabilir. zira şahsım 2008 yılında coşkulu fenerbahçe futbolundan etkilenim şampiyonlar liginde fenerbahçe'yi desteklemiştim..

yalnız ben 2000 yılında 4-5 fenerbahçe maçını, " 3maç 1 milyon " kampasından yararlanarak ( o zaman 1 milyon şimdiki 20 milyona denkti) izlemiştim..

önce mallorca, sonra leeds diye bağıran, en son samsun maçında da arsenal yazan tişörtlerle maça gelen de fenerbahçe taraftarıydı..

herkes kimin ne mal oldugunu bilmekte..

uefa kupası öncesinde herkes 1.turda, 2. turda elendiğinden, ne olursa olsun final oynamak hayal oldugundan avrupa kupalarında bırbırını desteklerdi..

sonrasında mtk'ya elenen, leeds unuıted'dan 6 tane yiyenler, şampiyonlar liginde sıfır çekenler bu ezikliklerini galatasaray'ı desteklemeyerek, avrupa kupası maçlarından önce maç ertelenmesine yaygara çıakrarak göstermiştir..

köpekler istedi diye atlar ölmez lafı da bu yuzden çıkmıştır..
görsel

1915-1916 sezonu takımının hatıra fotoğrafı.

dönemin galatasaray lisesi öğrencileri, mekteb-i sultani öğrencileri... cepheye giden öğrenciler, bir daha geri dönmeyen öğrenciler, futbolcular, vatan evlatları...
Manchester maçında yapacağı koreografi ile gönüllere taht kuracaktır.

görsel
van persie'nin sakatlıgından dolayı ingiltereden 1 puanla cıkabilecigini düsündügüm takimim. ayrıca rooney reyizde sakat unutmamak gerek.
türkiye'nin en büyüğüdür, markadır. hatta dışarıda türkiye denildiği zaman akla gelen 2-3 şeyden biridir.

ha tabi bir de fenerbahçe geliyor. malum şike olayları falan.
saat 19:05 diyorum ey sozluk.
http://a.yfrog.com/img736/1415/63pqs.jpg

(bkz: reservoir dogs)
(bkz: kireçburnu çakalları)
(bkz: cinnet mahallesi mekan asıcıları)

(img:#323264)
önümüzdeki salı günü bize yine şampiyonlar ligi maçları öncesi çalınan şampiyonlar ligi türküsünü keyifle dinletecek takım.

özledik, çok özledik.
turkiye'nin en seksi takımıdır. * takımımdır.
banvit'i 77-61 yenen takımım.
sarı kırmızı renkleriyle gönülden bağlı olduğum takımımdır.
şampiyonlar ligi'nde 10 puan veya daha üstü puan alacak kulüptür.

6 cluj, içerde braga 3, dışarda braga 1, manchester 0 diyorum.
yine %300'lük bir bedelli artırım yaparak yatırımcısını soymuş olan vasat kulüp. bunu anlatmazlar her yerde ayık olun, beşiktaş'tan beter olduğunuz günleri göreceğiz seksiler.

Edit: Bazı örnekleri için: