bugün

entry'ler (148)

20 kasım 2012 galatasaray manchester united maçı

bir galatasaraylı olarak acayip derecede galatasarayı desteklediğim, heyecandan midemde reflüvari birşeyler yaratan maçtır. olur da yenersek kendime ödül olarak yarın işe gitmeyip, sabaha kadar futbol yorumları dinleyeceğim. bitince fifa 2013 oynarım.

eski sevgiliye söylenecek tek söz

seni çok özledim.

bir kadın için en ideal burç erkeği

şüphesiz ki (bkz: balık burcu erkeği) kadını mutlu etmek içindir.

bir oturuşta 5000 shot tekila içmek

ciddi birikim gerekir. malum shot tekila 17 tl.

burun estetiği

ameliyatımın üzerinden tam 48 saat geçti. ameliyat öncesi zaten hep aynı, tahliller vs.

bu ameliyatın 2 önemli konusu var. 1.cisi doktor seçimi. 2.si ise ameliyat sonrası.

eskişehirde gezip dolaştım, bütün doktorlarla görüştükten sonra bana en çok güveni veren doktora olmaya karar verdim.

ameliyat sonrası ise gerçekten sıkıntılı. morluklar, şişlikler, hapşırmak ve yüzümde kocaman bir burun. ama tek sıkıntım nefes alıp vermek. ama onca zorluğa rağmen gidip yaptırdığım için hiç pişman değilim. keşke yıllar önce yaptırsaydım.

abdullah avcı

milli takım antrenörlüğü yapacak kapasitede değildir. nedenlerini açıklayayım.

- milli takımı torpille yönetmektedir. zira nasıl bir kaleci oldukları tartışılan cenk ve mert'i kadroya çağırmıştır. onur kıvrak ise, abduş'un kıvrak zekasıyla itelenmiştir. bu iki kaleciyi sadece pazarlama amaçlı çağırdığına eminim. örnek isterseniz (bkz: hasan ali kaldırım)

- sercan sararer ve tunay torun kimdir? hangi başarıları vardır ve hangi sebeple bu takımın 11.nde oynarlar? geldiğinden beri 10 maç oynanmış abduş'un yönetimiyle. 10 maçta da bu adamların hiçbir varlıkları yok. adam sırf sercan'ı oynatmak için arda'yı ortada oynatıyor. ya babasının oğlu, yada gayri meşru çocuğu bu sercan. değil kardeşim bunlar milli takım oyuncusu, kafan basmıyor mu?

Daha Selçuk inan burak yılmaz olaylarına girmiyorum.

adaletin olmadığı yerde başarı hayaldir. tez zamanda kafası uçurula!

fakirlik belirten cümleler

-abi simit ne kadar?

alex de souza

koyu bir galatasaray'lı olan beni ağlatmış oyuncudur bugün itibariyle. ulan o formaya yakışan tek adamdın sen; efendiliğinle, ahlakınla, sportmenliğinle. her maç bize gol atmana veya asistlerine rağmen senden hiç nefret etmedim ben.

ilk buluşmada kadına 3 bin liralık hediye almak

artı 300 tl parayı da otel rezarvasyonuna yaptırmış erkek hareketidir.

eskişehir

terörle ilgili tek bir olayın yaşanmadığı ender şehirlerden biridir. ayrıca insanlar kavga gürültüden uzak durur. türkiye'nin yaşanancak en güzel yerlerinden biridir ve bu yüzden de her yıl nüfusu artmaktadır. eskişehirde insanlar hep amerikan pastası tadında hayat yaşamayı istedikleri için hiç bir sıkıntı yaşamadan ömrünüzü tamamlayabilirsiniz.

eskişehir halkı gözü alıştığı için şehri çok beğenmez aslında ama türkiye'nin bir çok şehrini gezdiğim için söyleyebilirim ki; ilk 5 şehirdedir. kızları güzeldir, erkekleri yakışıklıdır (öhöm), gece hayatı güzeldir.

1 tl ile karın doyurma teknikleri

mastürbasyon yapmak. üstelik 1 liranız cebinizde kalır.

16 eylül 2012 fenerbahçe mersin idman yurdu maçı

her ne kadar fenerbahçe'nin kazanmasına üzülsek de, böyle absürt galibiyetler aykut kocaman'ı bu takımın başında tutuyor. bu yüzden çok da üzülmüyoruz biz bukalemunlar. allah muhafaza ya fener bu maçı kaybetseydi de büyük duayen aykut kocaman kovulsaydı?

hırsızlar gibi faullerle oyunu karşı tarafa yıkan takım hakemi değil taraftarını kandırır. iyi uykular fenerbahçe taraftarı.

mersin gole giderken yine yoktan ve boktan yere verilen faul, baroni'nin golü geldi 89.dakikada. aziz yıldırım'ın cezaevinden çıktığı oldukça belli oluyor.

not: fenerbahçe'nin her türlü hakettiği maçtır ama hakem yardımları mide bulandırıcı.

fenerbahçe lehine öylesine ucuz fauller veriliyor ki, inanılır gibi değil. sırf bu yüzden 30 tane duran top kullandılar. galatasaray'lı burak yılmaz'a hırsız diyen medya ve spor yorumcularının herhangi bir yorum yapacağından şüpheliyim.

ayrıca fenerbahçeli futbolcuların hakemi aldatmayla aldıkları bu faullerin tek bir tekrarı bile verilmemektedir lig tv'de.

fenerliler kızmasın, avrupada hakemler bu pozizyonları yemiyorlar ve siz de her maçta dökülüyorsunuz, sonra biz sizden gelen parayla oyuncu transfer edip geceleri paraları kızlarla yiyoruz.

edit: inanılır gibi değil, hakem sanırım entryi okudu 85.dakikada stoch'a sarı kart verdi aldatmaya yönelik hareketten.
ulan bu saate kadar nerdeydin haykırışlarınızı duyar gibiyim!

öpüşürken kalçayı ellemek

en samimi duygunun tarifidir.

mehmet özdilek

biraz önce yaptığı röportajda "G.Saray'lı bazi oyuncularin ahlaki anlamda kendilerini gelistirmeye ihtiyaclari var" şeklinde cümle kurmuş insanımsı. kimbilir ailesinde neler yaşadı, yazık.

galatasaray

turgut özal'ın vefatından bu yana türk medyasının sürekli düşmanlık yapıldığı takımdır. aleyhine olan hakem hataları asla gösterilmez, lehine yazı yazan sivri dilli yazarlar ya işlerinden kovdurulur ya da pasifize edilir. galatasaray'ı kötülemeyen yorumcular iş bulamaz, reytingi yüksek kanallarda çalışamaz. (hakan şükür milletvekili olması nedeniyle vardır)

ayrıca (bkz: lig tv/#16888739)

lig tv

15 eylül 2012 mp antalyaspor galatasaray maçında 82.dakika burak yılmaz'a yapılan penaltı pozisyonunun tekrarını göstermeyecek kadar basiretsiz bir kuruluş. arkadaş bu kadar belli etmeyin galatasaray düşmanı olduğunuzu, bu taraftar ve tüm sporseverler bunları farkediyor.

hoşlanılan kızın taşaklarını yerim demesi

yanında peçete var mı sorusuyla devam edecek muhabbet.

15 eylül 2012 mp antalyaspor galatasaray maçı

ayrıca antalya teknik direktörü mehmet özdilek'in de annesi, teyze kızı ve varsa kızkardeşine selam göndermek isterim. siz bu çocuğu hiç eğitmemişsiniz, oyuncularına "çıkın hepsinin ayağını kırın" talimatını vermişse bu çocuk, ya aile terbiyesi almamıştır; ki bu sizin suçunuz, ya da küçükken inşaata topu kaçmıştır. gerçi bu da sizin suçunuz. hürmetler ederim.