bugün

entry'ler (643)

yazarların söylemek istedikleri

(bkz: #44159154)

Aradan geçen 3 yılın ardından şunu fark ettim ki yalnızlık daha betermiş. Entry girdiğim zaman 23 yaşında ve 30 gösterdiğimi söylemişim. Şuan 26 oldum ama 40 gösteriyorum. Ayrıca o zaman 75 kiloyken şuan 104 kiloyum. Sanırım bi 3 yıl sonra ölürüm ben. Az insan çok huzur olayındaki ''az'' şeysini 0 olarak algılamak ile hata etmişim. 1-2 bıraksam iyiydi yine. Neyse önümüzdeki mağaralara bakacağız.

nasıl bir kadınla evlenilmeli

Evlenilmemeli.

karadenizliler

Üstteki yazarın yazdıklarının tam tersidir aslında. insanın kökenine bakmadan insana insan olarak bakarlar. Kim olursan ol, kökenin ne olursa olsun bir karadenizlinin evine gittiğinde tanımasalar bile yedirir içirir yatırırlar. O, bu, şu diye ayırmazlar insanları..

Edit: iki üstteki yazar.

güne güzel başlatan şarkılar

Sagopa Kajmer - Avutsun Bahaneler.

kitap okuyan enstrüman çalan spor yapan erkek

Kitap okuyup gitar çaldığım dönemde arkadaşlarımdan ibne damgası yediğim için bıraktığım aktiviteler. Şimdi nargile içip tesbih sallıyorum ve adam muamelesi görüyorum.

hizliresim com daki kumandalı türk kızı

Neden bu konuyu herkes biliyor da ben yeni öğreniyorum? Mağarada internetim yoktu biri beni de aydınlatabilir mi?

neden sevgilin yok

Ne kadar salak salak sorular bunlar ya!

arkadasla sevgili olmak

Kankanız size şapşal dediği anda uzaklaşın.

fakirlik belirten eylemler

Telefonu kapatmak.

insanları ikna yöntemleri

Abicim dilenci değilim..

napolyon

2013 yılında kayıt olduğum .com lu anket sitesi. O zamanlar siteye üye olup, hiçbir şey yapmasan dahi 4 yıl sonra 100 tl kazanabiliyorsun diye reklam çıkmıştı. 2017 den beri her yıl giriyorum ama nafile. Sırf o 100 lira için yıllardır bekliyorum. Yılbaşında 8. yıl olacak ve ben acaba 100 liram yatmış mıdır diye yine siteye giriş yapacağım. Allah rızası için verin 100 liramı. ihtiyacım olduğundan değil inat yaptım. Dolandırılmış gibi hissediyorum. O reklamı kim uydurduysa allah belasını versin.

içki içmeyi bir bok sanan zihniyet

Sivilce ilacı kullandığım için tüketemiyorum. Gerçi kullanmadan önce de tüketmiyordum. Tüketmiyorum. Tü..

cnbc e

7 yıl önce Merlin ile yabancı dizi serüvenimi başlatan kanal.

zodiac

3 gündür izliyorum bitiremedim.

Edit: 10. gündeyim devam ediyorum.

Edit2: 106. günde bitti. Güzel yani izlenebilir..

yazarların itirafları

Her izlediğim filmin altına "ilk defa bir filme yorum yapıyorum" diye yorum giriyorum.

yerli aşıya isim önerisi

1KodumTek7.

yazarların söylemek istedikleri

Yalnızlık benim tercihim. Bu yaşıma kadar hayatıma girmiş olan herkesi (ailem hariç) sildim. Hayatıma kim girdiyse artık sevgilim, arkadaşlarım hepsi bir şekilde yıprattı beni. 2 defa aldatıldım. Aynı bardaktan su içtiğim, yeri geldimi son 5 liramı verdiğim kardeşimden düşman gibi darbeler yedim. Kimine göre enayi olabilirim ama ben iyi bir insan olduğumu düşünüyorum. Bana bunları yapanlardan intikam da alabilirdim fakat ben konuşmamayı tercih ettim. Sildim. 23 yıl sosyal bir insan olmaya gayret ettim ama bunun bana tek yararı şuan 30 gibi görünüyor olmam. Bundan sonra yalnız olacağım. Bu benim tercihim. 50 kere arıyorsan da açmıyorsam 51. yi arama. Anla. Emre diye biri olmadı. Doğmadı.

yazarların hayatlarında en fazla yürüdüğü yol

Bizim evden ankamall 8km. Oraya yürüyerek gidip yürüyerek dönmüşlüğüm var. E avm içinde de 500 metre yol katettiğimi düşünürsek. 16.5 km.

Edit: yol param vardı ben sadece vücuduma acı çektirmeyi seviyorum.

göz seğirmesi

Sol göz kapağım üç gündür horon tepiyor. Seğiriyor seğirmekte olan..

dolandırıcı olduğunu söylemeden anlat

Aşkım doluyu verir misin bende nasıl duracak diye bakacağım.