bugün

fox tv sürekli çağrı yapıyor. evet ya da hayır tarafında olan kim varsa, canlı yayına alalım konuşalım diye.
evet cephesinden tek bir kişi çıkıp derse ki, "fox'a çıkmak istedim evetçi olduğum için çıkarmadılar", o zaman taraf olduğu iddia edilebilir. her iki tafarafa da çağrı yapan, her iki taraftan da insanları tv'ye çıkaran bir kanala taraflı demek ilginç, daha doğrusu aptalca.

chp'liler trt'ye, devlet kanalına istedikleri hiç bir zaman çıkamıyorlar. bunu eleştirmeyip fox'a laf etmek, artniyetli bir şerefsiz olmayı gerektirir.
kapatılacak kanallar listesinde halay başı eli mendilli olan kanaldır.

abd ve israil lobisinin elinde barındırdığı ve türkiye deki emperyalist politikalarından sadece küçük bir entrikası olan kanaldır. fatih te lobinin maşalarından.
Fox tv ye tarafsız diyenin sike sürülecek aklı yoktur.

Atv a haber ne ise fox tv de odur.
tarafsızlıkla suçlanan tv kanalı.

30.03.2017 tarihli çalar saat adlı yayında, 2 saattir, başbakan yardımcısı ekonomiden sorumlu bakan mehmet şimşek konuşmakta.

a haber'de, chp grup başkan vekilinin ya da ümit özdağ'ın iki saatlik yayına çıktığını, ki program sabah saatlerinin reyting birincisi, düşünün,

düşünemedi.
Referandumda evet diyenleri ekrana çıkararak büyük akıllılık eden kanal.

Canlı yayında konukların kafaları öyle karışıyor ki kendilerini ifade etmekten aciz duruma düşüyorlar. Bu hayır oylarına geçişi sağlıyor.
Referandum sonuçlarını izlemesi en zevkli kanal.. çok heyecanlı sunuyorlar.. ee en zeki ve en sevdiğim iki sunucu var ne de olsa.. her seçimde izlerim bu ikiliyi.
Mardini getir mardin önemli..
çarpıtmadan yüzdelik sunan nadir kanal.
fatih portakal adama sikecekmiş gibi bakıyor.
Seçim sonuçlarını izlerken insanları heyecanlandırdıkça heyecanlandıran kanal.
Atv gibi yalakalar varken bu insanlara taraflı muamelesi yapılıyor ya, ayar oluyorum.
şuan tüm sözlük yazarlarının izlediği kanal. Resmen sözlük gündemini belirliyor.
Az önce spikeri trolleyen çocuğa şahit olduğum tv kanalı.

23 nisan vesilesi ile çocuklar stüdyoya alınmış ve spiker bir şeyler soruyor.

Spiker: evet, bize şimdi neler söyliyceksin?
Çocuk: neler.
Spiker:Evet neler söyliceksin.
Çocuk: söyledim ya neler.
ne zaman tıklayacakları merak edilen kanaldır.
ulan daha bu akşamki bültende chp'yi yerin dibine sokmuş kanal.
aç izle sonra konuş allahın malı.
khk yle kapatilmasini isteyen karakter yoksunlarini ortaya cikaran kanaldir. Behey okuzz, diyelim fox kapatildi, yarin obur gun sevdigin dizileri yayinlayan kanal da kapatilirsa ne olacak mesela? yarin obur gun seninki cikip uludagsozlugu kapatirsa nereye yazacaksin? ananin orekesine mi? kim neye gore kapatiyor, nedir bunun olcutu? sen kim boksun ki sana oy vermeyen yuzde 49 un kanalini kapatiyorsun. hadi bir denesinler de fox u veya sozcu yu kapatmayi gorursunuz o zaman el mi yaman bey mi yaman.

sen once 9 yasindaki oglan cocuklarina tecavuz eden kendi sapik vakiflarini kapat. biz kendi sokugumuzu kendimiz dikeriz.
Şunu anlamıyorsunuz gerizekalılar, güç sizdeyken istediğiniz her şeyi yaparsanız , gücü kaybettiğinizde götünüzden kan alırlar.

Khk ile kapatacakmış, 2030da biz geldik iktidara ne bok yiyceniz ? Gerçi sizde omurga yok ki. Benden çok atatürkçü olursunuz amk.

Biz bu olmasın diye sizin için dahi mücadele ediyoruz. Anlamıyorsunuz, üstüne küfür ediyorsunuz veya dalga geçtiğinizi falan zannediyosunuz.
portakal ipnenin olduğu kanaldır. türkiye düşmanı, milli bilinci uyuşturup yok etmeye hizmet eden maşamsı medyadır.
Atv nasıl akp yanlısıysa fox ta chp yanlısı . Her iki partili insanlar da bunu biliyor fakat yok tarafsız yok bilmem ne . Geçin bu işleri kardeşim . iki kanal da objektif falan değil .
haber programlarını bitirip tv8 gibi tamamen eğlence programları yapacakmış.

http://www.gazetevatan.co...&utm_campaign=1067715
gün itibariyle kendine yazık etmiş kanaldır.
ülkede abd karşıtlığı arttıkça reytingi düşen kanal. atıyorum o gün abd'nin pkk'ya silah gönderdiği haberleri çıksın direk reytingi düşüyor, dikkat edin.
az çok kalitesi belli olan kanal nasıl böyle bir rezilliğe katlanıyor akıl alır gibi değil.
tutmayın beni denen rezillikten bahsediyorum.

(bkz: #37569177)
dünyanın farklı yerlerinde kanalları olan abd menşeli televizyon kanalı. türkiye'de 2007 yılında tgrt'yi satın alarak yayın hayatına başlamıştır. kanalın patronu abd'li medya patronu rupert murdock'tur.
Pazar sabahı asgari ücretin 1 yıl içinde doların yükselişi karşısında eridiğini anlatan kanal.

Aman ekonomi çok süper, işte bunlar hep hükümet karşıtı yalancı kanallar.*
Haberlerin başlamasından 10 dakika önce hep yayın gidiyor, haberler bitene kadar da gelmiyor. Ne iş anlamadım, haber olmadığı sürece her şeyi izleyebiliyorum.