1. 1.
  sigames in resmi sitesinden verilen habere gore football manager serisinin devam oyunu yilbasindan once pc ve mac icin satisa cikacaktir..x box icin de cikacak diyorlar

  http://www.sigames.com/ne...=view&article_id=1227
  1 -1 ... glosoli
 2. 2.
  super bir oyun olacagı soyleniyor.ekim 2006 cıkıs vakti.
  2 -1 ... anil teknik
 3. 3.
  chelsea'yi alıp ortalıgın tozunu attırılması muhtemel oyun..heyecanla bekledigimizdir..lakin 2006 artık sıkmaya başlamıştır..svehva, ballack, mikel obi ,kalou lu chelsea ile oynamak süper olacaktır..
  2 -2 ... hayrola genc
 4. 4.
  Cm nin ölmesinden sonra rakipsiz kalan Sigames in çıkaracağı menajerlik oyunudur. Bekliyoruz efenim, adam gibi bir database olur inşallah.
  1 -1 ... paradigma
 5. 5.
  endülüslerin hırçın takımı atletico madrid'in basına gecip, maniche'yi ön libero torres - mista'yı forvete ortaya da bi iki takviye ile ilk hedef barcelona ileri denesi bir oyun olacaktır.
  3 -1 ... blackjack
 6. 6.
  heyecanla beklediğim, fakat sınav geçene kadar yine oynayamayacağım harika ötesi oyun. şu scout olayı biraz daha gelişse, oyun biraz daha gerçeğe yaklaşsa daha bi süper olur. göreceğiz, sabırsızlıkla bekliyoruz.
  1 -1 ... evvesa
 7. 7.
  Efendim demosu çıkmıştır. fm 2006 dan bariz farklılıkları vardır ve bu farklılıklar oyunu güzelleştirmiştir. Özellikle feeder club olayı çok mükemmel birşeydir. Artık alıpta oynatmadığımız genç yetenekler kulübede çürümeye terkedilmeyecektir. yada ispanya ligi gibi sadece 3 non-eu ya izin veren liglere fazladan aldığımız ama oynatıp geliştiremediğimiz genç yetenekler kendini başka klüplerde kiralık olarak geliştirebileceklerdir. Ayrıca scouting olayı tamamen değişmiş ve oldukça güzel olmuştur. artık scoutlarıda bölgelere göre seçmemiz icap edecek, yani her scoutun uzmanlaştığı bölgeler var, misal elin ingilizi brezilyadan bişi anlamaz ve oraya gönderirsek eli boş gelir.ayrıca medya ve oyuncu ilişkileri oldukça geliştirilmiştir.Yanlız transfer olayı yine biraz acayip olmuştur. Şöyleki; bir hevesle hemen chelsea alınıp oyuna başlanmıştır. Büyük başkan sağolsun bizi paraya boğmuştur (126 Milyon Dolar)* ve bu parayla dünyaca ünlü transferler istemektedir. Hemen chelseanin ihtiyaçları araştırılır; takımın en zayıf bölgesi olan sağ beke ve yedeği az olması sebebiyle defansın ortası ve forvete takviye yapılmasına karar verilir. eski fm alışkanlığıyla andoni iraola ve vincent kompany alınmaya çalışılır. iraolaya 70 milyon dolara kadar fiyat yükseltilir fakat kabul ettirilemez, yuh çekilir ve vazgeçilir. Kompanynin takımı zar zor 35 milyon dolara ikna edilir ama bu sefer kompany ikna edilemez ve takıma alınamaz. bu arada başkan yavaştan işkillenmeye başlar ve ulen o kadar paran var bi adam alamadın noluyoruz tarzı mesajlar gönderir. bunun üzerine daha mütevazi hedefler seçilir, 30 ar milyon dolara rafinha ve nuri şahin zar zor alınır *, akabinde 10 milyon dolara genç bir defans oyuncusu alınır, fakat başkan bu transferleri beğenmez. elde kalan 50 milyon dolara şöyle iş gören bir forvet aranır ve tam aranan adam bulunur, 45 milyon dolarlık minimum release fee si ile david villa dır bulunan forvet. Lakin tam bu eleman alınacakken başkan dellenir "hay ben senin yapacağın transferi" deyü transfer borsasına dalmaya karar verir. Artık olay zaman yarışına dönmüştür kimin transferi önce yapacağı bilinmemektedir, bu arada villa ile anlaşılır ve herşey imzaya kalmıştır. Fakat kader ağlarını örmüştür bi kere... Başkan daha önce davranıp Arsenalin hiç bir işe yaramayan sağ beki lauren i 47 milyon dolar ödeyerek almıştır. Yaklaşık 5 dakika monitöre monitörü parçalamakla parçalamamak arası bir ruh hali ile bakılır. Ama sonuçta fmdir daha önce neleri görülmüştürde 30 saat aralıksız oynanmıştır. Sonuç olarak oyundur, mükemmeldir. Üniversite hayatı uğruna feda edilmiştir, sıra master hayatındadır...
  6 -1 ... delismen
 8. 8.
  bu ay içinde çıkması beklenen hatta dört gözle beklenen oyun. 2006'sına göre epey bi ekleme yapılmış.
  1 ... fatal
 9. 9.
  demosu çıkmış olan oyundur. Linki aşağıdadır;
  http://www.sigames.com/ne...=view&article_id=1248
  Fakat demoyu çalıştırmak için aşağıdaki değişiklikleri yapmanız lazım
  http://www.addmanager.com/clough/dil.htm
  ... th0r
 10. 10.
  fm 2006 dan pek farkı olmayacağını düşündüğüm oyun. aynı kalıptan çıkma oluyor hepsi,sonuça menejerlik! ha birde training ile ilgili biraz daha gelişme yapılmasını umuyorum.
  -2 ... hamdullah lannister