1. 1.
  valencianın başarılı forveti. bu sene başında real zaragozadan geldi. ispanyanın 2006 almanya dünya kupasında önemli kozlarından.
  ... city walk
 2. 2.
  valencia cf'nin leblebi gibi gol atan forveti. aynı zamanda ispanya milli takımınında forveti. kendisi jardelin koşan, daha teknik ayrıca daha çabuk versiyonu olarak ifade edilebilir.
  1 ... delismen
 3. 3.
  valencia cf'nin ispanya milli takımında da görev alan forveti. çoğu kez tek forvet olarak görev almasına rağmen valencia cf'nin kontratağa dayalı hücum yapısına uygun sürati ve pozisyon alışıyla sürekli gol atmaktadır.
  ... legend of the stranger
 4. 4.
  gelecek sezon juventus'a transfer olması beklenen ispanyol forvet.
  ... peyderpey
 5. 5.
  tam adı david villa sanchez'dir. 03/12/1981 langreo doğumludur. 01/07/2005 tarihinde real zaragoza'dan transfer edilmiştir. valencia'da 7 numaralı formayı giyer, mevkisi forvettir.

  resmi için:

  http://www.valenciacf.es/.../jugadores/villa06.07.jpg
  2 ... eagle is free
 6. 6.
  şahsi oynanması sebebi ile takım arkadaşları ile zaman zaman sorunlar yaşayabilen yanına konulacak sabit ama işbitirici bir forvetle iyi iş görebilecek bir topçudur. onu farklı kılan en önemli özellikse kanımca sürati. eğer birileri bu adama pas atmasını öğütlerse attığı gollerin yanında çok da gol attırır .
  1 ... isildur
 7. 7.
  milan'ın almak için tam 70 milyon euro* vermeyi göze aldığı forvet.

  http://www.goal.com/tr/Ar...o.aspx?ContenutoId=335522
  ... xxuz
 8. 8.
  golün her türlüsünü atan nadir bulunan forvet gibi forvet,bir diğeri için (bkz: andriy shevchenko)
  ... excalibur
 9. 9.
  (bkz: gol)
  1 ... delismen
 10. 10.
  gol atma konusunda aşmış bu adam. topun gelişine öyle güzel vuruyor ki kaleci tutacak olsa da bırakır. zaten tutamaz da. penaltı atar, frikik atar, hızlıdır bu aslan parçası. barcelona maçlarında gol atmayı sever ya da sevmese de gol onu seviyor valdes'in de başı dertte adamın sırtına çarpıyor gol oluyor, pas veriyor araya giriyor gol oluyor. kısaca biz ona bay gol diyoruz bir tane almaz mıydınız?
  ... omnibus