bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yahoo tarafından desteklenen bir photo sharing sitesi.dünya üzerinde binlerce kullanıcısı olan bir oluşum.sadece anahtar kelimeleri yazıp ''search'' tuşuna basmanız yeterli.
  2 ... maxisky
 2. 2.
  (bkz: sözlükteki flickr kullanıcıları)
  ... abaza kuzu
 3. 3.
  dibi olmayan derya gibidir. fotograf ceken, fotografciligi ister amatör ister profesyonel olarak yapan kişilere kuvvetle salık verilir.
  http://www.flickr.com
  3 ... lync
 4. 4.
  aşırı geniş bir arşivi bulunan site.

  google earth programı açılır. dünyanın herhangi bir yerine yaklaşılır. mesela az bilinen, kuş uçmaz kervan geçmez tabir edilebilecek gibi olan faroe adaları'nın köylerinin, kamçatka yarımadasının kasabalarının ya da falkland adalarının çevresindeki küçük adaların isimleri tesbit edilir, bu isimler flickr arama motoruna yazılır ve aratılır. birkaç saniye içinde ismini arattığınız yerlerin oldukça güzel çekilmiş fotoğrafları size bakmaktadır.
  4 ... çakan adam
 5. 5.
  fotograf sanatıyla uğraşanların vazgeçemediği fotoğraf sitedir.
  1 ... bohemian rhapsody
 6. 6.
  kolaylığı ve upload için geliştirdiği araçları ile internet üzerinde fotoğraf arşivi tutmak isteyenlerin de sık sık başvurduğu site.
  ... cnkt
 7. 7.
  keşfettikten sonra fotoğraf manyağı olmanızı sağlayan dipsiz bir arşive sahip kaliteli fotoğraf sitesi.özellikle fotoğrafla ilgilenen kısım deviantarttan daha çok tercih eder zira el çizimi ya da bilgisayar tasarımı ürünleri deviantarttaki kadar bulamazsınız. çok kaliteli fotoğrafçılara sahip gerçektende ama benim gibi basit fotoğrafçılarda kıskanıyor efendim aaa**

  http://www.flickr.com/photos/merfee/ *
  1 ... tazefasulle
 8. 8.
  milyonlarca fotografın aynı anda eklendigi site.
  youtube'nin foto versiyonu bloglaşma oluşmuştur.

  http://www.flickr.com/photos/sossamon/ *
  ilgimi çeken bir eleman var. Dubai prensi midir nedir ?

  http://www.flickr.com/photos/66067926@N00/

  http://www.flickr.com/photos/66067926@N00/514454741/ *
  Not: @ leri birleştirirseniz sevinirim ben çözemedim.
  ... sossamon
 9. 9.
  an itibariyle ulaşılamayan sitedir.
  ... e fe
 10. 10.
  giriş sayfasında iğrenç yüzlü, hastalıklı bir çocuk resmi koyarak ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım site. niyetleri bizi siteden uzaklaştırmaksa, başaramayacaklar *, ama niyet her girdiğimizde midemizi kaldırmak, "hımınskym bu ne bööle" nidaları attırmaksa, kendilerini tebrik ediyorum.
  -1 ... beyazyelkenli