1. 1.
  turkçesi sıradısı sanat dır. deviantart.com diye bir siteside vardır ve cok guzeldir muhteşem bir sanatsal arşivdir 100 kişinin hayatını toplasanızz sitedeki tum resimlere bakmaya vaktiniz yetmez
  11 ... rapter
 2. 2.
  guzel sanatlarda odev veya eskiz cızılırken bolbol malzeme araklanabılecek malzeme korsanların gizli hazineleri gibidir.
  4 ... rapter
 3. 3.
  kategorisine gore hertur malzeme bulunabilir yelpaze cok geniştir*
  3 -1 ... rapter
 4. 4.
  masaustu goruntulerimi buldugum sitenin adı.
  4 ... kaizen
 5. 5.
  sıradışı, farklı, bünyesinde sesini soluğunu insanlara duyurmak isteyen sanatseverlerin barındığı sanal sanat galerisi.
  3 ... asiti kaçmış kola
 6. 6.
  farkında olmadan saatlerce zaman harcatan, sahte insanların sahte gülücükleriyle pageview yaptığı bir sitedir.ilk önce anahita nickli kullanıcı tarafından devwatch listesine eklenirsiniz.sonra türkiye grubuna da üye olsana denir.sonra bir sürü arkadaşınız (!) ve dolayısıyla cici resimlerinize yorumlarınız olur fakat bunlara pabuç bırakmamak lazım zira malum kullanıcının 5 dakika içinde 40 farklı çalışmaya aynı yorumu yazdığı tespit edilmiştir. * sanatsal gelişim açısından ne kadar yararlıdır tartışılır.
  3 ... autumn
 7. 7.
  girince cikamadigim web calismalarinin, resim uzerinde rutuslarin sergilendigi, yorumlandigi super web sitesidir.
  2 -1 ... posion
 8. 8.
  http://www.deviantart.com
  5 ... randy
 9. 9.
  henüz tam olarak olayını idrak edemediğim lakin evvelden bahsi geçtiği üzere içinde ilgimi çeken her konuyla ilgili fotograf bulabildiğim, hoş, faideli bir kaynak.
  2 ... stockton to malone
 10. 10.
  karakter olarak ne ararsam arayayım illa gidip anime tarzı olanları bulan site. anime ve türevlerinden tiksinti getirebilecek kadar anime çizip yollayan var. adam gibi charcoal stili istiyoruz biz. hatta anime için özel bir arama filtresi eklesinler.

  bunun dışında epey bir üstad var, onlarla da her daim iletişimdeyiz zaten. kısaca en kötü ve en iyi dahil olmak üzere bolca ara tonlara sahip site.
  1 ... kelly