entry'ler (129)

yılbaşı gecesi sokakta namaz kılan adam

Bu da bir ideolojinin eylemlestirilmesinden baska birsey degildir tabi.

aslan burcu erkeği

KIM OLURSAN OL ASLAN BURCU ERKEGI OLMA, bazi burclar icin gecerli olmali bu.
asik oldugu zaman gercekten gozu butun sacmaliklarinizi gormeyecek kadar kor oluyor, inanilmaz. Her sozunuze inanabiliyor. Ne kadar haksizca uzerine giderseniz, o belli etmeyerek icinde uzulsede size gelip, sen hakliydin da diyebiliyor. Tabi bir yere kadar, ve bu patlayis da tamamen karsisindaki kisiye bagli. Eger artik onun bu hallerini kaldiramayan bir disi iseniz, gozunu siz aciyorsunuz, zorla. O anda da iliski bitiyor zaten.
Ama ne geregi var bu kadar kor asik olmanin sevgili Aslan burcu erkegi. Eger asik olucaksaniz koru korune size tavsiyem kendinize uygun biriyle yasayin bu askinizi, yoksa aldatilmalara, kalp kirikliklarina, gece aglamalarina, arkadaslarinizla dertlesmelere vs tecrube edineceksiniz..

Bunun disinda, sosyal hayatinda, gercekten neseli insanlardir, cok konusurlar ve cogu zaman cok konstuklarinda bir sure sonra konuyu dagitip ortamin butun havasini kacirirlar. Kendilerine cok duskun olabilirler, asik olmadiklari surece. egolarini sadece asik olduklarinda unutabiliyorlar.
Hirsli ve kiskanc olduklarinin da altini ciziyorum.

hande yener

don bana

mustafa sandal

o ses turkiye' deki hali taviri beni cildirtiyor. bir tripler bir kasilmalar.

sakin musti
sakin

yamyam style

http://9gag.com/gag/55940...%22%7D&action_ref_map=[]

coook iiyi ya

aslan burcu erkeği

ikili iliskisinde cok vasattir, cunku bu iliski ucleniyor. bir kendisi ikincisi kendisiyle olan iliskisi ucuncusude iste buna sahit tuttugu sevgili die yutturdugu kiz.

aslan burcu erkeği

bir kova burcu kadini olarak, hic anlasamayacagim erkegin ta kendisidir. neden mi,
bir bu burca sahip erkekler tembel ve uykucudur, uykularindan vazgecebilirler sizin icin tabi coook seviyorsa, yoksa hic umrunda bile olmazsiniz. delirmemek mumkun olmaz. olmasin bu da olmasin dedigim en kotu ozelligi ise surekli kendinden bahsedip durmasi, hayatindan, gotunden kilindan ondan bundan akliniza gelebilcek bir suru sacma salak ne hikaye varsa kulaginiz kanayana kadar anlatir. bos konusur cogu zamn, he bi anda mantikli bisey soylediginin farkina varinca onu evirir cevirir 90 kere yine soyler sanar kendini bir deha... halbuki halbuki siz kova kadini bu cocuga o an oyle bir acirsiniz ki bu kadar mi bos olunabilir diye.
diger bir ozelligi de acayip alingan, hassas, takintili oluslari. konusurken bildigin seciceksin kelimelerini ki alinmasin bebe. tabi ben bunu yapiyormuydun? tabiki de hayir, otur agla yani yapcak hicbirseyim yok. buyude gel dioruz biz buna.
aslinda kendilerine olan bu guvensizliklerinin eseri ya bunlar, haberlerinde degil...

onun disinda, ailesine etrafina sevdigine cici bici gercekten adam gibi deger veren insanlardir. ahlaklilardir bu cok onemli.
lan opusmeyi bile beceri saniyor neyse neyse.

kova burcu kadını

efendim, kendimizi begendigimiz dogrudur, ozguvenimiz de sonsuzdur. hodode hadodo.
ben buraya sunu yazmaya geldim,
sevgili kova kadini, ben yaptim sen yapma, bir Aslan erkegiyle arkadas ol, kanka ol, sakin sakin sevgili falan olma, ben bu kadar aglayan bebek bir erkekle tanismadim simdi oraya gidip yaziyim bunlari.

hülya avşar

Turkiye'nin hulya avsaridir, iyiki vardir.

avenged sevenfold

(bkz: so far away)

sevmek

sevmek cok kolay, ayrilmak daha bir yurek ister.

aref in birinciliği hakettiği gerçeği

Aref'in birinciligi hak ettigine inaniyorum. Sadece Turk olmamasiydi engeli. Farsca ve Azerice yorumlarini yapmasini da takdir ettim. Acun ilicanin ayakda alkisladigi inanilmaz yorumlar yaparak pohpohladigi Aref'e bugun hicbir yorum yapmamasi da onun ne kadar Aref'in yaptigi showun farkinda olmadigini gosteriyordu. Umarim Aref bu olayi kolay atlatir keza o da bizim gibi etten kemikden duygulari olan bir insandir! Onun gercekden super gucleri olduguna inanan sevgili halk, yeter artik bu kadar irkci olusunuz. Bugun Sefa'ya oynanan, abartili seyirici destegini tamamen Turklerin ayibi olarak goruyorum.

aref ghafouri

Turk olsaydi kazanacagina kesinlikle inandigim yarismaciydi. Turk halkinin bu kadar kizginligini da anlayamadim dogrusu, Aref in gercekden bir buyucu ya da sihirbaz oldugunu mu dusunuyorlardi?
Hadi simdi de bulmaya calisilsin nasil sandalyeleri dusurduguni karti 1.kisiye olum kartini sectirdigine yuzugu agzindan cikardigina? vs Bu tamamen bir show du, sadece bir show gercekden yetenekli oldugunu kanitlayan! Cok sinirliyim sozluk.

sefa da pek sirin. yetenekli ama iyi taklit ediyor...

teşekkür etmek

ınsanlar bır zamanlar kollarında ıcı meyvedolu sepetlerle dolasıyorlardı gorduklerıne bır tane uzatıp eve bos sepetle donebılıyorlardı o kadar zengın bır dunyaydı artık kırlendı gerı kalan kucuk kırıntıları goz ardı etmemek adına ve onlara sahıp cıkmak adına teşekkuru topragın derınıne gomup bunun normal bırsey oldugunu kabul etmelıyız.

web tasarım

su siralar bayagi kafayi yordugum tasarim. inanilmaz bir sekilde beni etkisi altina almis sayilir. birinin, kullanicinin tecrube edisini tasarlamak dusuncesiyle tasarladiginiz zaman ortaya daha basarili isler cikarbiliceginize inandigim, karisik gorunen ama yine, pratik yaparak ogrenilecegini dusundugum keyifli, demekden kendimi alamadigim, tasarim.
cagimizin da artik internette yasamaya baslamamizi gerektirdigine gore, (bu konu uzun uzun anlatilir ama en kolayindan, facebook da yasamak, hatta facebook icin yarattigimiz kisikliklerimiz vs.) hepimizin biraz dusunerek algilayamaya calisrak tecrube edinmesi gerektigi kanatindeyim.

aşk

bir anda hersey biter aslinda. siz degisirsiniz. hani bir dusunun, biri olmadan yasamiyacaginizi dusunun. anne baba degil iste. bu tamamen baska birsey.
ayrica sunu da dusunun, siz o kadar degismissinizdir ki, artik hayatinizin anlami kalmamis, o eski dik kafali, kimse olmadan da gucluyum mutluyum kimseyi sevmiyorum kafasindan cikiyorsunuz. Ben asigim, simdi odum kopuyor, ya yine onsuz kalirsam diye. Ama biliyorum da beni birakmiyacagini, ne olursa olsun. Ama yine de yasamizsaniz, onsuz bir kere, mutsuz oldugunuzu bilerek yasamak kadar agir, artik dunyanin, hicbirseyin anlami kalmamasi gibi gercek birseydir bu.
yani birine muhtac yasarsiniz hep.
kotu birsey gibi duruyor simdi anlatinca da, alakasi yok. hayatinizin anlam kazanmasi aslinda.

halil sezai paracıkoğlu

Ben hep kelimelerin duygularimi anlatamamasindan yakinirim. bu adamin sesini de sarkisini da anlatamiyorum. Oyle bir buyusu var. Hic birakmasin gitarini elinden, sesini bizden eksik etmesin!

kemal kılıçdaroğlu

"ihtiyarladıkça” dünyayı değiştirme iddiasını tüketip kendini değiştirme sevdasına düşer insan…

dileyelim kılıçdaroğlu hep genç kalsın ve onun yüreklendirmesiyle alevlenen gençlik ateşi tüm siyaseti ve hayatı kundaklasın

dünyanın en güzel kızı

seveninin gozunden tarif edilen kiz.

kamera

Mulvey e gore, rontgenciligin ve sadism in aracidir.