bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Çok güzel bir şarkıcıydı.Eskilerden."yoksun sen" adlı şarkısı oldukça güzeldi.Nilüfer'in vokalistiydi.
    1 ... italiano
  2. 2.
    dolmadı yar su testisine dolmadı yarrr.. gibi bi şarkısı vardı sanırım bu kadıncagızın ha bide hastalanmıstı sanırım bi zamanlar.
    ... hendrix
  3. 3.
    (bkz: selvi boylum al yazmalım) da türkan şoray'ın adı.
    2 ... redwinemania
  4. 4.
    dünyanın en kalabalık ülkesi (bkz: çin),en yüksek dağı (bkz: everest),en büyük ülkesi (bkz: rusya),kilometre kareye en az insanın düstüğü ülkeye (bkz: moğolistan),insan eliyle yapılan ve uzaydan görülebilen tek yapı (bkz: çin seddi)... sahip olan,dünyanın en büyük kıtası.
    1 ... penta-don
  5. 5.
    dünyadaki en büyük kıt'a dırve 44 000 000 km2 dir. ayrıca orijinal isim takınıntılı türklerin kızlarına koyduğu saçma bir addır.
    -5 ... wrath child
  6. 6.
    ilk dünya kupası ev sahipliğini 2002 de güney kore japonya ortalıklığı ile yapmıştır.
    ... ardahan
  7. 7.
    suan "uctum seninle" yi dinledigim ve nerelerdesin senin o güzel sesine, hanimefendi kisiligine bu müzik sektörünün ihtiyaci var dedigim kaliteli sarkici.
    ... sari odalar
  8. 8.
    nilüfer'in eski vokalisti; değerli sanatçı. beni aldattın ve olmadı yar şarkıları gerçekten de çok güzeldir.
    ... leggare
  9. 9.
    baba ve piç'in piçi..
    bir garip kitap kahramanı.. **
    1 ... vera
  10. 10.
    her yönüyle ayrı bir yerde durduğunu düşünmüşümdür türk popunda. nedense aşk hayatımın aktivitesine bağlı olarak dinlerim hep. kafam rahatken dinleyemiyorum.

mutlu bir dönemimde "uçtum seninle, gülgen tenimde, sevişelim gel yineeee...." diye söylenirken bir anda acı çekmeye başlayıp "anladım biz nazara geldik.." diye başka bir şarkısına dönmüştüm.

"senden kalan birçok şey hatıram oldu şimdi, dön artık çok pişmanım" demesini beklerken dinlerdim mesela.

normal bir günün şarkıcısı değildir asya. ya bir acı, ya da bir mutluluk olmalıdır.
    2 ... avedis