1. 1.
    bana sözlük kavramını öğreten yazardır kendisi. artık mühendis adaylığından terfi etmiş, harbi harbi mühendis olmuştur. kuzenden öte kardeş gibidir benim için. * *
    2 ... sadirvan mehmet cadiroglu
  2. 2.
    (bkz: #1969892) entry'siyle aynı programlama dilini desteklediğimi öğrendiğim, bu konularda bilgili olduğunu ispatlamış* yazardır.***
    ... mini mini bir nick konmustu
  3. 3.
    #2163048 nolu girdisiyle beni epeyce güldürmüş yazar. hoş gelmiş.
    ... minti
  4. 4.
    finarfin'in biraderidir aynı zamanda.
    1 ... curufinwe
  5. 5.
    #2210858 arada açıp bakıp gülüyorum. pis geyikçidir bir de.
    ... coffeeandcigarettes
  6. 6.
    tok bir sesi vardır kendisinin. çok güzel şiir okur, dinletisine gittiydik bir ara. paralıydı, girmedim.
    1 ... sadirvan mehmet cadiroglu
  7. 7.
    kaliteli olduğu entrylerinden anlaşılan insan evladı. "zart zurt yaparken cart curt olan insan" başlığına "ay bunların hepsini öldürmek gerek vallahi" diye entry girmemiş en azından.
    1 ... yozishanko
  8. 8.
    pier loti de nargile kardesliği yaptığım yazar. nargile berbat olmasa daha bir güzel olcaktı ama işte...

tophaneye gideriz dostum.
    1 ... imitasyon
  9. 9.
    biraz daha zorlasam eve bırakacaktım, mantıklı düşünceleri ve çok fazla konuşkan olduğum bir günde tüm söylediklerime son dakikaya kadar sabretmesiyle takdirimi ve teşekkürlerimi kazanan yazar.
    ... eşşağan ala gazuğu
  10. 10.
    hemen yanı başımda oturuyordu ama pek muhabbet edemedik nedense. neyse artık başka zirvelere diyoruz.
    ... junior