1. 1.
  1-fifa düşüştedir.we ise iyi bir ivmeyle yükselmektedir.

  2-we daha gercekcidir.

  3-fifa dil açısından daha alternatiflidir.

  4-fifa da lisanssız takım yoktur.lisanssız olan takım oyunda yoktur.winning oyunlarında eskiden sac bas yolduran lisans sorunu gittikçe azalmaktadır.

  5-fifa da belirli pozisyonlara ve sekillere baglı kalınırken we de her turlu karambolde bile degişik sonuçlar ortaya çıkabilir bu açıdan we daha mantıklı bir oyundur.

  6-fifaların jukebox ı daha iyi ve genistir.

  7-fifaların giriş videoları gercektir,olmustur.we de ise sanal ortamla gercek ortamın karısıklıgı bulanıklıga yol acar.ornegin japon milli takımının oyuncusu ucup kosarken birkaç saniye sonra sanal futbolcuların sokak futbolu oynadıgı gorulur.fifa da nasıl baslarsa oyle gider en sanalı oyuncunun attıgı golun aynısının sanal bir biçimde gosterilmesidir. (bkz: wayne rooney)

  8-fifadaki tipler eskiden we daki tiplere gore daha gercekciydi.ama o konuda da belli kalıplara baglı kalınılmıştı we de bir kaç hair style ya da face style hiç bir oyuncunun da benzerligi soz konusu degil.ornegin fifa fazla farkedilmeyecegini dusundugu tiplerin bazı ayarlarını simule ederken winning te dudak ayarlarından goz cekikligine kadar hersey dogru gozlemlenmiş.( en azından we 10 da)

  9-winning te puan biriktirdiginiz ve buyuk heyecanla actıgınız yeni takımlarda pek ilginçlikle karşılasıyorsunuz.mesela classic argentina da acaba kim var diye bir actım ki maradona olmus malanga daha da kotusu bunu sadece formadan gorebiliyoruz.alttaki oyuncu isimleri japon alfabesiyle yazılmış.

  10-fifa en azından oyuncu ismlerinde basarılı.we da cin milli takımında isimsiz bir oyuncu bile var!ama fifa da almanyada bir takımda oynayan tanınmadık bir turk oyuncusundan en iyi oyuncuya kadar butun isimler dogru.(bir kaç harfin yeri degişmiş olabilir hepsine tek tek bakmadım.)
  2 ... anil teknik
 2. 2.
  kim ne derse desin oyun karşılaştırması yapılırken en önemli şey oynanabilirlik olduğundan, tartışmasız galibin winnig eleven olduğu karşılaştırma.
  ... fth
 3. 3.
  fifa bir ara oyun içindeki futbolcuların hareket çeşitliliğinin azlığıyla, gerçekçilik payının az olması dolayısıyla eleştiri almış ve düşüse geçmiştir. fakat iyi gözlemleyenler anlayacak ki fifa 2006 ile beraber hem grafiklerin görünüşü açısından hem de oyun içindeki çeşitlilik ve gerçeklik açısından çok şeyi geliştirmiş ve iyi yola girmiştir. bundan sonraki oyunlarında we nin gerçekçiliğine ulaşacak gibi görünüyor. ama fifa nın we den bir üstünlüğü de isim haklarını almış olması ve takımların bir çoğunu oyuna dahil etmiş olmasıdır.
  ... kadir850
 4. 4.
  (bkz: tofaş vs mercedes)
  2 ... chilavert
 5. 5.
  her açıdan winning eleven fark atar, fifa'da çalım bile atamıyorsun.
  ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 6. 6.
  karşılaştırmaya gerek bile yoktur, fifa her açıdan wining e 10 sayı fark*. *
  -1 ... kutupsal form
 7. 7.
  fifa yla winning eleven ı kıyaslamak ''almanya-san marino macı neolur acaba?'' sorusu kadar gereksizdir. winning oynadıktan sonra fifa oynamak 2 saat boyunca aralıksız çikita muz dinlemeye benzer.
  1 -1 ... phoibos apollon
 8. 8.
  fifa kalıplaşmıştır bir tabana sahiptir, winning her geçen gün bünyesini genişletmektedir.
  fifa'da atılan goller artık oyuncuya banel gelmektedir, tam aksine we11'da her gol evde sevinç turu atılacak niteliktedir. * dileyenler fifa 99 ile winning eleven: 3 Final Edition'ı karşılaştırsa bile sonuç aynıdır.
  ... trteee s12
 9. 9.
  winning eleven ı hiç oynamayan biri fifa der.
  bir kerecik bile winning eleven oynayanın cevabı bellidir.
  1 ... kevin
 10. 10.
  görüldüğü anda yüzde tebessüm oluşturan kıyaslama. shov vs sony gibi bir şey.
  2 ... gerko