bugün

fifa 09'un becoma a legend'ı. atıyorum galatasaray'da kewell'ı seçip bir maç oynayabiliyorsunuz sadece onu yöneterek. aynı zamanda kendi karakterinizi yaratarak da bir oyun açabiliyorsunuz. keyiflidir. şu an pes 2009'u indiriyorum. become a legend'dan farklarını o zaman göreceğim.
fifa 08 den bu yana fifa da boy gösteren oyun içi mod. tek oyuncuyu hem oyun içinde hem de taktiksel olarak kontrol ediyor ve gelişimini sağlıyorsunuz.

garip olan ve hala geliştirilmeyen tarafı ise sezon sonlarında performanslarınıza göre transfer teklifi yahut ücretler alamamanız. sezon bitiyor ve saniyeler içinde yeni sezona aynı takım içinde başlıyorsunuz.
become a legend'ın yanından bile geçemeyecek mod. saçma sapalaktır. teknik direktör hep oynatır sizi. ancak sakatlanırsanız veya kart cezalısı olursanız oynamazsınız. oyuncu değişikleri hep aynıdır. örneğin beşiktaşta sürekli 67 dakikada hilbert çıkar holosko girer. ibrahim üzülmez çıkar. ismail köybaşı girer. maaş, bonservis bedeli falan filan yoktur. turnuvalar yoktur. hep lig maçı yaparsınız. birde milli takıma seçilirseniz milli takımın hazırlık maçlarında oynarsınız.
bu sene değişime uğramış moddur. oynamanızı tavsiye ederim.
melapa bende kro cümlenin karşılığı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.