bugün

görsel
Şu adamın gülüşüne bakın. Şeytan gibi. Evet.
(bkz: Hocaefendi)
terör örgütü elebaşlarının birinci tercihi olan galatasaray'ı tutmaktadır. senelerce de içeride ve dışarıda kollamıştır.
23 eylül 2017 de öleceğine dair söylentiler olan, zamanında bazı kesimin (akepe) hoca efendi derken şimdilerde terör örgütü lideri olan bir oyunun içinde olan başrollerden birisi.

bizim ülkede olan olaylar başka bir çağdaş avrupa ülkesinde olsa aynı gün binlerce istifa olurdu ancak bize bakın kandırıldılar. gerçekten ülkenin ve halkın zekasına gülüyorum artık.

aynen coni.
Bu münafık 2010 referandumunun bir numaralı evetçisiydi.
15 temmuz öncesi ne mal olduğu bilinen buna rağmen cemaatinin büyümesine göz yumulan kancık.

- 1980 darbesinde hemen askerin yanında yer alarak kenan evrenin postallarını yalamıştır. sızıntı dergisinde kendisine methiyeler düzmüştür.
- 28 şubat döneminde necmettin erbakan ı satarak hainliğini birkez daha göstermiştir.günlerce hükümeti bırakması için zaman gazetesinde propaganda ve hükümet alehtarı yayınlar yaptırmıştır.okulları askere teslim edebileceğini söyleyerek cemaati alenen satmıştır.
- mavi marmara baskınında yahudinin yanında duruş sergilemiştir.otoriteye saygı gösterilmesini söylemiştir.
- dinler arası diyalog zırvalarıyla papa götü yalamış, müslümanların kabuğuna çekilmesi meydanın hristiyanlara bırakılmasını söylemiştir.
- allah indinde tek din islamdır ! ezerek diğer dinlere mensup kişilerinde allah katında makbul olacağını ifade ederek islamı kendine yontmuştur.
- ağlaya ağlaya dinini sata sata güç elde etmiş, gücünü ülkeyi ele geçirme projesinde kullanmıştır. ( hükümet demiyorum ülke diyorum)
- beynini siktimin malı 15 temmuzda vatanın kurtarmaya çalışan vatan evlatlarına ahmak diyerek türk milletine ne denli karşı olduğunu ortaya koymuştur.

şimdi bunların aksini söyleyebilecek ve bu kancığa hala inanan varsa beynini sikmek lazım.
görsel
görsel
kabahat onda değil.
kabahat ona, ülkeyi peşkeş çekende.
http://www.youtube.com/watch?v=OQEd67vsE0M
yıllar önce ölseydi, şehitler mezarlığında yatardı.
şimdi ölse mezarına tükürürler herhalde.
(bkz: kandırıkçı)
kankisiyle bozuşunca ülkeye darbe yapmaya kalkan bi kodumun muhteremi.
akepeliler iyi tanır bu hoca efendi hazretlerini.
ben onların tanımlarını çok merak ediyorum asıl.
Gebermesi dileğimle bir an evvel.
Terör örgütü lideri.
birilerinin oyuncağı.
rahmetli kamer genç'in bunlar araştırılmalı devlet kadrolarını ele geçiriyorlar dediği zaman akape sıralarının yuhlama ile sahip çıktığı eskinin hocaefendisi yeni terörist başısı.
CIA Eski Başkanı’ndan bomba iddia!
--spoiler--
CIA Eski Başkanı James Woolsey'den müthiş iddia; ABD Başkanı Donald Trump'ın istifa eden Ulusal Güvenlik Danışmanı Mike Flynn'ın, Türk bakanlar Mevlüt Çavuşoğlu ve Berat Albayrak'la, halen ABD'de bulunan FETÖ Lideri Fethullah Gülen'i bu ülkeden kaçırmayı görüştüklerini açıkladı.
--spoiler--
muhterem fethullah gülen hoca efendi hazretleri değilmiydi bunun adı? Lütfen!
Kendisine sıkılan her kurşunun her ne hikmetse, o'nu değil, hatta o'nun yakınındaki birinci ikinci siyasi halkalardakileri hiç değil; ancak üç ve sonrası halkalardaki sempatizanları vurduğu cemaat lideri..
Oyunun içindeki oyunu niye çözemiyosunuz yavrum. Darbe halka yapıldı. Fetönün üst düzey kadrolardaki tüm elemanları yerli yerinde. Sadece garibanlar işsiz bırakıldı farkındaysanız. El ele, işbirlikçi, danışıllı dövüş bir darbeydi bu.
Kandırıldık beyler.
10 sene önce devletin en değerli hocası.
eski türkiyede kanaat önderi diye nitelendirildi.
görsel
Hala baş aktördür, Neden?

17-25 aralık olayları sonrası AKEPE ne dedi? Biz artık onları kendimizden ayırdık dedi.

Sonra fetöcü olduğu bilinen 37 adet AKEPE li milletvekili imzası ile TSK içindeki general olması gereken albayların erken emekli olmasını sağlayan yasa teklifini AKEPE hükumeti meclisten geçirdi ve bu yasaya takılan albaylar emekli edildi.

Bu general olacak albayların yerine fetocu albayları general yapan kimdi ? AKEPE .

Bu fetöcü generaller 15 temmuz darbesini yaptı mı? evet.

Demek ki AKEPE bu darbeyi başından beri biliyordu ve FEYTOŞ ile bunu birlikte tezgahladı.

Yalan diyen var mı?
piyasa boş tabi herkes küfür ediyor. Ben bu adama 8 sene önce orospu çocuğu dediğim için linç ediliyordum amına koyim. Ne anlatıyorsunuz?