bugün

15 Temmuz darbe girişiminin başrol oyuncusu.
şuraya politik bir entry bırakayım,
ama çok da tarafımı belli etmeyeyim de,
"ulan hepiniz oradaydınız be" minvalinde
"başlığın sol framede görüldüğü saatlerde onlaynmışın" tarzında bir durumla karşı karşıya kalmayayım.

eskiden iyi biriydi artık kötü biri,
ilerde ne olacağını reis bilir.
Bir zamanlar ne kıçını yalıyordu dinciler .soytarı dedim diye Twitter'dan az tehdit etmedi ak troller . Şimdi yaladıkları kıçı beğenmiyorlar hey yavrum .
Gerçek islam böyle olur .
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
alkollü içeceklere zararlı meşrubat diyen zat.
görsel
görsel
görsel
fetö diye adlandırılan terör örgütünün elebaşıdır. en kısa sürede gebermesi dileğimle.
Kerhane işletmecisidir. Özellikle Türkiye'de olmak üzere tüm dünyada yaygın genel ev işletmeleri vardır. Orospuları bedavaya çalıştırır. Uyanık bir pezevenktir kendisi.
Geometri uzmanıdır. Paralelkenar adlı düzenli ölçülü ve geometrik cismi o bulmuştur. Ayrıca vatan hainliği ve cuntacılıkla da ilgili çalışmaları vardır. Allahın ona kısa ömürler vermesini dilerim.
adamları hala aktif. gizliden gizliye çalışmakta. kime sorsan bu adamı sevmiyorum hatta tanımıyorum bile diyor. ama yalan. temizleme operasyonları alt düzey memur, polis ve kamu çalışanı bazında ilerlemekte. üst tepe kişiler hala aktif. kaç rektör, kaç kaymakam veya kaç üst düzey bürokrat ihraç edildi? bir elin parmaklarını geçmez. hele diyanet ve üniversiteler buralara ellerini kollarını sallaya sallaya, davul zurna çala çala girdiler. meydan onların hala. kimse kimseyi kandırmasın. kimi idareciler (rektörler) işi ağırdan alıyorlar. durumu idare edelim bakarsın extrem bir durum olur beklentisi var galiba? zamanında pensilvaya giden ve şuan dekanlık, rektör yardımcılığı yapan öğretim üyeleri çok üniversitelerde. en son örnek adil öksüzün çekilmiş fotosunda var. yanındaki 3 kişi hala üniversitelerde tepe yönetici. milleti ve özellikle cumhubaşkanımızı akıllarınca kandırıyorlar.
sürekli zencilere türkçe öğretiyorum ayağına onların gönüllerini fetheden bekar müslüman.

ayrıca zencilere olan bu tutkusunun altında farklı anlamlar olabilir.
Ey daha 1 yıl önce bu herife hayran olan ama şimdi küfreden çoğunluğu akp'li insan topluluğu, siz bu bakış açınızla, bu mantıksızlığınızla sürekli kandırılırsınız ve hatta şu anda hala kandırılmaktasınız.

Not: Çoğunluğu chp'li, hdp'li, ödp'li, vb. olan diğer insan topluluğu bu herifi eskdien beri sevmez ve küfrederdi. Çünkü onlar insanları, aldatılmaya uygun "dini kriterler" açısından değerlendirmezler.
sikimsonik bi ülkenin sikimsonik kuklası
Rahmetli dedem, bu adam düzenli olarak alkol yada uyuşturucu alıyor, gözlerinin altı başka şekilde böyle torbalanmaz derdi.

Bizim ihtiyar meğer mit in başına geçecek adammış vesselam.
Katil köpeğin tekidir. Kaç kişinin hakkını yedi it. Benim kütahya'lı bir tanıdığım var oğlu askeri liseyi tam puanla kazandı fakat Atatürkçü diye bunun tasmalı köpekleri askeri liseye onu almadı.
din adamıdır.
zencilere türkçe öğretiyorum ayağına onları öz kimliğinden kopartıp asimile eden insan.
Bir ülkeyi allak pullak eden adam. Yıllar boyu nasıl bilinemedi bu adamın amacı.

Ben bu yaratıktan şu dersi aldım. Cemaatlere güvenmemek. Hayatta hiçbir cemaate sıcak bakmadım. Doğru olanı yapmışım. Ama beni bu darbe ekonomik anlamda çok etkiledi. Battım amina koyum Battım. insan dini kendi içinde yaşamalı.
bu saatten sonra ne desek boş artık. dönüştüler sanki mutasyona uğradılar, başkalaştılar. taş olsa bu kadar başkalaşamazdı. kaptan bile çoktan gemiyi terketti. başka gemide başka limanlara yelken açtı. gemide artık sadece fareler ve bunların kirli anıları kaldı. o anılarla avutulmakta millet şu an. o gemilere bunları yanlarındaki pis bavulları ile beraber kimler aldı? kimler ellerinde tuttu? kimler can simiti oldu? kpss de soru çaldılar anladım. lakin kaymakamlık sınavlarını esmi geçtiler. alesi yabancı dili söylemeye bile gerek yok. türkiyede yükselmenin en önemli çıtası ales, yabanci dil ve doçentlik sınavları iken buraları atladılar mı? her taşın altında onlar var demiyorum lakin onlar hiçbir taşın altını boş bırakmadılar. sistem hala onlara çalışmakta. koskoca üniversite yaptığı ankette hala fetö diyemiyor hizmet hareketi diyor. kim hazırlıyor bu soruları diye sormadan edemiyor insan. adam son 15 yıldır üniversitede tepe yönetimde duruyor ve hala fetöyü bilmiyor ondan sonra gelmiş bana soruyor. sanki ben gittim onların sohbetlerine, toplantılarına, ben borsadan bankasyadaki hisselerinden para kaldırdım. imara açılacak arsaları sanki ben takip ettim önceden gidip oraları kapattım. bunlarlarla mücadeleyi sadece cumhurbaşkanına bırakma çapası içinde olanlar var. neden korkarlar acaba? üstlerine neden gitmezler gidemezler hayret?
dinamo kiev'e handikap vermiştir.
bu terörist ile alakalı sanal alemde ve sözlükte herhangi bir savunma yapan, görüntü paylaşan vs. olursa aşağıdaki adreslerden herhangi birine şikayet edip anasını ağlatabilirsiniz:
sibersuclar@ankara.pol.tr
siber.onleme.arastirma@egm.gov.tr

Silinmeye karşı ekran görüntüsü alıp attachment şeklinde gönderirseniz daha etkili olacağını düşünüyorum.
birkaç sene öncesine kadar götünü yalayan, şimdi ise sözde anasını siken beyinsizleri görmemizi sağlamış vatan hainidir.

bu başlığa sözlük açıldığından beri girilmiş entrylerle son 6 ayda girilmiş entryleri karşılaştırın, gülmekten yarılacasınız.

ulan size ne desek az be, olmayan beyin kıvrımlarınızı sikeyim, öyle onun bunun peşinden gitmeye devam edin embesil sürüsü.
Rus büyükelçisini öldürterek her zamanki gibi piçliğini yapmış gönüllü orospu.

Ama yine yeni yeniden kendi g.tüne girecek bir işe imza atmıştır.

Şangay 6'lısı hayırlı olsun.