bugün

entry'ler (2059)

limak

bu ülkede vergi vermeyip üstüne vergisi sıfırlanan servetine servet katan şirketlerden biri.

vatandaşlık farkı alan otel

limak holdingin otellerinden biri ceza yemez üstüne vergi borcu bile silinir. burası türkiye sen çalışacaksın sen tatil yapmayacaksın yurtdışının alt tabakası gelip burada tatil yapıp eğlenecek sen 1 ay tatil için 8 ay borç ödeyeceksin

şabos goy

yahudiler içim şabat günü iş yapanlara yahudilerce verilen isim.

köylü çomarı

tarihe ve güzel olan her şeye saldırır ve onları birer para kaynağı olarak görür. lahit bulsa lahiti paramparça eder, ayasofyaya gitse kapısını duvarını kemirir, koç başlı türk mezarı bulsa mezar taşını kırıp altın arar, anıt görse hiti ile kırıp geçer. öyle bir musibet bunlar.

yabancı öğrenci sınavı

ortaokul seviyesinde matematik sorularına sahip bir sınav bu yüzden bazı üniversitelere ciddi zenci akını oldu. önceden bu sınav ciddi derecede zordu.

karabük üniversitesi

yös sınavının gerizekalıların yapabileceği seviyede olduğunun kanıtı olan üniversite.

2024 yerel seçimleri

bazı aktrollerin twitter ortamını bırakması ile sonuçlandı.

belediye seçimleri

ne hikmetse bir parti kaybedince gazze düşüyor insanlar aç kalıyor falan filan sanırsın kainat liderini seçiyoruz. altı üstü bir memur seçeceğiz o da yapması gereken işleri bize lütufmuş gibi sunup bir daha ki seçimde oy isteyecek.

menzil şeyhi

putperestliktir müridleri sefalet içinde yaşarken kazandıklarını bu herife verip cennette onları içeri sokacağına inanıyorlar.

almanyada belediye seçimleri

bizdeki gibi biz kazanırsak gazze kazanacak din kazanacak demiyorlar. almanlarda kanun belli nizam belli belediye başkanı kanun ne derse onu yapar koruma ordusu ve gazetecilerle oraya buraya gitmez çünkü o bir memurdur memurluğunu yapar.

yurt dışında yaşamak

doktora için 3 yıl Finlandiya da yaşamıştım diyebilirim ki hayatımın en rahat ve huzurlu yıllarıydı. eğer deseler ki üniversite deki kadronu bırak gel burada çiftçi ol deseler perkele vittu yliopisto deyip oraya yerleşirim.

togg t10f fastback sedan

bunu alacak kadar param olsa gider tesla alırım daha iyi daha güvenilir.

almanyada otobanda namaz kılan tarikatçı

tepki çekmek için yapıyor almanın biri tepki gösterse nazi nazi diye zırlayıp tazminat davası açacak köftehor.

airpods

bir türlü firmware güncellenemeyen kulaklıktır.

avrasyacı

hayatlarındaki tek amaçları rusyayı memnun etmek eğer rusya istese bunlar koşulsuz şartsız boğazları ve rus çoğunluğunda olan antalya gibi şehirleri rusyaya seve seve verebilecek tiplerdir.

bize niye f 35 vermiyorlar

projenin ortağıydık bölkgedeki tamir ve yedek parça tedariğini biz yapacaktık ta ki avrasyacı dangalaklar s-400 diye tutturana kadar. paramızla rezil olduk.

türkiye neden s400 aldı

ukrayna da bile pek işe yaramayan sistemi Türkiyeye satıp F35 projesinden atılması için avrasyacı subaylar ve bazı rus hayranı siyasilerin işidir. hava savunma alternatifleri vardı Samp-t gibi mesela italya satışa sıcak bakıyordu fransa da öyle ama biz gittik rusların işe yaramaz soba borusunu aldık radarı bile adam akıllı balistik füzeleri göremiyor hatta insansız hava araçlarına karşı bile etkili değil..

crossdresser

parafili bozukluklardan transvestizm fetiş bozukluğudur. bu konuda ülkemizde tez çalışması yapılmamıştır.

üçler döner

erzurum da döner işini tekeline almış berbat dönerler yapan bir yer.

atatürk e hakaret etmek

ermeni döllerinin bayılarak yaptığı iştir.