bugün

entry'ler (2051)

menzil şeyhi

putperestliktir müridleri sefalet içinde yaşarken kazandıklarını bu herife verip cennette onları içeri sokacağına inanıyorlar.

almanyada belediye seçimleri

bizdeki gibi biz kazanırsak gazze kazanacak din kazanacak demiyorlar. almanlarda kanun belli nizam belli belediye başkanı kanun ne derse onu yapar koruma ordusu ve gazetecilerle oraya buraya gitmez çünkü o bir memurdur memurluğunu yapar.

yurt dışında yaşamak

doktora için 3 yıl Finlandiya da yaşamıştım diyebilirim ki hayatımın en rahat ve huzurlu yıllarıydı. eğer deseler ki üniversite deki kadronu bırak gel burada çiftçi ol deseler perkele vittu yliopisto deyip oraya yerleşirim.

togg t10f fastback sedan

bunu alacak kadar param olsa gider tesla alırım daha iyi daha güvenilir.

almanyada otobanda namaz kılan tarikatçı

tepki çekmek için yapıyor almanın biri tepki gösterse nazi nazi diye zırlayıp tazminat davası açacak köftehor.

airpods

bir türlü firmware güncellenemeyen kulaklıktır.

avrasyacı

hayatlarındaki tek amaçları rusyayı memnun etmek eğer rusya istese bunlar koşulsuz şartsız boğazları ve rus çoğunluğunda olan antalya gibi şehirleri rusyaya seve seve verebilecek tiplerdir.

bize niye f 35 vermiyorlar

projenin ortağıydık bölkgedeki tamir ve yedek parça tedariğini biz yapacaktık ta ki avrasyacı dangalaklar s-400 diye tutturana kadar. paramızla rezil olduk.

türkiye neden s400 aldı

ukrayna da bile pek işe yaramayan sistemi Türkiyeye satıp F35 projesinden atılması için avrasyacı subaylar ve bazı rus hayranı siyasilerin işidir. hava savunma alternatifleri vardı Samp-t gibi mesela italya satışa sıcak bakıyordu fransa da öyle ama biz gittik rusların işe yaramaz soba borusunu aldık radarı bile adam akıllı balistik füzeleri göremiyor hatta insansız hava araçlarına karşı bile etkili değil..

crossdresser

parafili bozukluklardan transvestizm fetiş bozukluğudur. bu konuda ülkemizde tez çalışması yapılmamıştır.

üçler döner

erzurum da döner işini tekeline almış berbat dönerler yapan bir yer.

atatürk e hakaret etmek

ermeni döllerinin bayılarak yaptığı iştir.

said nursi

fetocuların peygamber olarak gördüğü deli. onun kitaplarını okumayı kuran okuma ile eş tutarlardı zamanında.

gavslar neden filistine yardım edemiyor

çomar sövüşlemekten vakit kalmıyor. ayrıca adamlar maybachtan inip filistine ne diye gitsin.

parkta yiyişen dinci

bir anlık vexillarius geri döndü sandım.

israil deki atatürk heykeli

ermenistan ve arap ülkeleri hariç her ülkede bir heykeli var çünkü kendisi büyük bir adamdır.

mustafa kemal atatürk

ölmesinden yıllar geçse bile vatansızları ve hainleri ağlatmaya devam eden tek lider.

aşk yarasının ilacı nedir

kafayı meşgul etmek düşünmek çalışmak.

menzile bağlılık yemini eden ilçe eğitim müdürü

feto v2 gibi yapılanıyorlar ama açıktan.

filistin için savaşır mısınız

filistin benim vatanımın toprağı değil o halde hayır. ben sadece kendi vatanım için savaşır kanımı vatanım için feda ederim.