bugün

entry'ler (2070)

chatgpt

bazı uyanıklar bitirme tezlerini ve seminerlerini buradan yazıyor sonra turnitine soktuğumuzda yüzde seksen ai çıkınca far görmüş tavşan gibi kalıyorlar.

perpa

mariana çukuru gibi yer ilk gittiğimde kaybolmuştum.

antikacıdan antika almak

arada bir antrikot alırım.

atatürk kafir cumhuriyetini ilan etti

bu kadına yakalama emri çıkarılmıyorsa ben bu cumhuriyetin tarafsızlığını sorgularım.

cehaletle mücadele etmek

köyden kafasını uzatıp şehre gelmeye çalışan çomarın kafasına sopayı geçirerek yapılır. osmanlı böyle yapıyordu. köyünü terketmeye çalışanı öyle dövüyordular ki adam daha korkusundan köyden dışarı adım dahi atamıyordu.

diamond tema için yakalama kararı

ortada hakaret yok eleştiri var adamın eleştirisine karşı argüman sunamayınca yakalanma emri çıkartılıyor ama şeriat istemek ve Türkiye cumhuriyetinin bağımsızlığına ve kurucu değerlerine hakaret eden şahıslara ceza verilmediği gibi üstüne ödül veriliyor. sonra da neden hukuka adalete güvenilmiyor.

gurbet çomarı

çomarlar arasında en aç gözlü ve doymak nedir bilmeyen çomardır. ülkenin ekonomik olarak dibe vurmasına içten içe çok sevinirler. bayramda falan gelip millete halinize şükredin avrupa da yaşıyamıyoruz kurulu düzen olmasa gelirdik diye maval okurlar. buraya geldiklerinde de milleti eziklerler.

anadolu çomarı avrupa dan köye dönünce

genelde köydekilere vatan hasreti mavalı satıp eğonominize şükredin deyip arabasıyla eurosuyla hava atar.

diamond tema

dinci taraf bu arkadaşın argümanlarına karşı bir anti tez üretemediğinden sadece küfür etmekle yetiniyor.

elektrikli araba

pek güvenemediğim arabalardır. daha doğrusu içinde işletim sistemi olan arabalara güvenmem şimdi bir malware bulaşsa o arabanın neyine güveneceksin?

rus kızları güzel olabilir ama hepsi orospu

namuslarına bir şey diyemem ama istatistiksel olarak en çok std yi rus kadınları taşıyor.

vexillarius of theodopolis

ağustos ayında geri dönüş yapacağını öğrendiğim ex-yazar.

batman arkham knight

arada bir sokaklarda batmobil sürmek iin oynadığım oyun. sarıyor be.

limak

bu ülkede vergi vermeyip üstüne vergisi sıfırlanan servetine servet katan şirketlerden biri.

vatandaşlık farkı alan otel

limak holdingin otellerinden biri ceza yemez üstüne vergi borcu bile silinir. burası türkiye sen çalışacaksın sen tatil yapmayacaksın yurtdışının alt tabakası gelip burada tatil yapıp eğlenecek sen 1 ay tatil için 8 ay borç ödeyeceksin

şabos goy

yahudiler içim şabat günü iş yapanlara yahudilerce verilen isim.

köylü çomarı

tarihe ve güzel olan her şeye saldırır ve onları birer para kaynağı olarak görür. lahit bulsa lahiti paramparça eder, ayasofyaya gitse kapısını duvarını kemirir, koç başlı türk mezarı bulsa mezar taşını kırıp altın arar, anıt görse hiti ile kırıp geçer. öyle bir musibet bunlar.

yabancı öğrenci sınavı

ortaokul seviyesinde matematik sorularına sahip bir sınav bu yüzden bazı üniversitelere ciddi zenci akını oldu. önceden bu sınav ciddi derecede zordu.

karabük üniversitesi

yös sınavının gerizekalıların yapabileceği seviyede olduğunun kanıtı olan üniversite.

2024 yerel seçimleri

bazı aktrollerin twitter ortamını bırakması ile sonuçlandı.