bugün

Muslera sakat kalmaya devam etse şampiyon olurlar derdim ama Muslera varsa Galatasaray +10 puanla bitiriyor sezonu. Yeter ki potadan uzaklaşmasın Galatasaray . Hali hazırda zaten ligin en az gol yiyen takımı.
Büyük patlayacak ama ellerinde hahaha.
ya diyorum başka da bi şey demiyorum.
ersun yanal lı, alex li günlerini özlüyoruz. o kadar.
Fatih terim kulübün kasasına dinamiti koydu kaçtı. Haftaya da kadıköyde koyacak.

(bkz: siker Galatasaray)
Fenerbahçeliler den daha çok cinconların entry girdiği takım. Artık ne koyduysa.
Galatasaray'ın irfan için getirdiği çikolatayı irfan'ın transferini konuşurken kahvenin yanında yiyen spor kulübü.

görsel
takımda 10 tane orta saha varken halen daha orta saha almaya çalışıyorlar.
Yakında hakkı olan 28 şampiyonluk ile 5 yıldızlı formaları piyasaya sürecek olan türkiye'nin en efsane futbol kulübüdür.
Fırsat olup ara transferleri sezon başında yapabilmiş olsaydı şu an en az 6-7 puan farkla lider olur ve çatır çatır top oynayan takım olurdu.

Millet irfan can transferi için dalga geçiyor ama irfan fb'de çok güzel işler yapacağı kanaatindeyim.

Artık top tamamen erol hoca'nın elinde. Bu saatten sonra ya sıradan anadolu takımı hocası olur ya da büyük hoca olma şansını yakalar. Bekleyip, göreceğiz.
görsel
(bkz: galatasaray korkusu)
görsel
bu sene şampiyon olamazsa 30 sene daha bekler.
(bkz: tamam)

Oksijen israflarının, süper zekalarıyla hakkında yorum yaptığı takımım.
Bugün gala'yı kevgire çevirecek olan takım. Üstelik gustavo'suz.
bugün gala tarafından kevgire çevrilen takım. üstelik gustavo'suz.
11 futbolcusu kendi yarı sahasında bekleyip uzay futbolu oynadıklarını iddia edenlerin takımı.
San Marino milli takımı gibi kontra ataktan gol bulmaya çalışan takım. Yazık amk!
bugün 3 puanı kaybettiler ama bu kulüp koca bir tebriği hak ediyor. bu kulüp bugün, hayat düşmanı film kuruluna, izolasyon manyaklığına, mutasyon şarlatanlığına adeta meydan okudu. maçlardaki anlamsız seyirci yasağına rağmen bu sezon ilk kez tribünlere seyirci aldı. türkiye neredeyse bir yıl aradan sonra ilk kez tribünlü bir maç izledi. bu hoş tavrın tüm kulüpler tarafından alınması gerekiyor. önümüzdeki haftalarda tüm ev sahibi takımlar stadlarına kısıtlı sayıda seyirci almalıdır.

bu da böyle bir entry'dir.
ben bir galatasaraylı olarak bu sene şampiyon olacağını düşünüyorum. çok aşırı istiyorlar camia olarak. maçtan önce ve maç esnasında bütün camiada bir gerginlik var gibiydi.
utanmasalar samandıradan çekilen fotoğrafla ofsayt değil tespiti yapacaklar. şu paylaştıkları açıya bak.
100 senelik camia diyorsun, bu kadar da alçalamaz ezilemez diyorsun; her seferinde şaşırtıyorlar.

siz "dıj güçler" diyerek anca kimyası bozulmuş taraftarınızı kandırırsınız ezik oğlu ezikler. nasıl koydu ama mostafa?
görsel
Salı günü başakşehir ile yapacakları kupa maçında yürekten başarılar dilediğim camia. Finale kadar çıkın da bir de finalde silkelim.

Nerden baksan 3 senedir fenerin elinden kupa almıyoruz. Özledik billah.
görsel
Bir tarafta serdar, sinan, caner, sosa gibi gs ve bjk'nin eskileri.. diğer tarafta mustafa muhammet, onyekuru, marcao, taylan, kerem gibi genç dinamik isimler.

Bu ne biçim kadro mühendisliği arkadaş. Fener'de eli yüzü düzgün tek adam kaleci altay. Fener'den istediğim bir futbolcuyu kendi takımıma transfer etme şansım olsaydı kesin altay'ı alırdım. Ama o da muslera'nın yedeği olurdu..
öğrenilmiş çaresizlik psikolojisi içinde olan takım.
(bkz: dejavu)
Manchester city'li futbolculara çubuklu fb forması giydirseler yine Kadıköy'de galatasaray'ı yenemezler.
Bu kadar çok generali bir takımda toplarsan savaşacak er bulamazsın.